Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

prof. MUDr. Markéta Dušková, CSc. plastický chirurg a soudní znalec oboru plastická chirurgie a nemajetková újma

Umístění: Klinika GHC, Centrum estetické medicíny s.r.o. Jiný

Měla jsem v klinice GHC u doktorky Duškové špatně provedenou rhinoplastiku. Setkala jsem se zde s neprofesionálním přístupem, i když se mi poprvé zdálo, že operace proběhla zdánlivě hladce. Nyní je můj nos zkřivený ze všech stran, nejvíc v místě spojení kosti s chrupavkou, ale podle doktorky mám stále jen otok, a měla bych vyčkat, až se to zmírni. Je to podle mého názoru naprostý nesmysl a brutální lež. Jiní lékaři jen nevěřícně kroutí hlavou, když srovnávají výsledek operace se závěrečnou lékařskou zprávou doktorky. Paní Dušková si dokáže obhájit jakoukoliv situaci, dokonce i kdyby můj nos odpadl. Byla to ztráta mých peněz, času, krásy a hlavně zdraví, proto rozhodně nedoporučuji tuto doktorku.

Umístění: Klinika GHC, Centrum estetické medicíny s.r.o. Jiný

Bohužel nemohu doporučovat. Doktorka se chovala jako vlezlá prodavačka, což bere jakoukoliv chuť vést s ní konverzaci. Myslím si, že takhle se opravdu dobrá specialistka nechová. Hezký den.

Umístění: Klinika GHC, Centrum estetické medicíny s.r.o. Jiný

S paní Duškovou mám velice špatnou zkušenost. Abdominoplastika, kterou jsem u této doktorky podstoupila, měla naprosto hrozný výsledek. Před zákrokem se zdálo být vše bez problémů a komunikace s doktorkou neukazovala ani náznak neprofesionality. Z jejího přístupu a příslibu bezchybně odvedené práce jsem dospěla k závěru, že pokud se někdo tak sebejistě prezentuje, bude vše odvedeno ve špičkové kvalitě a lépe než u konkurence. Nicméně, všechno dopadlo velmi špatně z estetického hlediska, a navíc během poslední pooperační konzultace doktorka se chovala dost neprofesionálně a dokonce drze. I kdyby mi bylo nabídnuto předělání zdarma, odmítla bych to dělat u ní, jelikož nedokážu pochopit, co se doktorce odehrává v hlavě.

Umístění: Klinika GHC, Centrum estetické medicíny s.r.o. Jiný

Nedoporučuji, připravte se na neprofesionální přístup a drsné jednání.

Umístění: Klinika GHC, Centrum estetické medicíny s.r.o. Jiný

Paní doktorku Duškovou bych nedoporučovala! Je sebestředná,uráží a zvláštním způsobem nadřazenosti mluví s pacientem a dává nadřazenost! Hned od první chvíle mi urážela můj vzhled! Doporučuje,jak se má člověk líčit,ať si donesu svoje líčidla a ona mi doporučil líčeni!!! A vrchol všeho-komentovala mi augmentaci prsu a chtěla po mně,aby se zeslekla,a to jsem přišla na konzultaci k zákroku v obličejové části!! Může být profesionál,ale nechtěla bych podstoupit zákrok u takové doktorky!! Klinika je krásná! Bohužel mě zklamala paní doktorka! Děkuji

Umístění: Klinika GHC, Centrum estetické medicíny s.r.o. Jiný

Rozhodně nedoporučuji. U paní doktorky Duškové jsem podstoupila plastickou operaci nosu, s výsledkem které jsem úplně nespokojená. Za prvé, pooperační tamponáda v mém nose nebyla odstraněná včas, protože paní doktorka nezkontrolovala pečlivě její přítomnost v hloubce nosu a namísto toho říkala, že asi jsem vyndala tu tamponádu samostatně. O pár dní později kvůli indispozici a bolesti hlavy jsem musela jet do státní nemocnice pro potvrzení, že ta tamponáda tam opravdu je. Pak, i po uplynutí více než jednoho roku po operaci, můj nos objektivně vypadal mnohem hůř, než před zákrokem (např., pod kůží hřbetu nosu bylo vidět špatně srostlé kosti). Nemohla jsem se normálně potkávat se svými kamarády, jelikož všichni se dívali na mě s lítostí, a musela jsem jet do zahraničí pro několikrát dražší reoperaci. Takže suma sumárum - paní doktorka Dušková se chová velice sebevědomě a neprofesionálně, a je mi velice líto že jsem doručila svůj nos a zdraví této osobě.

Umístění: Klinika GHC, Centrum estetické medicíny s.r.o. Jiný

Byla jsem u paní doktorky na konzultaci ohledně redukce prsou (mám 70H). Věřím, že je expertka, ale bohužel vyhořelost je tam zřejmá. Paní doktorka byla tak drsná, jak komentovala mé tělo, že to nechci vypisovat. Možná je skvělý chirurg, to netuším, ale naprostý nedostatek empatie tam je. Odcházela jsem v šoku z jednání. Takže doporučuju se před návštěvou obrnit. Bylo mi řečeno, že moje tělo není žádná sláva a měla bych zhubnout (nejsem obézní) a až zhubnu, tak budu vypadat ještě hůř, protože vše bude povislé. Pak mi bylo řečeno, že spíše než na těle ať si nechám upravit obličej. Nikdy jsem nenapsala kritickou recenzi na cokoliv, ale tady mi to nedá. Buďte připraveni na drsný, pragmatický přístup. Možná, když přijdete s něčím, s čím bude paní doktorka ok, tak se chová citlivěji. Netuším. Na druhou stranu informačně ta konzultace byla výborná, odnesla jsem si nějaké věci, co bych měla dělat pro zlepšení držení těla a lepší zdravotní stav atp. Ale bohužel lidsky mě to zklamalo. Celé to trvalo asi 10 min.