Golovinova 1559, Kadaň
Ord. lékaře specialisty - alergologie (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Dlouhé proslovy a hodnocení a nakonec sprdnutí, že dcera nebere pravidelně léky. Od té doby co chodíme s dcerou k paní doktorce, tak se pouze zvyšují dávky léků. Dcera již bez dýchátka nemůže být, pokud si jej ráno zapomene vzít, nemůže vůbec dodejchat ke konci školy, nejde na oběd, ale rovnou domů, aby si mohla vzít dávku léků. Takže osočovat jí, že nebere léky je ohavnost. Byli jsme objednáni před Vánocemi ke kontrole. Bohužel mou vinou, příliš práce, jsem na kontrolu zapomněl. Volal jsem za dva dny a bylo mi řečeno, že náhradní termín máme zase za rok a pokud se to bude opakovat vypíše jí ze své léčby. Takže, paní doktorka potrestala mou dceru a dva roky jí nevidí a je jí to úplně jedno. Je zapotřebí chodit k lékaři, který pouze předepisuje léky, na kterých si získává dítě závislost? Odpovězte si sami...

Paní doktorka pouze dlouze hovoří a výsledky nemá. Čekání na počasí (až pominou virózy) a dítě se uzdraví samo, neustálé posilování kortikoidních inhalátorů, jejichž účinek je stále podkládán lepšící se spirometrií (protože ta první byla pořízena v akutní nemoci, kdy bylo děcko rádo, že se přes kašel nadechlo), Na snímcích dutin paní doktorka konstatovala, že děcku rostou druhé zuby, víc na snímcích nepoznala s tím, že si je musí nechat popsat na RTG (nechápu tedy, proč jsme běželi kolečko na RTG a zpět se snímky, když na nich nic nepoznala). A když už nějak docházely argumenty, tak přišla paní doktorka s hypotézou, že děcko kašle, protože má reflux (na který netrpělo ani když bylo malé a se zažíváním nemá sebemenší potíže). Plno slibů, vzdušné zámky do budoucna a mám takový pocit, že čekáme, až se problém vyřeší sám. Paní doktorka mě rozhodně nepřesvědčila...

Paní doktorka si neumí zorganizovat frontu pacientů, nezvládá objednávání, ne všechny, ale některé z návštěv u ní jsou zcela zbytečné, prohovoří je o nesmyslech, které nemají žádný účinek ani neřeší žádný problém a když uplyne půlhodina, tak se diví, že ještě nic neudělala. Pouze její názor je ten správný a jakýkoliv jiný lékař je u ní s prominutím hlupák (používá silnějších termínů). Paní doktorku znám, chodí k ní několik lidí z mé rodiny a pár přátel a zkušenost máme všichni stejnou. Něco málo skromnosti by paní doktorce neuškodilo. Rozhodně není až taková vyhlášená odbornice, za kterou se ráda přestrojuje.

Navštěvuju ji už od dětství a jsem maximálně spokojená! Kromě dobré péče oceňuji i laické vysvětlování a hlavně, že jsou paní doktorka i sestřička velmi příjemné.

Velký prfík ve svém oboru.Je nejlepší

Chodím k ní 7 let, a jsem velice spokojená !!!

Vynikající doktorka,kdyby byli všichni takový jako je ona,tak by možná Kadaňská nemocnice neměla takovou pověst jako má

Po 4 letech trápení jsem se vydala k této paní doktorce, a byla mi stanovena alergie, o které jsem vůbec netušila (Byla jsem na vyšetření u jiné paní doktorky v Chomutově). Velice dobrý přístup, paní doktorka je ochotná, trpělivá. Jsem ze své první návštěvy nadšená.

je super

Paní doktorku chválím.Chodím k ní již roky s oběma syny a vždy nám dokázala pomoci.
Pomohla nám i se zdravotními problémy,které s její odborností vůbec nesouvisí.
Jezdí k ní i má sestra,která bydlí v Chomutově a je s ní také velmi spokojená.