MUDr. Zdena Otčenášková

Rychnov nad Kněžnou 1 adresa

Oční ambulance
Jiráskova 1389, Rychnov nad Kněžnou

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Oční ambulance

Otřesný přístup jak paní Otčenáškové, tak sestry. Opravdu jsem se nesetkala s horším jednáním s pacienty, jak tady. Sestra mě málem vyhodila s tím, že nejsem objednaná. Prý jsem měla s tím jet do Hradce, když je tato oční ambulance jenom pro vyvolené (rozumněj objednané). V ordinaci, a při vyšetřením samotném, mě div obě dvě nezabily pohledem. Myslím, že si pacient zaslouží respekt, ať už je jakýkoliv, objednaný, nebo ne. S touto zkušeností okamžitě měním oční lékařku.

Paní doktorka snad ani nepatří do oční ambulance.Když má ošetřit úraz oka,tak vám řekne,že jste se měli obědnat,na to že je to úraz,vám odpoví,že máte předvídat.Po laickém ošetření vás stejně pošle do HK,se slovy,že tomuto moc nerozumí.A v HK se dozvíte,že sám jste si to ošetřil líp než mudr.Otčenášková,ta vám to totiž i špatně zalepí.Tak si říkám,kde je její přísaha.

Doktorka standard, si vybírá pacienty jen od některých obvodních lékařů.. jakoby si pacient nemohl vybrat sám.. bohužel tento názor dala netaktně najevo.. nemocniční údržbové jednání ;)

Tuto doktorku mohu jen vřele doporučit,přístup k pacientům je velmi profesionální a lidský a hlavně její zdravotní sestra je milá,hodná,pracovitá,velmi starostlivá o zdraví pacientů a taky hlavně sexy.Takže doporučuji.Martina

Dle mého pohledu, tj. pohledu pacienta, se jedná o odborně zdatnou lékařku s mnohaletou praxí. Je velice pečlivá a v případě, že nedodržujete v léčbě její pokyny, tak vám to otevřeně a rázně sdělí. Není zanedbatelné i to, že přísně dodržuje čas na který si vás objedná. Velice doporučuji.
Jaroslav.

je dobra