Soukromá ordinace revmatologie
Centrální lázně, Poděbrady

Zobrazit ostatní profily revmatologů v okolí

Umístění: Soukromá ordinace revmatologie Jiný

Nejlepší paní doktorka se kterou jsem se podobu své nemoci setkala a že už jsem jich oběhala hodně. Konečně někdo, kdo se na to podíval celkově a neodhodil mě, snaha o to mi pomoc a komunikace je výborná. Navíc vidí i to co jiní ne, protože si to umí propojit.

Díky paní doktorce konečně vím tu správnou diagnózu svých potíží. Je velmi příjemná a snaží se dopátrat problému.Vřele doporučuji.Iva

Paní doktorka je výborná. Jako jediná se dopátrala problému a určila správnou diagnózu. Je pečlivá, profesionální. Vždy poradí.
Mohu ji jedině doporučit.

Ještě, že máme paní doktorku Chadimovou, je nejlepší, dopátrá se vždy problému!
Všem naprosto doporučuji!

vřele všem doporučuji

U paní doktorky mám pocit, že má zájem mi pomoci a to samo o sobě je hodně. Ona je navíc velký odborník a velice mi pomohla, protože ona dokázala skloubit různé zdravotní problémy, ze kterých vyšla správná diagnoza. A navíc vždy příjemná a umí komunikovat s pacienty

Vstřícná, chápající, lidská. Vždy příjemná, ochotná pomoci, pečlivá a profesionální.Kéž by bylo více takových lékařů. Mohu vřele doporučit. Je to opravdu člověk na svém místě. Velice mi pomohla.Je mi velice líto,že už neordinuje v Křižanově.