MUDr. Zdenka Koldová

Zahradní 2, Vyškov

Sovětská 912 (poliklinika), Bučovice

Malinovského nám. 551 (poliklinika), Slavkov u Brna

Je super.

U této paní doktorky jste přijati přesně v obj. čase, čekárna i ordinace vstřícně vybavena dětem, praxe rozšířena ještě o 1 paní doktorku, rychlé, precizní zacházení s pacientem i s nervózním rodičem. :-)

K paní doktorce Koldové chodím od 6 let,kdy se u mě projevilo velmi silné astma a jen jí vděčím za to, že můj zdravotní stav je o mnoho lepší. Sice neberu léky,tak jak bych měla,ale jakmile se u mě naskytne nějaký problém,tak paní doktorka mi pomůže,navíc díky tomu,že se známe,mě sem tam i přednostně vezme.Je velmi ochotná a vstřícná a navíc umí být i přísná,ale to mi u ní nevadí:)Nikdy bych neměnila. A sestřička Veselá je taky skvělá.

Pani doktorka léčí mého syna již 16 let let a jsme s ní velmi spokojeni. Její přístup k pacientům je nejen na vysoké profesionální úrovni, ale i vysoce lidský. Díky ní se mohl syn i přes soji nemoc zařadit do běžného života bez vážnějšího omezení. Moc ji děkuji a přála bych si více takových lékařů, kterým tolik záleží na pacientech.

Jsem také dospělý pacient,ale chodím k paní doktorce už od dětství a s její léčbou jsem velmi spokojená.Její přístup k pacientům je velmi profesionální a vstřícný.Vždy vyslechne a zodpoví veškeré otázky a pečlivě vysvětlí podávání léku.Jsem s ní nad míru spokojéná,opravdu skvělá paní doktorka.
Se sestřičkou jsem také spokojená,někdo tu psal,že nedokáže pořádně udělat testy-s tím nesouhlasím.Mě tyto testy na alergii dělala několikrát (jednou za 2 roky,jestli nedošlo ke změně) a po následné léčbě se můj stav o hodně zlepšil,takže sestřička podle mého názoru dělá svou práci dobře.
Tuto ordinaci můžu jen doporučit.

Přesto,že jsem dospělý pacient k paní doktorce chodím velmi ráda a velmi se mi líbí její peče a postupy. Je tam i moc milá sestřička.
Paní doktorka je velmi profesionální a slušný člověk což se o moc lidech ve vyškovském zdravotnictví doopravdy říct nedá.Jen tak dál.

mám syna který po návštěvě paní doktorky je bez potíží a úspěšně se léčí

jsem spokojen hodně mi pomohla

vynikající odborník a dovolím si říct, že je to jedna z nejlepších lékařek, které jsem poznal. Stále se vzdělává a pracuje na sobě. Což velice oceňuji. Navštěvuji ji 4x do roka a ani jednou se mi nestalo, že bych nebyl spokojen

Pani doktorka je specialistou ve svem oboru, vyuziva v leceni pacientu nejnovejsi poznatky vedy, je laskava a mila ke vsem pacientum, pacienti jsou objednavani takze v cekarne cekaji minimalni dobu, skoda pro pacienta, ktery se k ni nedostane do pece.