Zdeněk Poláček, pediatr Mikulov

MUDr. Zdeněk Poláček

Uložit

Pediatr Více

14 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Republikánské obrany 1, Mikulov
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Jsem velmi spokojená, vždy příjemné jednání jak sestry tak doktora, Dokonce i mimo ordinační hodiny po telefonu dokáže poradit velmi dobře a ochotně ! A co se týče očkování taky super , chtěla jsem očkovat později až od 6 měsíců a tak taky očkuji , sice byla debata , ale už jsme si vše vyjasnili ! Jinak dcerka nebývá nemocná !


M
Ověřeny pacient

Jsme s dcerkou u pana doktora krátce. Jedním slovem jsem s ním spokojená.
Z ordinace jako celku mám ale smíšené pocity. Pokaždé když přijdeme, sestra na dcerku nepromluví, nebo jen minimálně, obrázek dostala jen jednou... sestřička to už bere jako rutinu a to je škoda. Všechno je "odbyté" za pár minut. Myslím, že na nás jako pacienty nepůsobí moc dobře, když něco řešíme s doktorem, říkáme mu nějaký problém a sestra odbíhá do vedlejší místnosti a řeší tam při otevřených dveřích jiné pacienty. Nevím, možná jsme za těch několik návštěv měli zrovna jen "smůlu", ale už jsem uvažovala o změně, i když s panem doktorem spokojená jsem!
Bohužel jsem taky zdravotník a vím, kam se má aplikovat očkování, trošku mě vyděsilo, že to sestra píchla doprostřed paže :-(
Tím si nechci stěžovat, jen říkám, jaký pocit z návštěv mám...


Když jsem se vrátila s malou Viktorkou z porodnice,byl to on,kdo mě 'hodil'do pohody.A Viktorce je dnes 2a půl roku a moje spokojenost trvá.Je to deset dní co se nám narodila druhá dcera a moc se těším a jsem ráda,že máme našeho pana doktůrka po ruce.Pane doktore děkuju.


Ověřeny pacient

Pan doktor je moc ochotný, vstřícný a když je potřeba, řekne svůj názor i když ví, že by se nám nemusel vždy líbit. Oceňuji také, že je dostupný 24 hodin denně po telefonu a (po vlastní zkušenosti) i když volám během víkendu, je pořád stejně milý a poradí. Po odborné ani lidské stránce si na něj nemohu stěžovat a jsem ráda, že máme takového doktora ve svém okolí:-)


Profesionální přístup, vztřícnost, laskavost.


Je jednička va svém oboru. Můžu vřele doporučit. Se setřičkou jsou baječný tým. Nezbívá nic než dodat že jablko nespadlo daleko od stromu:-)


H

Pan doktor to s dětmi umí.Je pečlivý,pokud je problém, má zájem jak se nemoc vyvíjí. Je ochotný kdykoli a kdekoli skonzultovat problém,nic nezanedbat. Jde v šlépějích své maminky naší hodné paní doktorky.


M

Jednoznačně nejlepší!!!


E

S panem doktorem jsem velmi spokojená.Je milý, příjemný a vždy nám pomohl.


N

S U P E R co dodat.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti