Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Privátní Klinika GHC Praha byla založena v roce 1996. Nachází se v krásných prostorech, v samém srdci Prahy, je vybavena klasickým interiérem a moderní špičkovou lékařskou technikou. Její dominantu tvoří rozlehlé atrium s fontánou a zahradou s živými stromy, kde je umístěna ambulance a diskrétní vstupy do jednotlivých ordinací. Nabízí nadstandardní lůžkové oddělení s monitorovanými lůžky pro klienty po operacích či pokoje hotelového typu pro klienty na revitalizačních pobytech, a to vše se stálým dohledem lékaře a dalšího specializovaného zdravotnického personálu.

Diagnostickou, léčebnou a preventivní část oborů reprezentuje interní oddělní spolu s chirurgií všeobecnou, gynekologickou, urologickou, ORL a stomatologickou. Dále specializované obory kardiologie, endokrinologie, gastroenterologie, hematologie, revmatologie, neurologie, oftalmologie, dermatologie, psychiatrie, psychologie, fyzioterapie a rehabilitace.

Oblast estetické medicíny je zaštítěna elitními plastickými chirurgy prof. MUDr. Markétou Duškovou, CSc., jedinou profesorkou plastické chirurgie v České republice specializující se především na plastické operace stárnoucího obličeje a nosu, dále pak doc. MUDr. Miroslavem Tvrdkem a As. MUDr. Klárou Schwarzmannovou, kteří nabízejí široký rozsah plastických operací na velmi vysoké úrovni. Část estetické dermatologie je zastoupena MUDr. Ninou Koutnou, MUDr. Janou Eftimovskou a MUDr. Blankou Havlíčkovu, Ph.D., lékařkami specializujícími se např. na omlazení pleti a miniinvazivní estetické zákroky.

Rozsahem oborů se vyrovnáme velkým nemocnicím, veškerá péče však probíhá diskrétně a v příjemném nadstandardním prostředí privátní kliniky v centru Prahy. Pod jednou střechou u nás klientům pomáháme starat se o jejich krásu i zdraví.
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (12)

MUDr. Veronika Šimková Jiný

Paní doktorka je velmi důkladná a návštěva u ní byla opravdu úspěšná
    Budu se k ní ráda vracet, protože je nejen kompetentní ale také velmi sympatická.

Prof. MUDr. Markéta Dušková CSc. Jiný

Měla jsem v klinice GHC u doktorky Duškové špatně provedenou rhinoplastiku. Setkala jsem se zde s neprofesionálním přístupem, i když se mi poprvé zdálo, že operace proběhla zdánlivě hladce. Nyní je můj nos zkřivený ze všech stran, nejvíc v místě spojení kosti s chrupavkou, ale podle doktorky mám stále jen otok, a měla bych vyčkat, až se to zmírni. Je to podle mého názoru naprostý nesmysl a brutální lež. Jiní lékaři jen nevěřícně kroutí hlavou, když srovnávají výsledek operace se závěrečnou lékařskou zprávou doktorky. Paní Dušková si dokáže obhájit jakoukoliv situaci, dokonce i kdyby můj nos odpadl. Byla to ztráta mých peněz, času, krásy a hlavně zdraví, proto rozhodně nedoporučuji tuto doktorku.

Prof. MUDr. Markéta Dušková CSc. Jiný

Bohužel nemohu doporučovat. Doktorka se chovala jako vlezlá prodavačka, což bere jakoukoliv chuť vést s ní konverzaci. Myslím si, že takhle se opravdu dobrá specialistka nechová. Hezký den.

Prof. MUDr. Markéta Dušková CSc. Jiný

S paní Duškovou mám velice špatnou zkušenost. Abdominoplastika, kterou jsem u této doktorky podstoupila, měla naprosto hrozný výsledek. Před zákrokem se zdálo být vše bez problémů a komunikace s doktorkou neukazovala ani náznak neprofesionality. Z jejího přístupu a příslibu bezchybně odvedené práce jsem dospěla k závěru, že pokud se někdo tak sebejistě prezentuje, bude vše odvedeno ve špičkové kvalitě a lépe než u konkurence. Nicméně, všechno dopadlo velmi špatně z estetického hlediska, a navíc během poslední pooperační konzultace doktorka se chovala dost neprofesionálně a dokonce drze. I kdyby mi bylo nabídnuto předělání zdarma, odmítla bych to dělat u ní, jelikož nedokážu pochopit, co se doktorce odehrává v hlavě.

Prof. MUDr. Markéta Dušková CSc. Jiný

Nedoporučuji, připravte se na neprofesionální přístup a drsné jednání.

MUDr. Nina Koutná Jiný

MUDr. Nina Koutna, je zkusena a odborna lekarka, velice empaticka a prijemna behem konzultace.
    Vazim si jejiho veskereho doporuceni ohldedne esteticke dermatologie.

Prof. MUDr. Markéta Dušková CSc. Jiný

Paní doktorku Duškovou bych nedoporučovala! Je sebestředná,uráží a zvláštním způsobem nadřazenosti mluví s pacientem a dává nadřazenost! Hned od první chvíle mi urážela můj vzhled! Doporučuje,jak se má člověk líčit,ať si donesu svoje líčidla a ona mi doporučil líčeni!!! A vrchol všeho-komentovala mi augmentaci prsu a chtěla po mně,aby se zeslekla,a to jsem přišla na konzultaci k zákroku v obličejové části!! Může být profesionál,ale nechtěla bych podstoupit zákrok u takové doktorky!! Klinika je krásná! Bohužel mě zklamala paní doktorka! Děkuji

Prof. MUDr. Markéta Dušková CSc. Jiný

Rozhodně nedoporučuji. U paní doktorky Duškové jsem podstoupila plastickou operaci nosu, s výsledkem které jsem úplně nespokojená. Za prvé, pooperační tamponáda v mém nose nebyla odstraněná včas, protože paní doktorka nezkontrolovala pečlivě její přítomnost v hloubce nosu a namísto toho říkala, že asi jsem vyndala tu tamponádu samostatně. O pár dní později kvůli indispozici a bolesti hlavy jsem musela jet do státní nemocnice pro potvrzení, že ta tamponáda tam opravdu je. Pak, i po uplynutí více než jednoho roku po operaci, můj nos objektivně vypadal mnohem hůř, než před zákrokem (např., pod kůží hřbetu nosu bylo vidět špatně srostlé kosti). Nemohla jsem se normálně potkávat se svými kamarády, jelikož všichni se dívali na mě s lítostí, a musela jsem jet do zahraničí pro několikrát dražší reoperaci. Takže suma sumárum - paní doktorka Dušková se chová velice sebevědomě a neprofesionálně, a je mi velice líto že jsem doručila svůj nos a zdraví této osobě.

MUDr. Jana Ugrenovičová Jiný

Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé a naprostá spokojenost.

MDDr. Petra Gregorová Jiný

Naposledy jsem řešila na GHC na stomatologii u paní doktorky Gregorové problém s šestkami. Byla jsem na čištění kanálků a málem jsem usnula. Takže pro všechny, kdo se děsí bolesti u zubaře, tak na GHC vážně nic nehrozí. Další pozitivní věc je celkové prostředí a hlavně lidský přístup personálu. Moc děkuji Klinice GHC za péči, kterou u vás mám.

Kontakt

Krakovská 8/581, Praha 110 00 Zobrazit v Goole Maps