Zuzana Budjačová, alergolog Kadaň

MUDr. Zuzana Budjačová

Uložit

Alergolog Více

11 názor

Uložit


Adresa

Ord. lékaře specialisty - alergologie
Golovinova 1559, Kadaň

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil

Dlouhé proslovy a hodnocení a nakonec sprdnutí, že dcera nebere pravidelně léky. Od té doby co chodíme s dcerou k paní doktorce, tak se pouze zvyšují dávky léků. Dcera již bez dýchátka nemůže být, pokud si jej ráno zapomene vzít, nemůže vůbec dodejchat ke konci školy, nejde na oběd, ale rovnou domů, aby si mohla vzít dávku léků. Takže osočovat jí, že nebere léky je ohavnost. Byli jsme objednáni před Vánocemi ke kontrole. Bohužel mou vinou, příliš práce, jsem na kontrolu zapomněl. Volal jsem za dva dny a bylo mi řečeno, že náhradní termín máme zase za rok a pokud se to bude opakovat vypíše jí ze své léčby. Takže, paní doktorka potrestala mou dceru a dva roky jí nevidí a je jí to úplně jedno. Je zapotřebí chodit k lékaři, který pouze předepisuje léky, na kterých si získává dítě závislost? Odpovězte si sami...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

A
Ověřený profil

Paní doktorka pouze dlouze hovoří a výsledky nemá. Čekání na počasí (až pominou virózy) a dítě se uzdraví samo, neustálé posilování kortikoidních inhalátorů, jejichž účinek je stále podkládán lepšící se spirometrií (protože ta první byla pořízena v akutní nemoci, kdy bylo děcko rádo, že se přes kašel nadechlo), Na snímcích dutin paní doktorka konstatovala, že děcku rostou druhé zuby, víc na snímcích nepoznala s tím, že si je musí nechat popsat na RTG (nechápu tedy, proč jsme běželi kolečko na RTG a zpět se snímky, když na nich nic nepoznala). A když už nějak docházely argumenty, tak přišla paní doktorka s hypotézou, že děcko kašle, protože má reflux (na který netrpělo ani když bylo malé a se zažíváním nemá sebemenší potíže). Plno slibů, vzdušné zámky do budoucna a mám takový pocit, že čekáme, až se problém vyřeší sám. Paní doktorka mě rozhodně nepřesvědčila...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

A
Ověřený profil

Paní doktorka si neumí zorganizovat frontu pacientů, nezvládá objednávání, ne všechny, ale některé z návštěv u ní jsou zcela zbytečné, prohovoří je o nesmyslech, které nemají žádný účinek ani neřeší žádný problém a když uplyne půlhodina, tak se diví, že ještě nic neudělala. Pouze její názor je ten správný a jakýkoliv jiný lékař je u ní s prominutím hlupák (používá silnějších termínů). Paní doktorku znám, chodí k ní několik lidí z mé rodiny a pár přátel a zkušenost máme všichni stejnou. Něco málo skromnosti by paní doktorce neuškodilo. Rozhodně není až taková vyhlášená odbornice, za kterou se ráda přestrojuje.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Navštěvuju ji už od dětství a jsem maximálně spokojená! Kromě dobré péče oceňuji i laické vysvětlování a hlavně, že jsou paní doktorka i sestřička velmi příjemné.

Velký prfík ve svém oboru.Je nejlepší

Chodím k ní 7 let, a jsem velice spokojená !!!

Vynikající doktorka,kdyby byli všichni takový jako je ona,tak by možná Kadaňská nemocnice neměla takovou pověst jako má
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

A

Po 4 letech trápení jsem se vydala k této paní doktorce, a byla mi stanovena alergie, o které jsem vůbec netušila (Byla jsem na vyšetření u jiné paní doktorky v Chomutově). Velice dobrý přístup, paní doktorka je ochotná, trpělivá. Jsem ze své první návštěvy nadšená.

T

je super

S

Paní doktorku chválím.Chodím k ní již roky s oběma syny a vždy nám dokázala pomoci.
Pomohla nám i se zdravotními problémy,které s její odborností vůbec nesouvisí.
Jezdí k ní i má sestra,která bydlí v Chomutově a je s ní také velmi spokojená.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti