Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

KLINIKA LLC je první nestátní zdravotnické zařízení na severní Moravě, zabývající se léčbou spojenou s využíváním laserové technologie. V Ostravě působí od roku 1995, od roku 2000 má pobočku také v Olomouci, od února roku 2005 v Opavě a v roce 2006 vznikla první zahraniční pobočka v Polsku - Cieszyn. Mezi ostatními obdobnými centry má KLINIKA LLC naprostou prioritu jednak ve vybavení laserovými přístroji a také komplexností služeb, které napomáhají klientům udržet si jejich zdraví a krásu. Celý tým lékařů KLINIKY LLC je na vysoké odborné úrovni. Lékaři se účastní mnoha vědeckých konferencí v ČR i v zahraničí. Jako první na severní Moravě obdržela právě KLINIKA LLC akreditaci ČLS pro laserovou chirurgii a zároveň je držitelem označení "Centre of excelence" od americké organizace pro využívání laserů v medicíně.
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (20)

MUDr. Marta Hrbáčková ošetření vrásek injekčními a laserovými metodami

K paní doktorce Hrbáčkové jsem chodila roky, na botox, ale stále nabízela větší množství zákroků než jsem chtěla a v momentě, kdy nesouhlasíte s množstvím zákroků a utratíte méně peněz, jste pro ni nezajímaví. Pokud ze sebe chcete udělat nepřirozenou masku, a máte dost peněz, tak směle k ní.

MUDr. Marta Hrbáčková odstraňování znamének

Paní doktorka je moc milá a příjemná. Byla jsem u ní na odstranění znamének. Vše mi důkladně vysvětlila a sdělila mi, která znaménka odstraníme laserem, a která by neměly smysl odstraňovat protože jsou spíše na vyříznutí a po laseru by se opět vrátily. Což velice oceňuji. Ihned jsem se objednala na laserové ošetření na jizvičky po akné a musím říct, že jsem opět Mooc spokojená.

MUDr. Bronislav Vřeský Jiný

Před měsícem operace horních víček. Pan doktor top!! Přístup, komunikace a výsledek úžasný!!Jsem víc než spokojená.

MUDr. Bronislav Vřeský Jiný

U pana doktora jsem byla na zvětšení prsou v roce 2016 a prsa mám do dneška krásné bez jakýchkoliv problémů. Můžu jen doporučit.

MUDr. Bronislav Vřeský Jiný

Najlepszy chirurg jakiego znam w dodatku bardzo sympatyczny! Do doktora jechałam aż 400 km i warto było. Mam piękne piersi. Jestem szczęśliwa.Dziękuję Dziękuję Dziękuję

W
    Prim. MUDr. Igor Janík Jiný

Najlepszy chirurg! Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, posiada świetne wyczucie końcowego efektu, widać że praca to jego pasja. Bardzo sympatyczny, stara się w pełni wsłuchać w problemy pacjenta i pomóc, doradzić to co najlepsze.

MUDr. Bronislav Vřeský Jiný

Skvělý, opravdu milý lékař. Se zákrokem jsem maximálně spokojená. Pan Dr. Je pečlivý, starostlivý a opravdu pozorný. Vřele doporučuji

MUDr. Bronislav Vřeský Jiný

Za mne špička ve svém oboru. Milý, lidsky, vše perfektně vysvětli. Povídá se o něm, ze preferuje větší prsa. Není to pravda. Přesně jak jsem řekla,tak udelal a sám mi řekl, ze je to akorat a do větších by v mem případě nesel. Více takových laskavým doktoru se srdcem na právem místě. Přesně vi co děla. Moc moc dekuji ještě jednou a jsem velice spokojena!!!

MUDr. Bronislav Vřeský Jiný

Mám od pana doktora víčka jsem velice spokojená rekonvescence jako u všeho je u každého jiná po operaci jsem měla jizvu a ta se panu doktorovi nelíbila udělal laiser zdarma mám kukadla v 50 jak v 18 je to odborník .pokud se povede našetrit na zákrok jiný tak jedině pan primař.DOPORUCUJI

MUDr. Bronislav Vřeský Jiný

U pana doktora jsem byla na plastice nosu a nemohu se přestat koukat do zrcadla. Splnilo to mé očekávání a vlastně je ještě hezčí než jsem čekala :-) ! Pan doktor je moc hodný a já už bych nikdy nešla k nikomu jinému! Moc děkuji!

Kontakt

Litovelská 26, Olomouc 77900 Zobrazit v Goole Maps