Ortodontická ambulance
Veverkova 945, Hradec Králové

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Jen popíši zkušenost. Závěr si udělejte sami. Čekačka na první návštěvu cca 1 měsíc. Čekačka v čekárně nad rámec domluveného termínu 20 minut. Chování vstřícné s úsměvem a zástupem personálu v luxusním prostředí se špatnou možností zaparkovat. Oznámená cena za pevná rovnmátka prý zhruba v rozmezí 50-60.000,-Kč a za takzvaná fóliová, tedy lidově řečeno vyndávací 100-120.000,-Kč. Doba léčby 1,5 roku. Takže tak. Každopádně tahle má zkušenost rozpoutala nejdelší facebookové vlákno v mé hystorii. :)

pan doktor je výborný ortodontista orborník na pravém místě ochotný poradí vysvětlí s cenami je to trochu horší ale to u vše soukromníku

Pan doktor je výborný a zkušený ortodontista. Je milý a ochotný, stejně jako sestřička Gábina :) Vždy mě a mé rodiče seznámí s problémem a řešením. Ceny jsou sice vysoké, někdy až moc, ale za kvalitu se musí platit :) Pana doktora opravdu vřele doporučuji :)

Pan doktor ma opravdu profesionalni pristup, je peclivy, vsechno srozumitelne vysvetli. Ale ta cena... :( je pravda, ze vysi platby vzdy hlasi dopredu, tak se pak nemusim na dalsi návsteve desit, kdyz mi poda uctenku. Taky dopredu hlasi co se bude priste delat a tak. Krome ceny me stve i to, ze mezi jednotlivymi navstevami jsou pomerne dlouhe pauzy, na prvni konzultaci jsem volala zacatkem dubna a je polovina cervence pryc a zatim mam jen udelane otisky a rentgen.... to uz jsem myslela, ze budu mit rovnatka davno nalepeny....

Výborný lékař. Když je víc řešení konkrétního problému se všema Vás seznámí. Příjemný přístup. Dobré výsledky práce... Finanční stránka je trošku horší (45 000,-) ale NEMĚNILA BYCH...

Výborná péče, naprosto precizní, pečlivý, jsem naprosto spokojená a ačkoli jsem původně rovnátka nechtěla, tak jsem ráda, že jsem do toho šla.. Pan doktor je opravdu super, příjemný, všechno vysvětlí, samozřejmostí byla předem konzultace ohledně toho, co se bude dít a kolik to bude stát. Rozpočet, který jsem před zahájením dostala, nebyl překročen. Naprostá spokojenost!

S tímto lékařem jsem naprosto spokojený. Od první konzultace na mě udělal dobrý dojem. Důkladně a srozumitelně Vás uvede do problému, seznámí Vás s postupem léčby (vč. názorných ukázek na PC pomocí modelů a fotografií) a navrhne poté samotnou léčbu. Pokud s léčbou souhlasíte, sestaví Vám léčebný a finanční plán, se kterým Vás důkladně a opět podotýkám srozumitelně obeznámí. Takže pacient přesně ví, co se s ním, resp. s jeho ústy bude přesně dít. Příjemná komunikace s pacientem, lidský přístup, použití moderních metod, značná profesionalita a efektivita léčby je u Mudr. Hofmana samozřejmostí. Narozdíl od paní "doktorky" Kyralové, od které jsem přišel, a která je přesným opakem toho, co jsem tu psal.

Zatím jsme se obědnaly, první návštěvu máme domluvenou týden od telefonátu. Moha jsem si vybrat termín, né jako jinde tolikátého a v tolik nemužete máte smůlu. Vstupní prohlídka je teda za 300,-kč, ale snad se vyplatí.

Léčba je přesně naplánována, pacient je předem podrobně seznámen s léčebným postupem i náklady, moderní metody, poctivý přístup, příjemná komunikace, léčba má švih, profesionalita, jsme velmi spokojeni. Přešli jsme k tomuto lékaři od Dr Kyralové, kterou dávám jako odstrašující příklad všem svým přátelům a známým.

A jaké jsou ceny za prohlídky? Někteří prý chtějí jen za vstupní konzultaci 600 Kč... Děkuji za vaše zkušenosti.