Adresa

Republikánské obrany 1, Mikulov
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
14 názorů

Ověřeny pacient

Jsem velmi spokojená, vždy příjemné jednání jak sestry tak doktora, Dokonce i mimo ordinační hodiny po telefonu dokáže poradit velmi dobře a ochotně ! A co se týče očkování taky super , chtěla jsem očkovat později až od 6 měsíců a tak taky očkuji , sice byla debata , ale už jsme si vše vyjasnili ! Jinak dcerka nebývá nemocná !


M
Ověřeny pacient

Jsme s dcerkou u pana doktora krátce. Jedním slovem jsem s ním spokojená.
Z ordinace jako celku mám ale smíšené pocity. Pokaždé když přijdeme, sestra na dcerku nepromluví, nebo jen minimálně, obrázek dostala jen jednou... sestřička to už bere jako rutinu a to je škoda. Všechno je "odbyté" za pár minut. Myslím, že na nás jako pacienty nepůsobí moc dobře, když něco řešíme s doktorem, říkáme mu nějaký problém a sestra odbíhá do vedlejší místnosti a řeší tam při otevřených dveřích jiné pacienty. Nevím, možná jsme za těch několik návštěv měli zrovna jen "smůlu", ale už jsem uvažovala o změně, i když s panem doktorem spokojená jsem!
Bohužel jsem taky zdravotník a vím, kam se má aplikovat očkování, trošku mě vyděsilo, že to sestra píchla doprostřed paže :-(
Tím si nechci stěžovat, jen říkám, jaký pocit z návštěv mám...


Když jsem se vrátila s malou Viktorkou z porodnice,byl to on,kdo mě 'hodil'do pohody.A Viktorce je dnes 2a půl roku a moje spokojenost trvá.Je to deset dní co se nám narodila druhá dcera a moc se těším a jsem ráda,že máme našeho pana doktůrka po ruce.Pane doktore děkuju.


Ověřeny pacient

Pan doktor je moc ochotný, vstřícný a když je potřeba, řekne svůj názor i když ví, že by se nám nemusel vždy líbit. Oceňuji také, že je dostupný 24 hodin denně po telefonu a (po vlastní zkušenosti) i když volám během víkendu, je pořád stejně milý a poradí. Po odborné ani lidské stránce si na něj nemohu stěžovat a jsem ráda, že máme takového doktora ve svém okolí:-)


Profesionální přístup, vztřícnost, laskavost.


Je jednička va svém oboru. Můžu vřele doporučit. Se setřičkou jsou baječný tým. Nezbívá nic než dodat že jablko nespadlo daleko od stromu:-)


H

Pan doktor to s dětmi umí.Je pečlivý,pokud je problém, má zájem jak se nemoc vyvíjí. Je ochotný kdykoli a kdekoli skonzultovat problém,nic nezanedbat. Jde v šlépějích své maminky naší hodné paní doktorky.


M

Jednoznačně nejlepší!!!


E

S panem doktorem jsem velmi spokojená.Je milý, příjemný a vždy nám pomohl.


N

S U P E R co dodat.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti