Zdeněk Blažek, veterinář Velké Pavlovice

MVDr. Zdeněk Blažek

Uložit

Veterinář Více

15 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Brněnská 29/10, Velké Pavlovice
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Umístění: Ordinace Jiný

Díky péči fajn doktorům přežilo nalezené koťátko,které bylo na umrění a museli mu vyoperovat ocicko. Děkuji za péči i za přístup všech doktorů. Koťátko Barča si užívá života!


P
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace velice špatný stav Maltézského psíka se kterým si jeho veterinář nedovedl poradit

Jsme velmi rádi že jsme navštívili tuto ordinaci, jinak už by jsme byli bez našeho psíka.
Všem doporučujeme, profesionální tým, výborná komunikace a lidský přístup k mazlíčkům.
Zvláště děkujeme MVDr. Šípkovi a MVDr. Marečkové.


M
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Preventivní nebo aktuní ošetření koček

Jsem velmi ráda, že jsme objevili MVDr Blažka a jeho (jejich) veterinární ordinaci. Máme pět kočiček a kromě pravidelného očkování se sem tam objeví nějaká zdravotní patálie, měli jsme taky jeden porod a následné potíže kočičí maminky. A přístup všech z Pavlovic BYL a JE vždy BEZKONKURENČNÍ. Pomohou, poradí, uklidní. To vše za skvělé ceny a s láskou ke zvířátkům i pochopením pro jejich vystrašené páníčky. Děkuji!!!


E
Ověřeny pacient

Vynikající kolektiv lékařů úžasný přístup jak k lidem tak zvířátkům.Vybrat jednoho doktora nemůžu poněvadž se mě úžasně věnovali všichni a stáli při mě všichni když jsem musela vyslovit to rozhodující pro mě strašné slovo ukončit trápení-uspat.I když do ted mám výčitky moje maminka vždycky říkala,že kočka má 7 životů,ale ta má měla jen jeden.Ale všem moc a moc děkuji za psychickou pomoc.Někdo si bude myslet,že jsem asi blbá,ale byla jsem vychovaná k vážení si němé tváře a to mě zůstalo.


Ověřeny pacient

Lékař opravdu na úrovni, jak po odborné stránce, tak i přístupu k lidem !!!
Jen mě mrzí, že jsme k němu dostali ne-pozdě ale mohli jsme dříve.


J
Ověřeny pacient

Nejlepší ordinace - profesionální, lidský přístup! Celý pracovní tým je na úrovni, milí, ochotní. Máme 5 psů, ráda za nimi dojíždím!


Ověřeny pacient

Nejlepší veterinární lékař jakého kdy můžete potkat. Perfektní, laskavý přístup, neuvěřitelná ochota, která už se dnes jen tak nevidí. Dojížděla jsem do této ordinaci i z Prahy, aniž bych o tom vůbec přemýšlela. Celý tým je skvělý, vřele doporučuji! :)


E
Ověřeny pacient

NEJLEPŠÍÍÍÍÍÍ veterinární ordinace v okrese Břeclav. VŠEM PÁNY!!!! DOKTORY MOC MOC DOPORUČUJI!!! Skvělý přístup, vyšetření, operace, následná péče a po finanční stránce prostě JEDNIČKY s hvězdičkou - klobouk dolů před Vámi!!!! Podle mě nemáte konkurenci. Ještě jednou moc děkujeme a hlavně náš Jack Rasslík Chico - bez Vás už by tady nebyl!!! ;-)


N
Ověřeny pacient

Jsou to velice výborní lékaři,nikdy neodmítnou,pomužou v jakékoli situaci a jsou ochotní v kteroukoli hodinu..mohu jen doporučit,,vubec nejsou drahí.. jsem velice spokojená ,máme 2 pejsky..a finančne to je u těchto lékařu velice dobré..ne jak v BV nebo HO....


S
Ověřeny pacient

Velmi dobrý lékař, operoval nám pejska a vysvětloval synovi, proč to stálo 700kč i když se nám to s narkózou nejeviło drahé. Ještě jednou touto cesou děkujeme.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti