Běžný termín

Od 500 Kč

Od 550 Kč

Od 1 100 Kč

Stomatologické centrum Diente

Stomatolog v stomatologickém centru DIENTE, v nové, moderně vybavené ordinaci, nabízející komplexní stomatologickou péči, včetně stomatologické chirur...

• zubní lékař - stomatolog

Děkuji panu doktorovi za výborný přístup. Dnes mi vytrhl zub, který mě dlouho trápil a vůbec to nebolelo. Mám panickou hrůzu ze zubařů, ale tady se nemusím ničeho bát. Pan doktor je opravdu moc milý a má i milou sestřičku. Děkuji za ošetření a mohu všem doporučit

Přišel jsem za panem doktorem Hruškou s dotazem na moje poměrně specifické onemocnění. Nejenom, že mě zaskočil opravdu pohotovou a vlídnou odpovědí, ale i radou stran léčby a prevence, která je pro mne nyní daleko příjemnější než navržená mým současným zubním lékařem. Samotná ordinace působí klidným dojmem, můj tradiční strach ze zubaře jsem ani nepociťoval. Chtěl bych mu tímto moc poděkovat!

Doktor Hruška měl příjemné vystupování a profesionální přístup, vysvětlil mi proč a jaké procedury bude dělat a nakonec provedl bezbolestný zákrok, který mne zbavil problémů. Při srovnání s mými předchozími zkušenostmi se zubaři jsem byl nadmíru spokojený a naplánoval si další návštěvy.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

dobry den mam syna a chodi k zubari ja ho tam nemozu dostat ma strach a v puse ma uplne vrakovyste co byste me poradil

záleží zejména na individuálním přístupu lékaře a dítěte. Pokud je Vás syn bojácný, chce to čas, trpělivost a pokud by ani tyto konzervativní metody nezabraly, dá se dítě před ošetřením premedikovat.
Je potřeba dohlédnout na pravidelné preventivní prohlídky (tzn. jednou za půl roku), na důslednou dentální hygienu a především nemít návštěvu u zubaře spojenou s bolestivými zákroky jako takovými.
V našem zařízení na všechno výše zmíněné rádi dohlídneme.
Přeji krásný den.
S pozdravem dr. Hruška