Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Masarykovo náměstí 45, Náchod
Chirurgická ambulance

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Chirurgická ambulance Jiný

Tak moji milí včera jsem byla u pana doktora na odstranění pihy banální věc i když jsme řešili moji tříselnou kýlu neposlal mě někam byl ochotný milý empatický opravdu a sestřička sluníčko takových by mělo být mnohem víc za mě smekam

G
Umístění: Chirurgická ambulance Jiný

Když už já jdu k doktorovi, to je co říct. Obloukem se jim vyhýbám. Nicméně jsem musel a narazil jsem na pana doktora. Jeho přístup mi vyrazil dech. Já si za celý svůj život nevzpomínám na nikoho, kdo by se choval tak suprově, jako on. Co řekne to platí a při zákroku vás naprosto uklidní. Já jsem ještě nezažil lepšího doktora. Fakt smekám. Děkuji.

Umístění: Chirurgická ambulance zlomeny malicek

i ja bych se chtela pripojit s chvalou na pana doktora,zlomila jsem si na ulici malicek a nechtela jsem navstivit nachodskou nemocnici,tak jsem navstivila ordinaci pana doktora,pozde odpoledne a svete div se ,nikdo na me nerval,ze nejsem objednana,mile me sestra rekla at si pockam.at se pan doktor nezabyva zlomeninami,dali me malicek do sadry,pan doktor poda ruku,mile se usmeje,mluvi s vami,ne jako v nejmenovanem zarizeni v Nachode,kde se doktor na vas ani nepodiva,a jen cumi do pocitace,vi horsim pripade je drzej a arogantni,u pana doktora si pripadate jako v raji,je to andel,skoda,ze takovych lekaru neni vic.dekuji za peci vam pane doktore i vam sestricko.

Pana doktora Hajžmana si velice vážím za jeho profesní a lidský přístup k pacientům. Je to skvělý lékař, slušný člověk.

Lékař,který umí velice příjemně jednat s pacienty, věnuje se jim i v době,kdy mu skončila ordinační doba což jsem byla velmi příjemně zaskočena.

Již několik let navštěvuji ordinaci pana doktora a setkávám se vyjímečnou péčí.Oceňuji jeho profesionální práci a lidský přístup k pacientovi.Mé díky patří nejen jemu,ale i jeho velice příjemné sestřičce.
Miloš Knapovský Červený Kostelec

Velice dobrý lékař, chodila jsem k němu na odstranění znamének, vždy v přátelské atmosféře, spadl ze mě veškerý stres, mohu opravdu vřele doporučit jak pana doktora tak jeho milou sestřičku.

Pan doktor je jeden z mála,který k pacientovi přistupuje lidsky.Léčil mě již několikrát včetně operace a moc mi pomohl.Mojí mamku zachránil, zařídil vyšetření včetně zákroku a díky panu doktorovi mamka dnes opět chodí.Je to profesionál a myslím si,že mi to potvrdí více pacientů.Marková

Lékaře hodnotím velmi kladně. Jeho přístup jako k zákazníkovi (i když za směšných 30,-Kč poplatku) velmi oceňuji. Dodržen stoprocentně objednací čas, bez čekání. Takto by to mělo vypadat všude.

Velice doporučuji, velice nám pomohl i když se to netýkalo jeho oboru. Původně jsme měli jít k němu na chirurgický zákrok, ale rozpoznal od jiných doktorů správnou diagnozu a pomohl ke správné léčbě.