MUDr. Zdeňka Sobotková

Pediatr Více

Dub nad Moravou 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Olomoucká 393, Dub nad Moravou

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktorku musím jedině doporučit, pochválit a poděkovat. Taková péče, snaha a ochota pomoci se jen tak nevidí. Mohu srovnat i jako zdravotník. A jestli tady má někdo jiný názor ať si zamete před svým prahem.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Z vlastní zkušenosti zdravotníka můžu tuto paní doktorku jen a jen doporučit. Ochotná, vstřícná, milá, k dětem velice laskavá a má zdravý přístup, nebagatelizuje ani nedělá z komára velblouda. Jsme velmi spokojeni jak s diagnostikou, tak léčbou. Sestřička je poklad! Snaží se jak jen to jde, zavolá vždy ochotně nazpět byť jde o cokoliv. Jsme z města přesto jsme si vybrali a zůstaneme věrni teto ordinaci dokud to jde.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

nejlepší paní doktorka, k dětem úplně super, ví jak zamaskovat nenápadně vcelicku do zadečku aniž by dítě začalo brečet a jancit. vždy vyslechne poradi a pomůže s jakýmkoliv problémem. její přístup je úžasný nechová se nadrazene jako spousta lékařů ale spíše jako taková "mama".

Je perfektní,znám ji od mala sama jako pacient a ted léčí i mého syna.Je to taková máma.vyslechne.poradí.pomůže.Nemáme co vytknout.jen popřát pevné zdraví a nervy.

Příjemná paní, nicméně špatný lékař. Dobře se s ní povídá a člověk se u ní cítí jako doma, avšak jakmile dojde na větší problém, než jen bolení hlavy nebo průjem, není schopná ho vyřešit. Po zkušenosti, kdy špatně diagnostikovala mou neteř a způsobila ji tím dlouhosáhlé problémy, jsem raději změnila doktora.

je to hodná paní doktorka a kluci se ji nebojí což je pro mě jako mámu hodně důležitý a coje úplně nej že jim vždy od trápení pomůže.

Paní doktorka, je ochotná, vstřícná, pokaždé dokáže poradit, nikdy jsem neměla sebemenší problém. Na jakýkoli dotaz ochotně odpoví a poradí. Syn ji má taky velmi rád, ona to prostě s dětma umí. Je to člověk na pravým místě. Kdyby bylo víc tak ochotných a kvalitních doktorů, hned by to ve zdravotnictví jinak vypadalo. Nezbývá než doporučit.

velice ochotná

Jsme velice spokojeni s přístupem a jednáním.

je nejlepší