Zuzana Bambušková, praktický lékař Šumperk

Praktický lékař pro dospělé

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Názory

Y

Paní doktorka je velmi příjemná a hodná. Je to lékař na svém místě. Všem ji vřele doporučuji. Spokojený pacient.

F

Ze začátku je p.doktorka hodná,když tam člověk jde se jen na něco zeptat.Mě chtěla poslat do práce i když jsem byla nedoléčená.Jde si poslechnout srdce:jen,aby se neřeklo.Při dlouhodobém léčení se vůbec neosvědčila a nepomůže.Jen spoléhá na to,že ošetří jinde.A když jsem ji říkala,co mi je,tak jen kroutila očima,což mi přijde sprosté.Mojí nemoc,místo,aby vyléčila,tak mi řekla,že si mám na to zvyknout.To už byla poslední kapka a hned jsem šla jinde,kde mě další paní doktorka opravdu léčí.Je to strašný rozdíl.Nebyla jsem v žádném případě spokojena.

Byla jsem u paní doktorky poprvé a zatím jsem spokojená.

Znám paní doktorku několik let.Byla příjemná, vstřícná.V poslední době je nepříjemná, otrávená a reaguje na pacienta podrážděně,její přístup se mi nelíbí.Navíc ji navšítívím jednou za dva roky.v případě,že už mi je opravdu zle nebo potřebuji doporučení na odborné vyšetření, které mi odmítla dát.Po té jsem si jej obstarala u jiného lékaře.

V současné době nejsem spokojena.

Skvělá praktická lékařka, mile se usmívá, oceňuji osobní přístup k pacientům