Zdeňka Šírková, psycholog Český Krumlov

PhDr. Zdeňka Šírková

Psycholog

Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Špičák 114, Český Krumlov
Klinický psycholog

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Ze začátku se zdála být dobrá. Ale potom člověka zdeptají testy intelegence a divné hry. Vůbec to nikam nevede. Doteď si myslím, že nevidí skutečné důvody psychických problémů člověka.
Její léčba nikam nevede. Možná umí rozptýlit malé děti a pomct jim. Ale mě vůbec nepomohla. Po každé když jsem se chtěla svěřit, tak jsme to odložili a hráli hru nebo nějaký destruktivní test, ze kterého nakonec vyleze že inteligenci máte podprůměrnou(ikdyž ve škole třeba máte prospěch vynikající)

Pani doktorka je velmi sympatická, ochotná, pohodová!

Navštěvuji paní doktorku Šírkovou s přestávkami jiř 17 let a neměnila bych ji! Donkoce za ní dojíždím z ČB. Vyzkoušela jsem i jiné psychology v ČB, ale nikdy se mi nedostala tak kvalitní péče.

Paní doktorka je odborník na pravém místě, je příjemná a milá s lidským přístupem ke všem.

Paní doktorka Šírková je velmi skvělá žena. Svým přístupem dokáže nejen pomoci, ale především povzbudit a její terapie přímo hladí na duši.
Velice doporučuji!!!!

Ten nejlepší odborník ve svém oboru,který dokáže pomoci.

Paní doktorka je vysoce erudovaným odborníkem, s lidským přístupem ke klientům

Perfektní péče. Paní doktorka je tam opravdu pro své pacienty, je příjemná a milá.