O nás

Vítá Vás stomatologické centrum DIENTE. Připravili jsme pro vás nové moderně vybavené ordinace, nabízející komplexní stomatologickou péči, včetně zubní hygieny a stomatologické chirurgie.

Našim cílem je kvalitní bezbolestné ošetření a osobní přístup. Uvítá Vás mladý a příjemný personál, který Vám zajistí péči nejnovějšími postupy a přístroji.

Těšíme se na Vás

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (3)

MDDr. Simona Némethová zubní vyšetření

Za mne nejpečlivejsi zubarka, jakou jsem kdy mela. Pracuje precizne a detailne, vse vysvetli, konzultuje. Ulomenou část zubu na 1 mi nadstavila k nerozeznání.

MUDr. Filip Georges endodontické konzultace

Vážím si pana doktora, protože se jedná o profesionála s lidským přístupem. Jeho péče je opravdu kvalitní. Dříve jsem měla ze zubního ošetření obavu, nyní vím, že zákrok je veden s maximální péčí a šetrností. Mohu doporučit.

MDDr. Simona Némethová Pravidelna zubni prohlidka s ditetem po 6 mesicich

K pani zubarce jsme chodily s dcerkou od cervna 2016. Celkem 3 navstevy. Na 2.navsteve v prosinci 2016 jsem upozornila na tvorici se kaz na stolicce. Pani zubarka to odbyla slovy, ze to muze byt i pigment, pry budeme pozorovat... v kvetnu 2017 jiz byla v zubu vetsi dirka a mala tecka se objevila i na dalsim zubu. Dcerku jsem pripravila na vrtani. Pani zubarka vsak vrtat odmitla, ze ji pry nebudeme ve 4 letech stresovat a ze je to pry stejne "zastaveny kaz v mlecnem zubu". Dcerku vysetrila pouhym okem, bez specialnich "bryli", se kterymi vysetruje dospele. Nepomohlo me upozorneni, ze se dira v zubu zvetsuje... presly jsme jinam, kde nam bylo vysvetleno, ze v mlecnem zubu kazy postupuji rychle. Dcerka ma oba zuby od nove zubarky opravene, 1 kaz byl bohuzel uz hluboky, tak byla nutna injekce, ktera je u takto malych deti traumatizujici. Pani Simonu nedoporucuji. Kdyby u dcerky osetrila vznikajici kaz hned, mohla byt usetrena spousty bolesti. Na deti je mila, pusti jim pohadku, ale vysetreni neni dukladne a zuby jim necha kazit dal... :(

Kontakt

Hlinky 112a, Brno Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna