Svitavská 832/25, Brno
Ordinace (mapa)

Umístění: Ordinace Nemoc

Pan doktor haluza je jeden z těch nejlepších lékařů máme dva psi civavky a jeden co má 7 let má od 2 let špatné ledviny pan doktor pokaždé ho zachrání z nejhoršího je to dobrý lékař a hlavně jeho přístup je velmy pozitivní ???? děkujeme za vše

Umístění: Ordinace První návštěva se štěňátkem

Krásný přístup k malému štěńátku . Na všechna dotazy nám ochotně odpověděl. Dak nám spoustu dobrých rad. Je to odborník ,který má svou práci rád. A náš maličký jde i na očkování jako hrdina.

Dobrý den,k panu doktorou Haluzovi chodíme poslední čtyři roky,z toho dva roky se dvěma psi.Od první návštěvy mám zkušenosti více než pozitivní.Naši fenku dokázal zachránit ,díky skvělé diagnoze a okamžité reakci, z parvovirozy,kterou se nakazila přesto,že byla jiným veterinářem očkována.Od této počáteční zkušenosti pan doktor Haluza nelitoval svého,byť i volného času a přijímal nás v jakoukoliv denní i noční hodinu kterýkoliv den v týdnu,a to bez jakéhokoliv příplatku,což dělá dodnes a pro všechny své klienty,mohu-li posoudit.Jeho přístup považuji za zcela profesionální a svou práci bere jako poslání.Doporučila jsem pana doktora i několika přátelům a ti jsou s jeho prací také maximálně spokojeni.Mohu všem jen doporučit.M.Husáková,J.Čermák

Pana doktora Haluzu rozhodně doporučuji. Se svými pejsky k němu chodím už mnoho let a určitě bych neměnila. V současné době mám dva shih tzu a jeden trpí na potíže s očima. Jedině díky panu dokotovi stále ještě vidí a to i ve svých deseti letech. Pan doktor má můj obdiv za přístup, ochotu a obrovské znalosti a diagnostické schopnosti. Vážím si také toho, že zbytečně neposílá na vyšetření, která nejsou nezbytná. Mým pejskům vždycky pomohl a to počínaje očkovacím schématem, přes oči až po uzdravení ze psinky. Jednoznačně doporučuji.

K panu dokrotovi Haluzovi jsem se s naším pejskem dostala náhodou, když se mu zalomil drápek. Před tím jsme navštěvovali jiného "veterináře", podle kterého byl náš pes celých 7 let úplně zdravý. I když se mi to kolikrát nezdálo, věřila jsem "doktorovi".
Při návštěvě pana Haluzy (se zlomeným drápkem) si pan doktor všiml problému, který jsem se snažila u našeho původního veterináře řešit už před lety (tehdy ale neřešeno, protože pes byl "v pořádku)". Pan doktor Haluza si problému sám bez mého upozornění všimnul a začalo se s léčbou.
Samozřejmně jsem si zjišťovala, jestli je problém opravdu tak závažný... Teď vím, že kdyby se ještě chvíli neřešil, o pejska by jsme brzy příšli :(
Nejen, že pan doktor Haluza správně diagnostikoval onemocnění a nasadil vyhovující léčbu, vždy se s ním dá na všem domluvit. Je to skvělý profesionál, který má úžasný přístup ke zvířátkům a i jejich majitelům. Jsem ráda, že jsme pana doktora navštívili a k jinému už se nikdy nechystáme.

Před asi 15-20 lety jsem se po mnoha velice nepříjemných zkušenostech s různými veterinárními ordinacemi a klinikami (z nichž nejhorší mám s VFU) jsem se seznámil s panem doktorem Haluzou. Během této doby léčil postupně dva naše pejsky - prvního jsme měli od jeho 10 let a prožil ještě dlouhá spokojená a zdravá léta, a druhého po něm. Nikdy by mě ani ve snu nenapadlo jít za někým jiným, dobrý veterinář se velice špatně hledá a ještě hůře pozná, neboť např. zvířátko vám nic nepoví, zda se mu ulevilo apod. Pan doktor je špičkový profesionál, jenž i z pro mne překvapivě mála indícií stanoví přesnou diagnózu, aniž by vás, pokud je to možné, posílal na pro zvíře stresující a náročná vyšetření. Za ta léta zkušeností a díky linii rodinné veterinární tradice už má cit, a může se tak více spolehnout i na své smysly a lékařskou intuici, která nejen šetří vaši peněženku ale především zvíře. Během diagnózy bere na zřetel celou škálu různých možných souvislostí s dalšími faktory, které mohou hrát v daném případě svou důležitou roli a které by nezkušeného lékaře nemusely napadnout. Pak následuje efektivní a rychlá léčba, při které klade důraz i na to, aby zvířátko co nejméně strádalo, samozřejmostí jsou prostředky tišící bolest, pokud si to situace žádá. Léčba probíhá dobře samozřejmě za předpokladu, že páníčci dodrží lékařem přesně stanovený postup, což kupodivu lidé často nedělají, protože jim po náhlém zlepšení stavu zvířete přijde, že už je to dobré a přeruší léčbu, a pak se třeba ani nedostaví na dohodnutý termín. Podstoupili jsme několik operací - u našeho prvního pejska pár nezhoubných nádorů, u druhého pak také asi dvě odstranění nádůrků a několikrát čištění zoubků. Pan doktor si zakládá na prvotřídních používaných materiálech a lécích, anestezie je šetrná a citlivá, jak jen může být. Jsou použita pouze kvalitní anestetika, která se mnohdy používají i v případě lidských dětských pacientů. Kvalitu si ostatně drží všechna užívaná léčiva v jeho ordinaci. Našemu prvnímu pejskovi se nakonec objevil i komplikovaný zhoubný nádor na složitém místě a pan doktor se raději přiklonil k doživotní neinvazivní léčbě speciálním preparátem (1x měsíčně posilující injekce) místo k velmi rizikové operaci, který naprosto fantasticky fungoval a růst nádoru byl téměř neznatelný. Pejsek prožil ještě asi 3 další roky v kondici a spokojený, až do svých 16,5 let. Jak už zde bylo zmíněno, pokud je to vážné, např. v případě šeredného pokousání našeho druhého drobného psíka, pan doktor vás přijme za každých okolností i ve svém volném čase, protože svou práci bere jako poslání a nenechá zvířátko trpět ani jednu zbytečnou chvíli navíc. To samé udělá třeba i jen proto, aby se zahájení léčby např. nějaké virózy neodkládala na druhý den, ale byla zahájena co nejdříve.
Pan doktor je rázný člověk, ale to je vlastně zcela na místě, plně se soustředí na léčbu a to dělá ohleduplně, rychle a dobře. A za sebe mohu ještě dodat, že mi již poskytl spoustu cenných rad a konzultací i ohledně mého vlastního zdraví. Ars medica magna est.

Pan Doktor Haluza je nejen skvělý odborník, ale jeho přístup jak k nám zákazníkům tak i k našemu Kenymu, jeho pacientovi, je naprosto bezchybný. Vždy si na nás udělá čas a i mimo ordinační hodiny fundovaně poradí, či nás dokonce v naléhavém případě přijme v ordinaci. Známe pana doktora již osm let a nikdy bychom neměnili. Děkujem.

