Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Spojených národů 3022, Dvůr Králové nad Labem
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

O mně

Privátní gynekologicko-porodnická ambulance, ambulance dětské gynekologie. Soudní znalec v oboru gynekologie a porodnictví, dětská gynekologie. 4D ult...

Více

Specializace

  • gynekologie a porodnictví
  • dětská gynekologie

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Jiný

Nic co by se mi nelíbilo pan doktor je slušný umí s lidmi mluvit je milý personál je jedna báseň... Od mého pubertálních ho věku nikam jinam nechodím a za jiného lékaře bych. Ho nevimenila....palec nahoru jen tak dál


Ověřeny pacient

Jsem z Jaroměře obe gynekoložky jsem vyzkoušela - hruza-Ale co se tyká pana doktora Havla nemam co vytknout .Super přístup ochota proste jen samy superlativy.Profesional každym coulem


Ověřeny pacient

Jediný lékař, kterého ráda navštěvuji! Je prostě kapacita! Počet žen, co k němu chodí je toho důkazem. Já si tam ráda dojedu. A to Jsem od Hradce Králové.


Ověřeny pacient

Nejlepší lékař jakého znám...vždy mi pomůže a vůbec se u něho necítím jako u lékaře.Takových lékařů jako je on by mělo být více,hlavně v Trutnově.


K

Chodila jsem na gyndu do Trutnova,když jsem řekla že bychtěla otěhotnět tak mi vubec nepomohly,pořád jsem se léčila ze záněty atd.Moje Mamka mě přemluvila abych sní jezdila do Dvora k Panoj Havloj,a ten my pomohl šla jsem na zákrok,operoval mě sám,a 2.měsícu jsem otěhotnila,a porodila jsem holčičku,když ji byly 2.roky tak jsem chtěla druhy miminko,řekla jsem to Panoj Havloj a on mě pomohl,a teď jí jsou 3 roky a mám druhou holčičku.A zato vděčim Panoj Zdenkovi Havlovi.


J
Ověřeny pacient

Pečlivý,před několika lety mě operoval,od té doby bez problému.Ochotný a vstřícný.


K
Ověřeny pacient

K lékaři člověk nechodí zrovna z plezíru. O to příjemnější je, když se pak v ordinaci setkáte s milým, příjemným člověkem a výborným lékařem. A že je naplněná čekárna, to také o něčem svědčí, i když to třeba není až tak příjemné. Z mé strany plný počet hvězdiček.


- velmi profesionální a hodný doktor

- bohužel, nulová organizační schopnost (to jeslti za to může on sám nebo sestry nevím)
- příklad:
těhotné jsou objednány na 9:00 - 10-15 žen stejný čas, před nimi jsou ještě "běžné" pacientky
na řadu tejdy příjdou v nejlepším případe v 10:00 s tím že poslední jde v pul jedenácté


Je velmi vnímavý a milý, jsem s ním naprosto zpokojena...


Ověřeny pacient

Já si nemohu stěžovat. Mě se na něm líbí, že je tak pozorný, snaží se pomoci s jakýmkoli problémem a nic nezanechá náhodě. Mé mamce zachránil život a za to mu moc děkuji:) Je opravdu skvělý!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

Privátní gynekologicko-porodnická ambulance, ambulance dětské gynekologie. Soudní znalec v oboru gynekologie a porodnictví, dětská gynekologie. 4D ult...

Více

Specializace

  • gynekologie a porodnictví
  • dětská gynekologie