MUDr. Zdenka Dernická

Pediatr Více

Rožnov pod Radhoštěm 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Letenská 1183, Rožnov pod Radhoštěm

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

To, že je paní doktorka, paní doktorka s velkým D jsem věděla, už když jsem k ní chodila v dětství já sama. Vždy profesionální, milá, vstřícná. Taktéž sestricka. Nebála jsem se na cokoli zeptat, poradit se. Je to takový ten správný člověk na správném místě.
Nyní po zkušenostech s pediatry v Ostravě, které jsem navštívila (již se svým synem), s láskou vzpomínám na jedinečnou PANÍ DOKTORKU DERNICKOU!

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Milá, vstřícná, zkušená a inovativní..
Děti ji mají rády a ona je.
Člověk na správném místě! Vždy poradí a pomůže..

Prostě SUPER!

Zkušená, milá lékařka, vždy si ví rady a dobře poradí.

velmi dobrá

Je skvělá, naše děti nemají obavy z ordinace, v ordinaci vždy příjemná atmosféra. Myslím si, že dokáže dobře stanovit diagnózu.

Paní doktorka je velice zkušená a s dětmi to opravdu umí. Vždy je usměvavá a ve všem se snaží vyhovět - i telefonicky. Nesnaží se všechno okamžitě léčit antibiotikama, ale snaží se to vyřešit i jinak a úzpěšně.

prostě nejlepší

Dobrý diagnostik, jednání v pohodě, paní doktirka s letitou praxí a vytříbenou zkušeností, se sestřičkou Maléřovou jsou sehraný tým. Děkuji.

Výborná lékařka - profesionální, laskavá a s dětma to opravdu umí.