Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Paní mudr Kamradova má velmi vstřícný přístup,jak s léčením tak i radou.Co se týká rady a přístupu k pacientům platí i pro skvělou zdravotní sestřičku.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

Dnes se mluví o tzv. kvalitních a nekvalittních službách, o takzvaném servisu. Co se týká "servisu" paní doktorky Kamrádové a její zdravotní sestry mohu hodnotit na výbornou, protože ten tzv. servis je téměř dokonalý. Obě jsou ochotné, sestřička velmi milá a usměvavá, paní doktorka velmi ochotná a profesně fundovaná. Vždy mi s mými neduhami pomohla a nic nezanedbala. Chodím do této ordinace s radostí a není to tak, že i dobře naladěná mysl léčí???

Pro svůj přístup k pacientům, pozitivitu, odbornost, vstřícnost, pečlivost, nasazení, si zaslouží jak paní doktorka, tak i její sestřička, to nejvyšší ohodnocení a velkou pochvalu. Ani v dnešní době to není samozřejmostí. Nebo snad, vůbec to není samozřejmostí.

Nejlepsi. Jsem velmi rada za jejich pristup. Jsou velmi hodne. Cokoliv clovek potrebuje s usmevem pomuzou a poradi. Navic sestricka si pamatuje jmena pacientu,klobouk dolu. Jsem rada,ze se o me staraji. :-)

Velmi si vážím paní doktorky Kamrádové. Její zájem o člověka, přístup a vstřícnost je pohlazením. Vždy mi pomohla a poradila, kdykoliv jsem její péči potřebovala. Také sestřička si zaslouží uznání, je moc hodná a ochotná. Za to jim oběma moc děkují. Věra Ostřížková

Mám s MUDr. Kamrádovou zcela opačnou zkušenost. Udělalo se mi nevolno a protože jsem byla blízko Polikliniky vyhledala jsem tuto ordinaci. Sestřička "zmalovaná" jako plakát, vlasy jako od holiče, mne okamžitě vyhodila s tím, že mám jít na pohotovost. Kde je tedy přísaha? Pomáhají, ale do hrobu. Na tu pohotovost jsem naštěstí dojela včas a lékař mne ošetřil bez mrknutí oka. Asi jsem v ruce nedržela správný "balíček", ale pouze kartičku pojištěnce.....!!

Hodnocení na zastupující lékařku Zapletalíkovou.Uráží a zesměšňuje pacienty,je arogantní a neprofesionální!!!Za 40 let praxe se nenaučila chovat k pacientovi , ani ho léčit!!!!!! Ať jde krmit ptáky do parku a čím??,to ji určitě poradí její skvělá sestra Pešková!!!

Ž

Velice dobra přijemna.

Skvělý přístup sestřičky i paní doktorky!!

Velmi dobrý lékař