Psychologické poradenství • 400 Kč

Psychoterapie • 400 Kč

Párová terapie • 600 Kč +1 Více

Rodinná terapie • 600 Kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

400 Kč

400 Kč

600 Kč

600 Kč

Soukromá psychologická a psychoterapeutická praxe

Vystudovala jsem jednooborovou psychologii na Univerzitě Palackého v Olomouci. V letech 2009/2010 jsem pracovala jako psycholožka při SŠ v Olomouci. P...

Umístění: Soukromá psychologická a psychoterapeutická praxe psychoterapie

Velice příjemný, klidný a vstřícný přístup. Jasně a hlavně dobře zvolená dohoda na postupu terapie/návštěv. Poptupné vyhledání a vyřešení problému i stavu. Za zmínku stojí krásná místnost kde terapie probíhá, stejně jako uklidnující okolí se spoustou zeleňě. Mohu vřele doporučit - "zde se věci skutěčně vyřeší."

Umístění: Soukromá psychologická a psychoterapeutická praxe psychoterapie

prostor kde terapie probíhá je velmi příjemný, paní Rábková byla vždy včas, rychlá domluva a objednání, určitě doporučuji všem kteří chcou dát svému životu nový rozměr a začít na sobě pracovat, moc milé vystupování, doporučuji

Umístění: Soukromá psychologická a psychoterapeutická praxe psychologické poradenství

Určitě pozitivní zkušenost, ochota a snaha porozumět často i složitým problémům s cílem hledat řešení a profesionální přístup.

Paní doktorka je velice empatická. Sezení probíhalo ve velice příjemné atmosféře. A vždy jsem cítila, že se vnitřně posouvam dál. Děkuji mockrát

Umístění: Soukromá psychologická a psychoterapeutická praxe

K paní doktorce jsem chodila pár měsíců. Neskutečně mi pomohla vidět situaci čistěji, klidněji. Naučila mě, jak se chovat ve stresových a úzkostných situacích a jak ovládnout bezradné chvíle. Sama jsem cítila, kdy terapie stačilo a mohla jsem se sama vydat dál. Je ze mě mnohem silnější a vyrovnanější člověk. Pocity a emoce jsou jen malou částí toho, co se v nás opravdu děje. Je důležité vidět i to krásno a to jsem se díky naslouchání a prací s vlastní duší naučila. Paní doktorka je obrovské zářící a krásné Slunce na pravém místě. Děkuji Vám! Veronika K.

Umístění: Soukromá psychologická a psychoterapeutická praxe

Paní Rábková mi pomohla překonat jeden z mých největších problémů a to sice moji úzkost a zvládání stresu. Chodila jsem k ní přes devět měsíců a jsem moc ráda, že jsem našla někoho jako je ona. Její přístup a metody jsou velmi příjemné a přátelské. Moc mi pomohla a za to jsem jí nesmírně vděčná.

Umístění: Soukromá psychologická a psychoterapeutická praxe

Paní doktorka Rábková je velmi příjemná a empatická. Pozorně naslouchá a dokáže člověka postupně přivést ke způsobu, jak naslouchat hlavně sobě. Terapie mi velmi pomohly na další cestě za spokojeným životem. Doporučuji všem, kteří nevidí cestu z kruhu.

Umístění: Soukromá psychologická a psychoterapeutická praxe osobní terapie

Paní doktorka je odborník a člověk na svém místě. Moc mi pomohla a věřím, že tak jako mě, pomůže i ostatním. Dokáže člověka povzbudit a pomůže mu najít to co hledá a potřebuje. Po sezení u ní, jsem vždy odcházela s klidem v duši a že vše má smysl.

Umístění: Soukromá psychologická a psychoterapeutická praxe

K paní doktorce Rábkové jsem chodila velmi ráda, ač byla pro mě sezení velmi náročná, vždy jsem odcházela s úsměvem. Její vlídnost, empatie a pocit toho, že mé pocity nejsou špatné mi dodávaly velkou sílu. Její klid a vyrovnanost vždy dokázala přenést i na mě.
Určitě bych neváhala navštěvovat ji znovu. Moc Vám děkuji.

Za paní Hankou jsem začala chodit v období, které pro mne osobně bylo náročné. Musím říci, že v těchto chvílích byla skvělým průvodcem. Hanka je žena, která má cit pro lidi a velmi oceňuji její laskavý a lidský přístup v terapii. Už jen její samotná přítomnost působí terapeuticky. Doporučuji ji každému, kdo si prochází něčím náročným. Pro mne osobně byla psychoterapie s ní skvělá zkušenost! :-)

10 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den nejdu sem rovnou s nějakou poruchou, tedy já zatím o žádné nevím. Ale mám teď v životě špatné období, pomalu ztrácím přátele, všední aktivity ,které jsem předtím dělal automaticky, teď udělám stěží. Potřeboval bych poradit zda se mnou něco není. A hlavně co dál.
děkuji

Vyhledejte psychologa. Pomůže Vám rozklíčovat, co tyto propady nálady způsobuje. Může se jednat i o deprese. Psycholog Vám pomůže tomu lépe porozumět a pracovat s tím.

H.R.

Mgr. Hana Rábková

začínám být bezradný a zoufalý. Již přes rok mám velké zdravotní problémy, např: bolest, brnění, třes a slabost rukou, ztráta citu, poruchy a výpadky paměti, paraztézie končetin, rozostření a výpadky zraku, nystagmoidní záškuby, únava, nejistá chůze, závratě, poruchy spánku, bolesti hlavy a kloubů, raní ztuhlost, zhoršení při infekcích atd.
Navštívil jsem řadu specialistů - neurology, revmatologa, infekční, oční, ORL atd.
Padaly různé odhady jako RS nebo jiné autoimunitní onemocnění či neuroinfekční onemocnění.
Prošel jsem opakovaně řadou vyšetření, např. magnetická rezonance, lumbální punkce, odběry krve, EEG, evokované potenciály atd., ale všechny výsledky v normě, přitom se můj zdravotní stav stále zhoršuje.
Jsou dny, kdy nemohu vstát z postele, neovládam některé z končetin, dlouho trvá, než se rozhýbu.
Kamarád mi doporučil vyhledat pomoc psychologa, psychiatra, což jsem zprvu kategoricky odmítal, ale již si tu možnost připouštím. Mnoho let nejsem přiliš spokojen se svým životem, s manželkou jsme spíše spolubydlící.
Chci se zeptat na názor, zda je možné, že až tak velké zdravotní problémy mohou být způsobené psychikou?
Co byste mi poradili, jak postupovat?
Pokud by to všechno bylo způsobené psychicky, je možné, že léčbou všechny fyzické projevy zase zmizí?
Mohli byste mi poradit vhodného psychologa/psycholožku v Brně?

Děkuji za odpověď a každou radu.

Zdraví
Jakub

psychika je mocná a není vyloučeno, že vaše potíže mohou mít psychickou příčinu.
Doporučuji Vám knihu- "Když duše mluví řečí těla". Třeba Vás tam bude něco inspirovat a povede to k uvědomění možných příčin vašich obtíží. V Brně doporučuji Mgr. Kollára.
Ať je brzy lépe.

Mgr. Hana Rábková