Praktická lékařka pro děti a dorost
tř. Tomáše Bati 1566, Otrokovice

Skvělá a ochotná sestra. Ale paní doktorka nic moc. Nejen, že do práce, pokud nemá dovolenou, chodí o 40 minut pozděj, a to pokaždé, když sem tam byla,ale i většinu problémů sem synovi diagnostikovala sama a lépe, než ona. Takže odsud odcházím .

Vždy ochotně nás ošetří a poradí.

za celé roky super doktorka , v klidu a pohodě ,správná diagnosa,pěkné chování i pomoc o víkendu , takže super

doufám , že paní doktorka bude pracovat tak dlouho , až odrostou naše děti, pro nás vždy vše vysvětlila, ochotná a děti vždy uzdravené. Nikoho jiného si už neumíme představit, takže tímto také díky

chodíme do ordinace víc jak 10 let , diagnosa vždy správná ,léčba také. Ochotna pomoci i mimo pracovní dobu, děti se vždy k paní doktorce těší

K paní doktorce chodíme nějakou tu dobu a pomalu zjišťujeme, že služby které poskytuje nejsou ty nejlepší. To, že má dovolenou, anebo je u holiče už jsme rovněž zažili. Ale aby si v době kdy jsem v ordinaci s malým novorozencem odskočila uvařit kávičku, tak to je nad mé zvyklosti. Asi je to tím, že jsem zažila jiné chování lékařů v zahraničí a mám na mysli těch státních, ne soukromých. Ordinuje až od 9 hodin. No budeme se muset poohlédnout po nové lékařce.

Souhlasím,paní doktorka je někdy v pohodě a jindy ne...Když ji potřebujem,tak má dovolenou nebo chodí pozdě :-(
Taky se mi dvakrát stalo,že jsem měla roční dítě nachystané na očkování...já jsem držela ruce,sestřička nohy,prcek řval na celé kolo a paní doktorka si jednou četla noviny a podruhé si otvírala poštu!!!Teprve až ji sestřička upozornila,tak nás pichla :-(

Velmi milá sestřička. Nechápu jak si může pamatovat tolik jmen :). Paní doktorka, no některé návštěvy byli v pořádku a jiné zase ne. Pokud jsem neměla dlouho žádný problém, paní doktorka na mě byla hrozně milá když jsem přišla. Pokud jsem měla běžnou nemoc snadno poradila a i napsala jen potřebné léky. Jakmile jsem ale měla zdravotní problémy, které neměli žádné velké příznaky, už byl oheň na střeše a byla jsem hypochondr. Nakonec jsem skončila v nemocnici, kde jsem měla nález, ale nic vážného. Paní doktorka mi nakonec stejně řekla, otráveným hlasem, že to vyšetření ani pobyt v nemocnici nebyl potřeba a zbytečně utrácím peníze pojišťovny. Takže kdybych přišla se závažnou nemocí asi by to bylo lepší nebo co. Musím ale říct, že když jsem byla malá, tak paní doktorka byla velmi milá a s dětskými nemocemi si umí poradit.

Paní doktorka je velmi milá, dovede poradit. Jediné co mi vadí je ordinační doba od 9 hodin. Jakmile nastoupím do práce, budeme muset doktorku změnit.

Paní doktorka nejen že je velmi milá, ale má i zkušenosti a přehled. Pokaždé mi vše vysvětlí a také mám pocit, že pro děti dělá maximum.