Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Jsem ekzematik a jsem jeho pacientkou už od dětství a možná i díky tomu stačí, když mu vlezu do ordinace a on prvním pohledem pozná, co potřebuji napsat :D souhlasím s tím, že je tak trochu oldschool a nové metody léčení asi moc neuznává, ale i tak u něj hodlám nadále zůstat ;)

Jsem spokojený. Díky němu jsem se dostal do programu s biologickou léčbou. Léčí i mého bratra a ten na něho má jen dobré připomínky. Oba máme lupenku.

Pan doktor mi vždy pomohl,takže mu jsem moc vděčná.Velice příjemné jednání a z mé zkušenosti ho jen doporučuji.

Souhlasím s názory. To co tu je napsané, k tomu se již nemusí nic dodávat.

Kožní, který dvakrát týdně z Náchoda dojíždí i do Jaroměře. Kožní k neuvěření. Jenže v Jaroměři jiný není tak co zbývá. Praktického lékaře si vyberete, ale z jednoho kožního těžko. Být jich více už nemá práci. Všichni známí co k němu chodí, včetně mě se shodují, že kožním chorobám moc nerozumí a na vše by dával líh jak za dob socialismu. Měl by si prostudovat i novější léky a moderní léčení. A když Vám vypaluje bradavice tak vedle :-) Takže i silnější brýle. Doufám že hodnocení čtou i lékaři aby viděli co pacientům vadí.