Adresa

U Nemocnice 128, Domažlice
Psychiatrická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
8 názorů

Ověřeny pacient

Panípsychiatričku Doporučuji, měl jsem bludy a skoro už ani nevycházel z domu / sledování, pocit ohrožení/ a ted chodím na procházky či kavárny. Takže ještě jednou paní doktorku Nejdlovou DOPORUČUJI. Jsem mladej a nemyslím si, že Dr. byla zaujatá vůdči mladým lidem. 32 letý schizofrenik


P
Ověřeny pacient

Tohle je nevychovaná, vůči mladým zaujatá, neohleduplná a ponižující osoba...nemocných lidí. Jen staří lidé jsou její nejlepší pacienti. Když Vám psychiatr řekne, že jste k ničemu nic neděláte jen se válíte v posteli a kynete, nebo že jste jako kytka co patří do skleníku a ne do reálného života. Máte si koupit větší oblečení,že Vám tohle pne přes hrudník. Jak tohle může říct,když Vás ani nezná. Neví co doma děláte. Ale hlavně že jsem musela jíst 11 přípravků. A vysadí Vám ze dne na den lék,který berete už jakou dobu a jste na něm závislí. Raději Vás pošle na psychiatrii než aby se Vámi zaobírala.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Jsem s pí doktorkou velmi spokojená.


DOBRÉ


K paní doktorce Nejdlové chodím již několik měsíců. U jiného psychiatra jsem nebyla, takže nemohu srovnávat kvalitu péče její a jiných. Co ale mohu napsat s čistým svědomíma klidným srdcem je, že paní doktorku Zděňku Nejdlovou vřele doporučuji.Má ochotný, vstřícný a hlavně lidský přístup k pacientům. Velmi hodná a milá je i její zdravotní sestřička v ordinaci. Také poradí a povzbudí. Dokáží poradit, povzbudit, uklidnit, pochopit. Dle slov jiné pacientky pozná, když je člověku opravdu nejhůř. A to je asi v dané profesi skutečně nejdůležitější.


U

Léčím se na psychiatrii skoro šest let,u paní doktorky tři roky.Mohu tedy srovnat přístup i jiných lékařů.Jednoznačně doporučuju MUDr.Nejdlovou pro její odborný přístup i vlídné chování.Píše mi drahé a kvalitní léky,umí povzbudit a poradit.Dlouho jsem pracovala jako zdravotní sestra, setkávala jsem se s různým přístupem k pacientům a o to více oceňuji ,svoji, paní doktorku.Velice příjemná a ochotná je i sestřička.


Paní lékařku nedoporučuji. Hledala jsem u ní pomoc, ale odešla jsem od ní úplně zdeptaná. Pokud máte problém, tak ona Vás ještě dodělá....myslím, že je dobrá pro osoby, které se rády topí v problémech a rádi se litují apod. To umí asi dobře litovat a trpět....
Myslím, že celkově zaspala dobu a v nových lécích se ani neorientuje. Při mém vyšetření přes jedny dveře bylo vše slyšet v čekárně a zároveň i když měla paní doktorka pracovní dobu, tak koukala na hodinky, aby utíkala pro dítě do školky...Pokud bych neměla doma rodinu, která by mě podržela, tak bych asi po jejím prvním a zároveň POSLEDNÍM vyšetření už nebyla....Nyní chodím k jiné PANÍ doktorce několik let a rozdíl v chování i znalostech je nepopsatelný!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B

Lečí duši je velmi dobrá lekařka
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti