Zahradní 142, Železná Ruda

Umístění: Ordinace Jiný

Rád bych změnil svou referenci. Vše se opravdu zlepšilo. Doktorka i sestřička velmi příjemní.

Prosím mužu se zeptat js jakou pojištovnou p.Doktorka přijímá pacijenty nebo aspon jakou pojištovnu máte vy co u ní jste ? děkuji předem za odpověd :)

Paní doktorkuZdenu Bártovou znám již dvacet let a mohu říci že jsem lepšího lékaře nepoznal.

Paní doktorka je doktor s velkým D znám ji od mého dětství tak jako ona mi vždy pomohla nepomohl nikdo jiný z lékařů. Pro mě je Anděl snad i Pán Bůh. Milejší, ochotnější lékaře jsem neviděla, nepotkala. Jestli váháte tak velmi doporučuji. Hana Svobodová ml.

Byla jsem u paní doktorky čirou náhodou s dcerou, protože zaskakovala našeho dětského lékaře, a musím říct, že jsem byla přímo nadšená. Při vyšetření byla velmi pečlivá, ochotná a milá. A to máme skvělého pana doktora, takže jsem na péči o dceru poměrně náročná. Děkuji.

je skvela !!

Je pravda, že je jediná v Rudě, ale ikdyž tady byl ještě 1 doktor, už v čekárně jste si mohli udělat obrázek o rozdílu mezi nimi, u doktorky nabito, u doktor jste se sámi v čekárně báli.
Jsem ráda, že ji máme, děti ji milují.

Paní doktorka je velice pečlivá, preventivní prohlídky provádí velice důkladně, nikdy mě neodbyla a vždy byla milá a vstřícná. Mimo pracovní dobu a přes její pauzu na oběd navštěvuje nemocné pacienty doma.