Voldušská 750/II, Rokycany
Odborný lékař ušní, nosní a krční

1.5

Umístění: Odborný lékař ušní, nosní a krční

Paní doktorka je úžasná ženská a má srdce,je komunikativní,společenská,usměvavá a vždy mi pomohla a vyléčila mě ????????????podle mého názoru také hodně záleží na pacientovi přístupu a chování..moc rada k ni chodím ????a nadále chodit budu a každému ji doporučuji..

Umístění: Odborný lékař ušní, nosní a krční

Paní doktorka narychlo vyšetřila synova ouška se závěrem, že jsou v pořádku, jen možná levé ouško je trochu "načaté". Vzhledem k tomu,že syn byl plačtivy, měl horečky a crp 128, jela jsem hned do nemocnice do Prahy, kde mu nejprve doktorka odstranila mazek, přes který nebylo vidět prý nic a poté zkonstatovala, že má syn oboustranný zánět středouší.Usi mu pichla a synovi se ulevilo. Podle mého názoru, paní doktorka neodvedla dobrou praci.

S paní doktorkou mám velmi špatné zkušenosti. Při výplachu ucha mi protrhla ušní bubínek a dle jiné MUDr. mám prý štěstí, že so příroda poradila a já slyším.

Arogance nejvyššího stupně, bohužel.

Po zákroku paní "doktorky" Vlkové, který se uskutečnil před 17 lety, mám trvalé následky. Bylo mi tenkrát 12 let a krvácel jsem z nosu. Moji matku odmítla vpustit do ordinace a byla na ni a na mě velmi nepříjemná. Možná i kvůli tomu, že jí za půl hodiny končily ordinační hodiny. Na můj dotaz, zda bude zákrok bolet, stroze odpověděla že ne. Nepoznala totiž, že jsem měl naštípnutý nos, a velmi, opravdu velmi surově provedla tamponádu nosní dírky. Těžko byste uvěřili, jak objemný tampon mi vměstnala do nosu a jaká bolest to byla. Tampon jsem musel snášet v nose dva dny. Po vyndání jsem zjistil, že mám nos křivý. Škoda, že jako důkaz nejde vložit fotka. Opravdu rád bych se "úspěchem" paní "doktorky" pochlubil... Nenapadá mi vhodný výraz, jakým ji otitulovat, a tak její titul dávám alespoň do uvozovek. Doporučuji pouze ryzím masochistům.

Je to opravdu velmi nepříjemná doktorka, neurvalá a bezohledná, pokud v Rokycanech potřebujete na ORL, doporučuji spíše dr. Dorákovou na náměstí, která má úplně jiný přístup, což se ocení, zvlášť při nepříjemném vyšetřeníg např. krku.

K paní doktorce chodím již několik let se svými problémy, zdá se mi po odborné stránce velmi dobrá, s konzultací problémů a způsobu léčby není problém. Podstoupil jsem u ní i pár zákroků se svojí malou dcerkou, i to vyřešila rychle a odborně. Nemohu si na ní stěžovat, působí sice trochu odměřeně, ale je to možná jen otázka komunikace...

Paní doktorka zřejmě neměla se svými dětmi nikdy žádný problém, tedy jestli nějaké má.
Přístup k vyšetření 1,5 roku starého dítěte probíhal se slovy ´´ no to jsem zvědavá, jak Vaše dítě vyšetřím ´´. Milé maminky až budete potřebovat vyšetření na ORL v Rokycanech, tak k této pí. doktorce s Vaší ratolestí - nikdy!! Doufám, že náše holčička na to rychle zapomene.