Jsem moc spokojená s péčí u paní doktorky Mosterové. Dokonalá péče, moc příjemné prostředí i sestřičky. Vždy vstřícný přístup.Jana Hermanová

Mošnova 8, Brno
Revmacentrum MUDr. Mostera, s.r.o. - revmatologie (mapa)

Jedná se o velice dobře vybavené pracoviště a v první řadě je tu zájem o pacienta.Jednání pani doktorky Mosterové je přátelské,bez jakékoliv profesní nadřazenosti.Je tu snaha o řešení problému a hlavně vlídné slovo.To není vždy obvyklé.To platí o lékařích a přátelská je i sestřička.Oceňujeme profesionální a lidský přístup.Léčím se tu já i můj syn a jsme spokojeni.Toto zdravotní zařízení doporučuji a lze jim za práci jen poděkovat.Radovan Junek

dobry den mam dotaz jestli je to možne že rengen ukazuje na snimku od dělovani kosti po starši zlomenině aji když je ta ruka v klidu tak to boli je to prave zapěsti vim to z letošniho roku od ledna mockrát děkuji sedláčková

Nezlobte se, prosím, za můj názor: Ale to si ta superkladná přesně popisná hodnocení podepsaná host píšete sama?

MUDr. Zdeňka Mosterová

Paní Ivano, jak vidíte, všechny Vámi kritizované příspěvky jsou podepsané našimi pacienty, kromě Vašeho anonymu. Za systém identifikace zasilatele neneseme odpovědnost. Obracejte se s Vašimi námitkami v této věci na správce portálu.

Děkuji paní doktorce za odborný přístup k pacientům a léčbě.
Můj stav s RA se lepší a opět mohu chodit bez pomoci druhých.
Děkuji panu dr.Erikovi Mosterovi.

U paní doktorky jsem byla poprvé na doporučení od známých a byla jsem velmi mile překvapena.Eva Králová Rousínov.

Půl roku jsem navštěvoval různé odborné lékaře a bolest rukou a ramen přes veškeré léky nepřestávala. Dostal jsem doporučení do Vašeho revmatologického centra, kde jste zahájili vyšetření a léčbu. Výsledky byly fantastické, již třetí den jsem cítil úlevu od bolestí. Nyní, čtyři měsíce po zahájení lečby se cítím výborně.

Paní doktorka Mosterová je odbornice na svém místě, za což jí moc děkuji.

Jaroslav Maidl.

Již řadu let jsem léčen u paní doktorky Mosterové, jsem velice spokojený. Jiří Houzar

S revmatoidní artritidou se potýkám od roku 2000.
Trpěl jsem velkými bolestmi všech kloubů, které mě naprosto vyřazovaly z běžné činnosti.
Na doporučení jsem navštívil MUDr. Zdeňku Mosterovou.

U paní doktorky Mosterové se léčím s diagnózou revmatoidní artritida od února 2009.
Celé prvotní vyšetření a rozhovor mezi mnou a odbornou lékařkou MUDr Zdeňkou Mosterovou, bylo prodchnuto vzájemnou důvěrou pacienta a profesionálního odborníka ve zdravotnictví.
Od první chvíle jsem se setkal s výjimečně zdvořilým jednáním, snahou pochopit pacientovy obtíže a také mu od nich(pokud možno) ulevit. Srozumitelným způsobem mi vysvětlíla zamýšlenou léčbu.
Je vždy milá, vstřícná a dovede se bavit nejenom o mé nemoci, ale dovede pomoci i hezkým slovem.
Paní doktorka je nejen profesionál, ale predevším člověk, který nabízí vše co je v jejích silách abychom se i u doktora cítili dobře.

Z několika reumatologů, které jsem dosud poznal je Dr.Mosterová zcela jednoznačně nejlepší.
Oceňuji její odborné znalosti, profesionální a lidský přístup k pacientům, zdvořilé jednání paní doktorky i její zdravotní setřičky.
Za celou dobu co se u ní léčím jsem neviděl její tvář bez usměvu a při mých zdravotních potížích revmatika, mě nikdy nenechala bez pomoci.
Jsem velmi rád, že jsem si po doporučení vybral léčení právě u této lékařky.
Chci poděkovat celému kolektivu Revmacentra,za prikladnou péči a léčbu.

Paní doktorko velmi Vám děkuji za vaši skvělou péči, které se mi u Vás dostavá a všem Vás doporučuji.
Moc děkuji. Novák Vladimír

Paní doktorka ihned rozpoznala příčiny mých potíží, které trvaly již tři roky a nikdo mi nedokázal ani poradit, ani pomoci. Díky její péči jsem se dokázala opět vrátit do plného života - jsem učitelka tělesné výchovy a můj zdravotní stav mi nedovoloval se plně věnovat povolání, které mám tolik ráda. Nebyla jsem schopná ani plnohodnotného života. Přístup paní doktorky k pacientům včetně zdravotnického personálu je vyspce profesionální a lidský, velmi si toho vážím a děkuji.
Potíže: Titzův syndrom, únavový syndrom a přetížení.
Vše je zase v pořádku a já strašně moc děkuji. Kéž by takoví byli i jiní lékaři !!!
doc. PaedDr. Marie Blahutková, Ph.D.

MUDr. Zdeňka Mosterová

Děkuji paní doktorce za odborný přístup k pacientům a léčbě.
Můj stav s RA se lepší a opět mohu chodit bez pomoci druhých.
Děkuji panu dr.Erikovi Mosterovi.

Paní doktorka Mosterová je odbornice na svém místě, za což jí moc děkuji.

Jaroslav Maidl.

S revmatoidní artritidou se potýkám od roku 2000.
Na doporučení jsem navštívil MUDr. Zdeňku Mosterovou.

Jsem velmi rád, že jsem si po doporučení vybral léčení právě u této lékařky.
Chci poděkovat celému kolektivu Revmacentra,za prikladnou péči a léčbu.

Moc děkuji. Novák Vladimír

Potíže: Titzův syndrom, únavový syndrom a přetížení.
doc. PaedDr. Marie Blahutková, Ph.D.

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den můžete mi odpovědět na tuto otázku? Jsem bechterevik V.stadia bydlím v Kralovicích u Plzně kde mám také obvodního lékaře k němu chodím jedenkrát až dvakrát týdně na injekcí proti bolesti .Nyní se chystám do Konstantinových lázní mohu jít k tamnímu obvodnímu lékaři na injekcí i když u něj nemám kartu může mě odmítnout ? A pokud ne a přijme mě budu za injekce platit ? Děkuji za odpověď

Zdravím,
    nelze odpovědět, neboť nevíme o jaký preparát se jedná a o místo aplikace
    prim. Moster, Revmacentrum

MUDr. Zdeňka Mosterová

• Dobry den , mam reumatickou artritidu uz 30 let, hlavne ruce, prsty se odklani na jednu stranu a boli to, beru kazdy den Aravu, ale stale se to horsi. Mam problemi napnout prstym musim je stale natahovat a masirovat. Neni na to neco? Dekuji Alena

Zdravím,
    může se jednat o tzv. skákavý prst.
    Konzultujte na ortopedii.
    prim. Moster, Revmacentrum