Otázky a odpovědi

• Ordinace specialisty - oční

Kojetická 1021
    27711 Neratovice, středočeský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Hodnocení pacientů:

• přišel jsem k paní doktorce se zánětem spojivek a odešel s předpisem na brýle...
    brýle jsem si následující den nechal zhotovit a byl jsem v šoku, jak je ten svět vlastně ostrý! já vidím ve FULL HD :-) Děkuji paní doktorce!

• OK

• Paní doktorka je v odborné péči i v jednání velmi vstřícná, ochotná, milá, umí pacientovi vysvětlit problém, pohotově spolupracuje s výborným centrem oční kliniky. Sestra kladně doplňuje výborný tým této ordinace a tím i její dobrý dojem, který oceňujeme a děkujeme.

• vstřícné jednání

• Vstřícná a profesionální doktorka, milá a pozorná péče sestry. Jednoznačně doporučuji!

• Velice příjemná a ochotná lékařka

• Prakticky se nedá objednat na kontrolu. Sama doktorka docela dobra,ale po tom co jsem presla k jinemu specialistovi se to neda srovnat. Nyni mam lepsi peci a moznost pravidlenych prohlidek.

• pečlivá svědomitá odborník na svém místě

• výborná odbornice;
    spolupracuje s nejlepšími očními specialisty v čr;
    umí pacientovi vysvětlit problém a poradit;
    vstřícná, sympatická

• Paní doktorka mne i mé celé rodině vždy pomohla z nejhoršího.Je pravda,že vždy má plno,ale to čekání vždy stálo za to,protože za pár dní naše očička viděla lépe a nic je netrápilo.Manželovi se rozbily brýle v práci a potřebuje je mít stále,protože je řidič z povolání tak věřím že paní doktzorka tuto situaci pochopí a vezme manžela v kratší době než je běžná objednací lhůta.Je fajn.