Abdominoplastica (vč. hospitalizace a celkové anestesie) od • Od 35 000 Kč

Augmentace - podle použitých implantátů (vč. hospitalizace a celkové anestesie) • Od 56 000 Kč

Face lifting (vč. hospitalizace a celkové anestesie) • Od 38 000 Kč +4 Více

Liposukce v lokální anestesii - jedna lokalita (např. vnitřní stehna) • Od 12 000 Kč

Operace dolních víček • Od 10 000 Kč

Od 10 000 Kč

Od 8 000 Kč

Od 300 Kč

Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum

KLINIKA LLC - Plastická chirurgie a laserové léčebné centrum http://www.llc.cz/cs/
marroz@seznam.cz

MUDR. MARTIN ROZPRÝM...

Léčené nemoci

• plastická chirurgie

Umístění: Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum spodní oční víčka

Ano, personál, přístup všech na výbornou. Šla jsem se spodními víčky na operaci proto, abych vypadala lépe, nyní se již přes dva roky trápím s tím, jak vypadám, pod levým okem otok, který jsem nikdy před tím neměla, pod oken pravým nepřirozená důlek. Absolvovala jsem od té doby dva lasery, nic nepomohlo. Nějak se mi nechce smířit s tím, že si budu muset již po celý život skrývat dlouhou ofinou vnější stranu očí. Jsem zklamaná.

Doktore, mám to super. Jste nejlepší. Děkuji. Přeji hodně stejně spokojených klientů. Ještě jednou děkuji.!!!!!!

Asi 5 let jsem se rozhodovala jestli mám nebo nemám podstoupit zvětšení prsou pomocí silikonových implantátů. Asi největší impuls byl, když jsem najela na stránky kliniky a viděla fotografie před a po operaci od MUDr. Rozprýma.
Teď mužů říct, že výsledek je ještě mnohem lepší než na fotkách. Po operaci jsem 2 měsíce a jak jsem měla velký strach z bolesti, tak jsem si na žádnou už po 3 dnech nevzpomněla.
Přístup doktora, sestřiček i prostředí na mě působilo hodně přátelsky a v nejbližší době plánuju ještě liposukci břicha

Podstoupila jsem na klinice LLC u pana doktora Rozprýma konzultaci a následně i augmentaci a mohu říct jen jediné - maximální spokojenost. Panu doktorovi jsem plně důvěřovala a spoléhala na jeho doporučení - a výsledek?? ...je naprosto úžasný. ..i pooperační průběh naprosto bez komplikací a bezproblémové hojení. Takže za mě je pan doktor Rozprým opravdový profík na svém místě, který nemá potřebu se předvádět, jelikož důležitý je výsledek a ten je alespoň u mě - "umělecké dílo" a já jej mohu jen vřele doporučit. ...a to nejen jeho, ale i kliniku LLC, jelikož z vlastní zkušenosti mohu říci, že 2 měsíce od operace jsem s výsledkem opravdu spokojená a že i pooperační péče je na klinice prvotřídní a sestřičky jsou moc milé a ochotné.

Také se ráda podělím o svou zkušenost, pan doktor Rozprým je velice příjemný, výsledek po zákroku je dobrý, i když ještě mám nějaké otoky, ale rozdíl je to velký. I sestřičky jsou milé a příjemné, už vím, kam půjdu na své další "vylepšení" :-)

Je to vážně úžasný doktor a člověk! Já na něj v dobrém a ráda vzpomínám už 12 let, kdy mi, dalo by se říct, zachránil život. Moc mu děkuji! ;-) Radka

Pěkný večer,chtěla bych se podělit o mé zkušenosti na klinice v LLC v Opavě,byla jsem na zákroku horních víček a jsem velice spokojená,přístup všech mě velice překvapil a musím uznat,že pan doktor Rozprým i celý kolektiv sestřiček byl velice příjemný,cítila jsem se v dobrých rukou,vřele doporučuji.

Podstoupila jsem operaci horních víček-přístup pana doktora Rozplýma byl profesionální,velice milé a dosti příjemné chování,zodpověděl každý můj dotaz a nebylo jich málo,jelikož jsem z operací vystrašená pan doktor mě uklidnil a já věděla,ža jsem ve velice dobrých rukou.Samotná operace probíhala,pro mě opět překvapivě protože mile vysvětloval každý postup a ptal se často jak se cítím,až mě to překvapilo,protože operace,které jsem se obávala mohu přirovnat na milé povídání,takže mé obavy byly zbytečnéMé hodnocení úžasné skvělé,kdyby návštěvy u lékařů probíhaly takhle hurá nám pacientům.Nemohu,ale opomenout velice sympatickou sestřičku Zuzku,která je opravdu na správném místě.Opět mé hodnocení-skvělá,milá,příjemná prostě se budu opakovat NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ.Skvělý sehraný team-lékaře a sestřičky.Tímto Vám mnohokráte děkuji za mé zkrášlení,mou spokojenost budu šířit.Kuchařová

Byla jsem na operaci horních víček u dr. Rozprýma. velmi příjemně mě překvapil přístup jak pana doktora tak i sestřiček.Byly usměvavé , velmi ochotné. S výsledkem jsem velmi spokojena

Jsem překvana velmi osobitým a lidským přístupem pana doktora! žádné přehánění, žádné plané sliby-a přesto je výsledek operace lepší než jsem očekávala. Personál velmi vstřícný a ochotný. a sestřička Matějková v Opavě je úplně nejlepší. Takže jsem si myslela že to bude jediná operace na kterou půjdu ale jsem již objednána na zákrok další . A dokonce se těším .