Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Poskytujemezdravotní péče: preventivní, diagnostické, léčebné, rehabilitační, lékárenské, poradenské a pronájnu prostor zdravotnickým organizacím.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (184)

MUDr. Hana Andielová Jiný

!!!Rozhodně NEDOPORUČUJI!!!
    Přistěhovali jsme se do Ostravy a bohužel jsme nemohli sehnat dětského pediatra pro naseho 4 letého syna skrz stop stav.
    Jednoho dne malý onemocněl tak jsme zašli za Paní Andelovou nakonec že nás vezme vyplnila mi dokonce i papíry že je mám dát předchozímu pediatrovi a já jsem ji pouze řekla že jsem myslela že si tyhle dokumentace předávají lékaři mezi sebou.Na to mi paní Andelova vytrhla papir z ruky a roztrhala před oblicejem že mi malého nevysetří a ať si laskavě najdu jiného pediatra! A takové neprofesionální chování měla před zraky plné čekárny.
    Nechala nás čekat v plné čekárně přes hodinu i když jsem ji před tím volala že malý má dusivy kasel ze kterého zvrací a má horečky i přes to řekla ať přijdeme .Nakonec mi malého odmítla i vyšetřit.Nakonec jsme jeli k jiné paní doktorce ktere jsem tento příběh odvypravela a ta mi řekla že to se od Pani Andelove da uplne normálně čekat a že nejsem jediná která si stěžuje. 1/3

MUDr. Jan Přibyl Jiný

Ordinaci pana doktora Přibyla jsem navštívila již dvakrát. Jedna návštěva proběhla dokonce během pokročilého stadia těhotenství. Dovoluju si říci, že pan doktor a také sestřičky jsou nejlepší v oboru! Všichni jsou milí, vstřícní a empatičtí. Nejlepší přístup lékaře, jaký jsem kdy zažila! Docela mě mrzi, že již mám všechny zuby moudrosti venku a s panem doktorem se již nepotkám. Nikam jinam bych nesla! Dekuju, dekuju, dekuju!

MUDr. Pavel Marten Jiný

Dnes jsem byl na vyšetření kolonoskopie s podezřením na rakovinu. Hodně jsem se bál výsledků i samotného vyšetření. Původně jsem měl jít do Zábřehu, ale byla tam skoro půlroční objednávají lhůta. Proto jsem nakonec volil doktora Martena.
    Přístup sestry byl profesionální. Vysvětlila mi vše k přípravě na vyšetření. V kolik hodin si mám vzít klistýr, co mám jíst, pít a pod.
    Samotný zákrok by překvapivě v pohodě. Mohl jsem si vybrat jestli chci injekci, nebo to zvládnu bez. Na to se špatně odpovídá, když jste tento zákrok ještě neabsolvovalu. Nakonec doporučení doktora bylo bez s možností případně komplikace píchnutí injekce v průběhu zákroku. Já to zvládnul bez. Věřím tomu, že to bylo dlouholetou zkušenosti doktora, přístupu sester a vlastně celého personálu. Celý průběh mi vše vysvětlovali a ukazovali i monitoru. Hodně oceňuji lidský přístup.
    Jsem rád, že to mám za sebou. Doporučuji Polikliniku v Hrabuvce a doktora Martena. Do Zábřehu bych už nešel.

MUDr. Pavel Marten Jiný

Byla sem dvakrát objednaná k Dr, upozorňovala sem , že bohužel má dvou léta dcera má leukémii a jsme neustále v nemocnici tak že to snad nezrusim, ano zrušila sem bohužel dvakrát a pokaždé volala předem protože jsme byli nečekaně hospitalizováni, kde se řeší život dítěte. Když sem volala po třetí na objednání, sestra mi sdělila , že mě Dr. Marten odmítá už vzít , že jsem nespolehlivá. Upozorňuji, že sem se omluvila vždy den předem a upozornila proč, že dcera má leukémii. Žádná empatie!

MUDr. Pavel Marten

Pacientka má právo na svůj názor. Nesmí ale šířit lži, polopravdy a nenávist. Obecně pacienty, kteří nespolupracují můžeme odmítnout. Paní byla objednána na vyšetření třikrát. Při posledním termínu 22.2. gastroskopii nezrušila a nepřišla. Počvrté jsme dotyčnou neobjednávali z důvodů opakované blokace termínu jiným pacientům. Na rozdíl od mnoha jiných ambulancí jsme nikdy žádné finanční kompenzace po nespolupracujících pacientech nepožadovali. O zdravotním stavu v její rodině jsem nebyl informován. Slova, která jsou mi podsouvána zde i jinde pacientkou jsem nevyslovil. Připomínám, že s dotyčnou jsem nikdy osobně nehovořil a ona sama neměla snahu mi svou situaci vysvětlit. Její hanopisy a expresívní výrazy mne dehonestují. Zvažuji právní kroky na ochranu osobnosti a pro přečin pomluvy. Za 37 let praxe v nemocnici a ambulanci mne nikdo takovým výrazem neurazil.

MUDr. Barbora Macková Jiný

Nejlepší zubař, který může být, empaticka, profesionál na svém místě. Dekuji

MUDr. Martina Ledvinková Jiný

Paní doktorka Ledvinková je naprosto úžasná. Veliká spokojenost. Sestřička taky úžasná. Jsem maximálně spokojená.

MUDr. Dariia Glushko Jiný

Byla jsem u paní zubařky, z důvodu nepřítomnosti mé zubařky. A teda můžu říct, že jsem byla velmi mile překvapena. Vše vysvětlila, ač nemusela, tak mi velmi pomohla. Na to, že to byl ,,jen,, záskok, mi čistila kanálky, nic nebolelo. Řekla kde mám kazy apod. Moje zubařka mi toto vůbec nesdělila. Nechápu. Ještě jednou velké díky.

Ž
    MUDr. Lubomír Švaniga Jiný

Lékař pro lidi...Neustále jsem byla nemocná, až tento lékař mi nastavil léčbu po které se mi skutečně ulevilo... velký dík ... Sestřička velmi vstřícná a empatická... Všem doporučuji. Recenze vložena únor 2024.

MUDr. Olga Vepřková Jiný

Doktorka nemá vůbec zájem o své dětské pacienty díky kterým má na jídlo a střechu nad hlavou. Je smutné že zrovna pediatr takhle přistupuje k vašim dětem!!
    Vždy znechucená že musí něco dělat a když už něco udělá většinou skončíme v nemocnici s vážnou diagnózou.
    U mladšího syna od narození "kolika" prej.
    Po návštěvě alergologie alergie na mléko kterou měl prcek od narození. Lékařka těžký nezájem.
    Všem Radim vyvarovat se této lékařce pokat vám jde o vaše děti.

MUDr. Renata Radeva Jiný

Neskutečně nepříjemní. Hlavnĕ sestry. Nedokázaly vysvětlit za co mám jim platit hotově, odbily mĕ se slovy „ na nic. Strčím si to do kapsy!„ a nasledně komunikace ukončena. Nedoporučuji.

Kontakt

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava 70030 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda