MUDr. Zdena Otčenášková

Oční lékař Více

Rychnov nad Kněžnou 1 adresa

6 názor

Adresa

Oční ambulance
Jiráskova 1389, Rychnov nad Kněžnou

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
G
Ověřený profil
Umístění: Oční ambulance

Otřesný přístup jak paní Otčenáškové, tak sestry. Opravdu jsem se nesetkala s horším jednáním s pacienty, jak tady. Sestra mě málem vyhodila s tím, že nejsem objednaná. Prý jsem měla s tím jet do Hradce, když je tato oční ambulance jenom pro vyvolené (rozumněj objednané). V ordinaci, a při vyšetřením samotném, mě div obě dvě nezabily pohledem. Myslím, že si pacient zaslouží respekt, ať už je jakýkoliv, objednaný, nebo ne. S touto zkušeností okamžitě měním oční lékařku.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

P
Ověřený profil

Paní doktorka snad ani nepatří do oční ambulance.Když má ošetřit úraz oka,tak vám řekne,že jste se měli obědnat,na to že je to úraz,vám odpoví,že máte předvídat.Po laickém ošetření vás stejně pošle do HK,se slovy,že tomuto moc nerozumí.A v HK se dozvíte,že sám jste si to ošetřil líp než mudr.Otčenášková,ta vám to totiž i špatně zalepí.Tak si říkám,kde je její přísaha.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

Doktorka standard, si vybírá pacienty jen od některých obvodních lékařů.. jakoby si pacient nemohl vybrat sám.. bohužel tento názor dala netaktně najevo.. nemocniční údržbové jednání ;)


Tuto doktorku mohu jen vřele doporučit,přístup k pacientům je velmi profesionální a lidský a hlavně její zdravotní sestra je milá,hodná,pracovitá,velmi starostlivá o zdraví pacientů a taky hlavně sexy.Takže doporučuji.Martina


Ověřený profil

Dle mého pohledu, tj. pohledu pacienta, se jedná o odborně zdatnou lékařku s mnohaletou praxí. Je velice pečlivá a v případě, že nedodržujete v léčbě její pokyny, tak vám to otevřeně a rázně sdělí. Není zanedbatelné i to, že přísně dodržuje čas na který si vás objedná. Velice doporučuji.
Jaroslav.


J

je dobra
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu