Adresa

Pražská 38, Dobříš
Ambulance ORL

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
16 názorů

Ověřeny pacient
Umístění: Ambulance ORL zhoršený sluch

Dobrý den všem,dovolte abych v dnešní politicky postižené době,kdy je někdy lepší neslyšet,existuje ordinace,kam by se pacient k ušnímu lékaři téměř "těšil".
To jsem si uvědomil po návštěvě u p.doktorky Ferrové.Její přístup odborný i lidský mne věru"zaskočil"a tak nemohu jinak,než vyjádřit alespoň tímto hodnocením,že velmi oceňuji přístup p.doktorky i sestřičky a přeji jim,ať je v budoucnu pacienti nikdy nenaštvou,abychom my ostatní mohli těžit z jejich pozitivního přístupu k životu i když někdy(v mém)už jen zbytku žití...
Díky Jan Hrubý,Sedlčany


D
Ověřeny pacient

Dobrý den,
dnes jsem navštívila prvně ordinaci paní doktorky Z. Ferrové a byla jsem velmi mile přivítána jak p. doktorkou, tak sestřičkou p. Pekárkovou.Obě zmíněné dámy jsou úžasné profesionálky, na které se ráda v případě zdravotního problému s důvěrou opět ráda obrátím.
Paní doktorce i sestřičce p. Pekárkové patří moje veliké poděkování.
V případě problému doporučuji každému s důvěrou ordinaci navštívit.


K
Ověřeny pacient

Paní doktorka mě prohlédla velice pečlivě, vyptávala se na podrobnosti a skvěle zvolila léčbu. Zvládly jsme zánět dutin bez antibiotik. Na další kontrole mi paní doktorka pomohla i s déle trvající bolestí hlavy. Sestřička také skvělé. Za sebe mohu opravdu doporučit! Katka


V
Ověřeny pacient

I když na stránkách má paní doktorka psáno akutní případy bereme přednostně tak to není vůbec pravda.Dnes ráno(3.3.2014) jsem tam volala aby jsem se ujistila že mě vezmou přednostně že mě píchá v uchu tak mí sestra do telefonu docela ošklivě řekla že mě nevezmou že mají moc pacientu objednaných že paní doktorka nemá čas na ostatní že mám jet jinam tak mě tím dost šokovala jakým tonem mi to pověděla.ještě mi bylo řečeno že to není akutní že když si zvládnu zatelefonovat tak mě ucho určitě tolika nebolí aby byla u nich ošetřená :-(

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřeny pacient

Tuto ambulanci nedoporučuji, paní doktorka by měla především vyměnit svou sestru paní Šrainovou. Jednání absolutně nulové. Od večera jsem neslyšela na ucho, ráno jsem si zavolala do ambulance, zda potřebuji k její návštěvě doporučení od praktického lékaře. Na to mi bylo řečeno, že ano, ale že mě stejně nevezmou, protože pacienty přijímají pouze na objednání. Když jsem jim vysvětlila, že jsem akutní, načež se mě zeptali, co to znamená akutní, na to jsem jim vysvětlila, jaká je situace, mi bylo řečeno, že toto není akutní, ať se obrátím na jiné pracoviště, nebo ať se seberu a jedu na pohotovost. Sestra Šrainová velí celému systému provozování této ordinace. Možná, že lékařka je odborník, ale přes sestru se do její ordinace stejně nedostanete, když potřebujete.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L

Paní doktorka je fajn, milá, ochotná, vstřícná, sama ví, že by měla být v ordinaci častěji a déle, ale pojišťovna jí to neuhradí. Jen ta sestra, tak to je fakt děs. Stalo se mi, že jí i sama doktorka přesvědčovala, že moje 6měsíční dvojčata je opravdu třeba zkontrolovat dřív než za 14dní. Starší dceru mi odmítla k paní doktorce vůbec pustit, bolelo jí ucho (předtím měla již 14x zánět stř. ucha, tak jsem nevěděla, jestli tam není zase).
Bylo mi řečeno, že každá, každá!!! maminka s malými dětmi má doma kapky Otipax (jsou na lékařský předpis) a při prvních problémech kape ty. Až po dvou dnech!!! je možné jít k lékaři. Navíc oni mají příští dva dny plno. Ať jedu večer na pohotovost. Manžel jezdí domů ve 20h z práce, hlídání pro dvojčata nemám, navíc jsou kojená. "Super" situace a táhnutí tří dětí večer zbytečně na pohotovost, jen kvůli jedné arogantní "dámě".
Když jsem druhý den šla přímo do ordinace a na chodbě odchytla pí. doktorku, tak mi řekla, že nás samozřejmě vezme. Ovšem sestra jí to dala sežrat. Při otázce kdo je další, sestra řekla - Teď tam máte ty vaše, co jste si pozvala a odešla z ordinace. Docela síla.


Ověřeny pacient

Z vlastní zkušenosti můžu jen doporučit tuto pani doktorku.Velmi příjemná,milá a dokáže poradit.Já sem až ze Sedlčanska a plně se ztotožňuji s paní Evou z Mníšku.Kdyby jen bylo více takových lékařů.Mám totiž tři dcery a manželka nemá papíry tak vše obcházím já.Přál bych Vám ( těm co si stěžují ) ostatní lékaře s kterými jsem přišel do kontaktu.Tato pani doktorka je zlatá.Milan H. Sedlčancka


Tato lékařka je vstřícná a všímavá. Zachránila mi život.
M.Vodičková


Paní doktorky si velmi vážím a vždy nám poradila a ochotně vysvětlila co a jak. Špatné zkušenosti mám se sestrou, která mi přijde velmi nepřístupná, špatně se mi s ní komunikuje a byla nás schopna bez vyšetření poslat domů, když jsme se synem jeli na píchání ucha. Pokud se však dostaneme přes sestřičku a její záhadný způsob objednávání, který stejně nefunguje, ale je prý strašně důležitý, tak paní doktorka je zlatá!
Maminka z Dobříšska


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti