Zdeňka Sobotková, pediatr

MUDr. Zdeňka Sobotková

Pediatr Více

14 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Olomoucká 393, Dub nad Moravou
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
14 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
B

Názor přidán dne 02.02.20 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.


D
Ověřeny pacient

Je perfektní,znám ji od mala sama jako pacient a ted léčí i mého syna.Je to taková máma.vyslechne.poradí.pomůže.Nemáme co vytknout.jen popřát pevné zdraví a nervy.


R
Ověřeny pacient

Příjemná paní, nicméně špatný lékař. Dobře se s ní povídá a člověk se u ní cítí jako doma, avšak jakmile dojde na větší problém, než jen bolení hlavy nebo průjem, není schopná ho vyřešit. Po zkušenosti, kdy špatně diagnostikovala mou neteř a způsobila ji tím dlouhosáhlé problémy, jsem raději změnila doktora.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

je to hodná paní doktorka a kluci se ji nebojí což je pro mě jako mámu hodně důležitý a coje úplně nej že jim vždy od trápení pomůže.


Ověřeny pacient

Paní doktorka, je ochotná, vstřícná, pokaždé dokáže poradit, nikdy jsem neměla sebemenší problém. Na jakýkoli dotaz ochotně odpoví a poradí. Syn ji má taky velmi rád, ona to prostě s dětma umí. Je to člověk na pravým místě. Kdyby bylo víc tak ochotných a kvalitních doktorů, hned by to ve zdravotnictví jinak vypadalo. Nezbývá než doporučit.


velice ochotná


Jsme velice spokojeni s přístupem a jednáním.


je nejlepší


Paní doktorka je moc fajn a dost jí věřím. Nelíbí se mi ale její přístup ke kojení,myslím, že by měla více pomoci maminkám, které mají problémy s kojením a podpořit je!!!!!!


Paní doktorka je super!Příjemná, usměvavá a moc to s dětma i rodiči umí:o)) Vždycky dokáže bez váhání poradit a to skvěle!! Jsem ráda, že s dětma chodíme právě k ní:o)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti