Nádražní 645, Bojkovice

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

K paní doktorce Zochrové už chodíme několik let. Ve srovnání s panem doktotrem z UB je paní doktorka obětavá lidská, empatická a své práci rozumí. Nesnaží se z lidí vytáhnout jen peníze, ale její prioritou je pomoc. Vřele její služby doporučuji.

K paní doktorce chodíme od té doby, co máme pejsky. Vždycky je ochotná pomoci, i když je třeba 11 večer. Je úžasná, nikdy bych ji neměnila.

Paní doktorka na baterky nic víc! Pohladit zvíře a být k němu milá to zvládá na jedničku, ale jakmile má řešit nějaký problém je nepoužitelná. Zanedbání pěče vyústilo až k operaci a vůbec to tak být nemuselo kdyby paní ''doktrorka'' odváděla svou práci jak má. Máte rádi svého mazlíčka? Tak se vyhněte této ordinaci obloukem!

Z vlastní zkušenosti mužu povědět že takovou ochotu pomoci kdykoliv..i mimo pracovní dobu se jen tak nevydí..paní dok.Zochrové osobně patří velké dík..a sem ráda že jí tu máme..Milena

Paní doktorku můžu jen doporučit,krásný přístup ke zvířatům,ochotná kdykoliv pomoci i mimo své ordinační hodiny.Děkuji,že máme v Bojkovicích takovouto paní doktorku.

Dobrý den, paní doktorku můžu opravdu doporučit. Jezdím k ní už více než 18 let a ještě jsem se nesetkala s tím, že by mě někdy odmítla, nebo byla neochotná pomoci. A to i mimo ordinační hodiny. Se zvířátky to umí a je vidět,že je má ráda.
Pomáhá velmi nezištně i u venkovních kočiček, které nikomu nepatří. Sama mám tuto zkušenost, že u těchto zvířátek provedla ošetření za minimální odměnu. Jsem moc ráda, že ji tady máme.

Hodná paní doktorka byl jsem u ní se želvičkama a pořád je hladila a byla velmi příjemná.
Pravda že ta ordinace nebyla zase wow ale hlavní je aby se o zvířata postarala.
Doporučuji paní veterinářku Zochrovou

Mě osobně velice zklamala! Naší fence se po císaři roztrhly stehy a náš zvěrolékař nebyl k zastihnutí, proto jsme zkoušeli volat doktorce Zochrové a po zvednutí telefonu byla neochotná, otrávená, nenabídla nám pomoc, dokonce nám ani neporadila do telefonu, co máme dělat! Chápu, že jsme nebyli její pacienti, ale podle mě člověk, který je lékařem a který má kladný vztah ke zvířatům, musí být ochotný mu pomoct, ať je situace jakákoliv!

No..v podstatě souhlasím s komentáři výše, ale..
ordinace hnus, špína, nečistota, smrad..paní doktorko, vždyť je to Vaše reklama pro všechny kdo k vám přijdou..nemůžete s tím něco udělat??
Jinak souhlas, milujen zvířátka, je hodná..

Nejlepší !!!!! :)))