Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: Medicentrum Beroun, spol. s r.o. testy na alergii

Dobrý den, musím se podělit bohužel s negativní zkušeností a to s nedlidským přístupem paní doktorky a její sestry. Naše dcera 3,5 roku stará šla na testy na alergii. Díky velké vytíženosti ji sestra objednala na 11:20. Testování probíhá na lačno. Dorazili jsme včas. Paní doktorka upřednostnila návštěvu, která přišla po nás (jde si jen pro výsledky) a s ní odsunula naši scházku o dalších půl hodiny. Nezajímalo ji, že dcera na chodbě brečí, protože měla velký hlad. Testování trvalo 10 minut. Pak nás pobízela ať rychle se přesuneme na odběry krve protože ve 12 zavírají. Už při objednávání jsem namítal, že v 11:20 na testy je pozdě. Bohužel marně. Odběry a testy mohli proběhnout ráno a konzultace ve sjednaný čas. Přístup sestry nebudu ani komentovat.

Umístění: Medicentrum Beroun, spol. s r.o.

Uzasna pani doktorka s velmi citlivym pristupem ke klientum. Kez by takovi byli vsichni lekari. Je to rozhodne clovek na svem miste a jsem opravdu rada, ze má to stesti byt v jeji peci.