Liberecká 677/15, Jablonec nad Nisou

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Arogantní chování, jak doktorky tak I sestry . Nedůstojné objednání , časovky které ráno v 7.30 sestra v krabičce dá na stůl a strhne se strkanice o časovky. Na mnoho lidí se nedostane a musí přijít další den . Časovky jsou po 10 minutách a podle toho se chovají jak sestra tak doktorka ,moc vás neposlouchá a jenom vás komanduje.Prostredi tohoto zařízení je otřesné. Doporučují vyhnout se tomuto zařízení .Pro mne velké zklamání kam se naše zdravotnictví posouvá. Tady se zastavil čas.

Umístění: Ordinace Jiný

Děsný! Lístečky, které se vymysleli za doby Covidu jedou dal a člověk se nedostane k lékaři a to s vážným problémem, ale to se tam neřeší prý si mám zkusit zavolat jiný lékaře, i když jsem u p.doktorky vedená 23let......

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka i sestřička naprosté profesionálky. Návštěva proběhla hladce a rychle. Obě byly moc milé.

Umístění: Ordinace

Dle negativnich názoru pacientu pani doktorky jsem mela velike obavy .. Byla jsem velmi mile prekvapena. Cekala jsem od 7.30 v cekarne a na radu sla okolo 8.30. Uz sestřička byla velmi příjemná a super ženská????A pani doktorka také moc fajn. Jen mě nejprve vyzpovídala, ptala se na otázky a rikala, ze ji staci odpovědět jednoduše, ze vic ji nezajímá ???? Diagnózu mi sdelila okamžitě. Mohu jen doporucit. Asi zalezi jak si s pani doktorkou sednete - co clovek, to nazor.

Umístění: Ordinace

Před dvěma dny jsem poprvé navštívila ordinaci MUDr. Tunkové. Sestřička mě mile překvapila osobním přístupem... "profík". Paní doktorka je energická, rychlá...a pravděpodobně své práci dobře rozumí. Četla jsem ve více hodnoceních, že je drzá...podle mě je jen rázná a přišla mi i vtipná. Prostě se s tím "nemaže" a přesto stihne podat potřebné a srozumitelné informace a mně toto naprosto vyhovuje. Rozhodně doporučuji. Lenka Marková

Umístění: Ordinace

Před dvěma dny jsem poprvé navštívila ordinaci MUDr. Tunkové. Sestřička mě mile překvapila osobním přístupem... "profík". Paní doktorka je energická, rychlá...a pravděpodobně své práci dobře rozumí. Četla jsem ve více hodnoceních, že je drzá...podle mě je jen rázná a mě přišla i vtipná. Prostě se s tím "nemaže" a přesto stihne podat potřebné a srozumitelné informace a mě toto naprosto vyhovuje. Rozhodně doporučuji. Lenka Marková (Český rozhlas Liberec)

Umístění: Ordinace

Velmi profesionální,ochotný a příjemný přístup, jak od paní doktorky, tak sestřičky. Jsem rád, že jsem konečně našel lékařku, na kterou se mohu spolehnout.

Helena Haasová:
“Paní doktorku Tunkovou i sestřičku chválím za jejich profesionální i vstřícný přístup ke mně jako k pacientovi. Vždy jsem byla spokojena a moc děkuji.”

Umístění: Ordinace

Dovolte mi přidat svůj názor. Na rozdíl od některých pacientů jsem spokojena přístupem paní doktorky. Je vždy přímá, rozhodná a hlavně profesionální. Pokud hledám odbornost, chci se léčit a vyléčit, tak je to nejlepší místo. Nemám ráda servilní a podlezave chování některých jiných lékařů. K paní doktorce Tunkove již chodí celá naše rodina mnoho let a od nás mají vždy ona i sestřička jen to nejlepší hodnocení a plné doporučení. Opět jsem se o tom přesvědčila při své poslední návštěvě. M. Kukulová

Umístění: Ordinace

MUDr.Zuzana Tunková je dle mého názoru odborník na svém místě. Vždy u mě správně určila diagnózu a doporučila léčbu, která zabrala. Byla milá, usměvavá, vše potřebné vysvětlila. Má velké plus a tím je smysl pro humor, za což děkuji. S paní doktorkou jsem velmi spokojena.