Chodím k panu doktoru Haluzovi se svými zvířátky spoustu let a nedám na něj dopustit. Nejprve se staral o našeho pejska, kterému, ačkoli ve vyšším věku onemocněl nádorem, díky včasné diagnostice, operaci a následné péči prodloužil život tak, že se dožil 18 let a byl svého času dokonce jeho nejstarším pacientem. Dlouho jsme si potom žádné zvířátko pořizovat nechtěli, až se k nám po letech dostalo nalezené kotě, o které nikdo nestál. Začala jsem s ním nejprve chodit k veterinářce ve vedlejší ulici, abych to měla blízko, během krátké doby jsem však získala tak negativní zkušenosti (mj. špatně stanovená léčba, hrubé vyjadřování, necitlivé, až se surovostí hraničící zacházení s pacienty, vnucování předražených výrobků přímo v ordinaci), že jsem se vzdálenost nevzdálenost k panu doktorovi velmi rychle vrátila.
Mám s ním za všechna ta léta jen ty nejlepší zkušenosti. Je to vynikající odborník, diagnostik i operatér, ke zvířatům má hezký vztah a je vidět, že mu na nich záleží. Když je třeba, ordinuje i mimo svou pracovní dobu a o víkendech a za pacienty jezdí i domů. Když byl teď nedávno náš kocour nemocný, pan doktor nejenže přijel k nám domů a pomáhal mi kocoura vylovit zpod válendy, aby ho mohl vyšetřit, ale v neděli se dokonce vrátil dřív z cesty do Čech, aby kocour dostal potřebnou injekci. Jedenkrát se před lety stalo, že kocour onemocněl v době, kdy byl pan doktor na dovolené, na nejmenované veterinární klinice ze mě vytáhli během dvou dnů šest tisíc korun, aniž by byli schopni stanovit diagnózu. Tvrdili, že je to možná nádor, ale že budou muset dělat další a další vyšetření... Naštěstí se pan doktor vrátil a během několika dnů dal kocoura do pořádku. Mnohokrát jsem také při čekání v čekárně byla svědkem toho, že pan doktor ošetřoval pacienta, přestože mu lidé řekli, že na zaplacení momentálně nemají peníze.
Za to vše si pana doktora velmi vážím a všem zvířecím pacientům jej vřele doporučuji. Kristýna Hervertová

Pan doktor Zdeněk Haluza? Vynikající veterinář, po 25 letech bohatých zkušeností mohu jednoznačně říci, že pan veterinář Haluza, jako jeden z mála, bere své povolání opravdu jako životní poslání, zodpovědně a srdcem. Osobně znám desítky lidí, kteří jako celá moje početná rodina, dají za pana Haluzu hlavu do ohně a nenechají na něj plivat nesmysly!
Vítková

Doktor Haluza se stará o naše psy už 22 let. Máme chovatelskou stanici a smečku psů, takže ho navštěvujeme opravdu často. Vždy jedná profesionálně a ochotně.
Ke psům se chová mile o čemž svědší fakt, že někteří naši psi se do ordinace těší.
Chodíme nejen na očkování, ale i na operace. Absolvovali jsme operace kýl, kastraci, odstranění nádorů a mléčné lišty u feny. Operaci po napadení psa divokým prasetem.
Nikdy jsme neměli žádný problém a pocit, že by něco nešlo správným směrem.
Doktor Haluza je ochotný pomoci i po ordinačních hodinám. Již několikrát se stalo, že jsme mu volali pozdě večer, když měla naše fena mozkovou mrtvici a on byl ochotný ji ošetřit. Stejně tak nám pomáhal rodit do dvou hodin do rána fenku, která rodila v 40 stupňových vedrech. Zvládl to i bez císaře, za což jsme mu vděční.
Doktor Haluza je dobrý diagnostik, ale na druhou stranu neváhá odeslat lidi se zvířátkem k jinému veterináři, pokud nazná, že zvíře potřebuje vyšetření, které on poskytnout nemůže.
Za dobu co k němu chodíme nám dvakrát uspával těžce nemocného a již nevyléčitelného psa. Nebylo mu zatěžko přijet večer v nám domů. A i při tomto, pro nás těžkém aktu, se choval profesionálně a s účastí.
Jako místopředsedkyně klubu chovatelů Kavalírů Čech, Moravy a Slezska nemám zodpovědnost jen za své psy, ale potažmo i psy našich členů. Proto bych neváhala pana doktora doporučit kterémukoliv z nich.

Martina a Libor Královi