Martina Ledvinková, gynekolog Ostrava
Gynekolog MUDr.

Martina Ledvinková

Upravit údaje

Je toto váš profil? Spravujte jej!

Adresy a ceny

• 6 prosince 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Mám taktéž velmi dobré zkušenosti, příjemná sestřička, vždy vyjde vstříc, a paní doktorka také! Profesionální přístup

• 16 dubna 2014

Hodnocení: Velmi dobrý

Paní doktorka je výborná lékařka s mimořádně příjemným vystupováním a vztahem k pacientkám. Vstřícná, ochotná, ohleduplná.

• 13 ledna 2014

Hodnocení: Velmi dobrý

S paní doktorkou jsem velmi spokojená, chodím k ní už dlouho a dokonce i během mého druhého těhotenství to byla procházka růžovým sadem. Paní doktorka byla i u porodu mé holčičky, což opravdu ocenuji, protože mě to velmi uklidnilo a pomohlo. Rozhodně všem doporučuji a přeji milé paní doktorce i sestřičce jen to dobré a spoustu spokojených pacientek:-)

• 4 prosince 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Paní doktorku můžu s klidným svědomím doporučit. Pokaždé vám vše při každé prohlídce vysvětlí a informuje o všem. Odcházím vždy s pocitem, že je vše v pořádku. Na sestru si také nemohu stěžovat.

• 22 října 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Dnes jsem byla u paní dokrorky poprvé.Pusobí profesionálně a je moc milá.Cítím se u ní velice dobře.mohu jen doporučit.Ohledně polatku...sestřička mi tuto informaci zdělila ihned po telefonu,je jen na vás zda jste ochotni zaplatit či ne,já toho rozhodně nelituji :o)

• 25 března 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Dobrý den. Přestěhovala jsem se do jiného města a z důvodu otěhotnění jsem si musela vybrat nového gynekologa. Díky kladných hodnocení na internetu jsem se rozhodla pro Dr. Ledvinkovou. Každá poradna byla jedinečná, vždy se mne zeptala, zda jsou nějaké komplikace, pokud byly, okamžitě navrhla řešení. V posledních týdnech těhotenství se ukázalo, že budu muset rodit císařským řezem, protože se miminko neotočilo. Rodila mne přímo Dr. Ledvinková. Porod proběhl bez problémů, po operaci jsem neměla žádné bolesti. Řez byl čistý a jizva se zahojila brzy. Tak tedy, lepší doktorku bych těžko hledala!! Velice příjemná, ochotná, optimistická!! DOPORUČUJI !!

• 6 května 2012

Hodnocení: Neutrální

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli poplatek 300kč se platí za každou návštěvu u paní doktorky, nebo pouze první návštěva? předem děkuji.

• 29 března 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

Velmi příjemná paní doktorka ,byla sem u ní poprvé a jsem ráda, že jsem tak učinila.Na vstupní poplatek mě sestřička upozornila už při telefonickém objednání, a řekla, že se mám rozhodnout. Jsem ráda, že jsem k paní doktorce přešla, můžu jen doporučit.

• 10 října 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

Mohu se přidat ke všem, kteří chválí paní doktorku. Je lidská,příjemná a věci rozumí. Znam hodně doktorů ale právě ona je jedna z nejlepších. Mohu vřele doporučit.

• 14 září 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

Paní doktorku jsem poprvé navštívila jen kvůli konzultaci. Moje tehdejší gynekoložka absolutně odmítala reagovat na mé stěžování si na zhoršující se stavy u migrény (kterou mám neurologem diagnostikovanou!) s tím, že pacientky si migrény vsugerovávají a že změna antikoncepce je zbytečná a vysadit ji je blbost ... Paní doktorka Ledvinková mě tehdy vyšetřila, poslechla a radikálně mě přesvědčovala antikoncepci vysadit - já jsem ji přesvědčila, že opravdu prášky chci a jestli by bylo možno zkusit nějaké jiné než jsem v té době brala... poradila mi, začala jsem chodit k ní, odešla na mateřskou a já jsem se k ní zase vrátila a budu se vracet stále a znovu ... je lidská, je milá a zajímá se o pacienta! Vřele ji všem doporučuji a už řada mých přítelkyň k paní doktorce chodí a chválí si ji!

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.
Lékař, ke kterému se můžete objednat online

Umístění