Ambulance ORL
Pražská 38, Dobříš

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Ambulance ORL Jiný

Paní doktorku vřele doporučuji. Moc moji dceři pomohla a pomáhá. A vlastně i mě. Vyzařuje z ní klid a profesionalita.

Umístění: Ambulance ORL Jiný

Paní doktorka je velice empatická a erudovaná ve svém oboru. Její přístup je profesionální a snaží se vždy pomocí. Mě moc pomohla a paní doktorku doporučuji

Umístění: Ambulance ORL zhoršený sluch

Dobrý den všem,dovolte abych v dnešní politicky postižené době,kdy je někdy lepší neslyšet,existuje ordinace,kam by se pacient k ušnímu lékaři téměř "těšil".
To jsem si uvědomil po návštěvě u p.doktorky Ferrové.Její přístup odborný i lidský mne věru"zaskočil"a tak nemohu jinak,než vyjádřit alespoň tímto hodnocením,že velmi oceňuji přístup p.doktorky i sestřičky a přeji jim,ať je v budoucnu pacienti nikdy nenaštvou,abychom my ostatní mohli těžit z jejich pozitivního přístupu k životu i když někdy(v mém)už jen zbytku žití...
Díky Jan Hrubý,Sedlčany

dnes jsem navštívila prvně ordinaci paní doktorky Z. Ferrové a byla jsem velmi mile přivítána jak p. doktorkou, tak sestřičkou p. Pekárkovou.Obě zmíněné dámy jsou úžasné profesionálky, na které se ráda v případě zdravotního problému s důvěrou opět ráda obrátím.
Paní doktorce i sestřičce p. Pekárkové patří moje veliké poděkování.
V případě problému doporučuji každému s důvěrou ordinaci navštívit.

Paní doktorka mě prohlédla velice pečlivě, vyptávala se na podrobnosti a skvěle zvolila léčbu. Zvládly jsme zánět dutin bez antibiotik. Na další kontrole mi paní doktorka pomohla i s déle trvající bolestí hlavy. Sestřička také skvělé. Za sebe mohu opravdu doporučit! Katka

I když na stránkách má paní doktorka psáno akutní případy bereme přednostně tak to není vůbec pravda.Dnes ráno(3.3.2014) jsem tam volala aby jsem se ujistila že mě vezmou přednostně že mě píchá v uchu tak mí sestra do telefonu docela ošklivě řekla že mě nevezmou že mají moc pacientu objednaných že paní doktorka nemá čas na ostatní že mám jet jinam tak mě tím dost šokovala jakým tonem mi to pověděla.ještě mi bylo řečeno že to není akutní že když si zvládnu zatelefonovat tak mě ucho určitě tolika nebolí aby byla u nich ošetřená :-(

Tuto ambulanci nedoporučuji, paní doktorka by měla především vyměnit svou sestru paní Šrainovou. Jednání absolutně nulové. Od večera jsem neslyšela na ucho, ráno jsem si zavolala do ambulance, zda potřebuji k její návštěvě doporučení od praktického lékaře. Na to mi bylo řečeno, že ano, ale že mě stejně nevezmou, protože pacienty přijímají pouze na objednání. Když jsem jim vysvětlila, že jsem akutní, načež se mě zeptali, co to znamená akutní, na to jsem jim vysvětlila, jaká je situace, mi bylo řečeno, že toto není akutní, ať se obrátím na jiné pracoviště, nebo ať se seberu a jedu na pohotovost. Sestra Šrainová velí celému systému provozování této ordinace. Možná, že lékařka je odborník, ale přes sestru se do její ordinace stejně nedostanete, když potřebujete.

Paní doktorka je fajn, milá, ochotná, vstřícná, sama ví, že by měla být v ordinaci častěji a déle, ale pojišťovna jí to neuhradí. Jen ta sestra, tak to je fakt děs. Stalo se mi, že jí i sama doktorka přesvědčovala, že moje 6měsíční dvojčata je opravdu třeba zkontrolovat dřív než za 14dní. Starší dceru mi odmítla k paní doktorce vůbec pustit, bolelo jí ucho (předtím měla již 14x zánět stř. ucha, tak jsem nevěděla, jestli tam není zase).
Bylo mi řečeno, že každá, každá!!! maminka s malými dětmi má doma kapky Otipax (jsou na lékařský předpis) a při prvních problémech kape ty. Až po dvou dnech!!! je možné jít k lékaři. Navíc oni mají příští dva dny plno. Ať jedu večer na pohotovost. Manžel jezdí domů ve 20h z práce, hlídání pro dvojčata nemám, navíc jsou kojená. "Super" situace a táhnutí tří dětí večer zbytečně na pohotovost, jen kvůli jedné arogantní "dámě".
Když jsem druhý den šla přímo do ordinace a na chodbě odchytla pí. doktorku, tak mi řekla, že nás samozřejmě vezme. Ovšem sestra jí to dala sežrat. Při otázce kdo je další, sestra řekla - Teď tam máte ty vaše, co jste si pozvala a odešla z ordinace. Docela síla.

Z vlastní zkušenosti můžu jen doporučit tuto pani doktorku.Velmi příjemná,milá a dokáže poradit.Já sem až ze Sedlčanska a plně se ztotožňuji s paní Evou z Mníšku.Kdyby jen bylo více takových lékařů.Mám totiž tři dcery a manželka nemá papíry tak vše obcházím já.Přál bych Vám ( těm co si stěžují ) ostatní lékaře s kterými jsem přišel do kontaktu.Tato pani doktorka je zlatá.Milan H. Sedlčancka

Tato lékařka je vstřícná a všímavá. Zachránila mi život.
M.Vodičková