MUDr. Zbyněk Sekanina

Zubař Více

Lípa 1 adresa

Praktický zubní lékař
Podstráňky 302, Lípa

Tohoto zubaře NEDOPORUČUJI. Nechala jsem si předělat amalgámy na bílé plomby. Zaplatila jsem 9000 +něco málo a výsledek? Špatně odvrtané kazy, zbytky amalgámu pod plombou. Plomba tedy nebyla tak bílá,jak být měla.Přesvědčování, že mě ošetřený zub nemůže bolet, přitom v něm nechal s prominutím BORDEL!!!!! Plomby hladké, převislé-škaredé.Materiál špatně zvolen, když byla plomba přes půl zubu! Plán práce jsme ani nedokončili. Odešla jsem k PROFESIONÁLOVI a ten se divil, jakou paseku v puse mám. Chrup mi dal dopořádku, zuby k nepoznání od zdravých, navíc naprosto bez potíží. Takový "pan doktor" jako je Sekanina patří na pitevnu, kde už větší paseku napachat nemůže a ne do ordinace!!!!

Jsem pacientem MUDr, Sekaniny asi 20 let.JE vstřícný, rychlý, jím provedená protetika nemá vadu. Bolestivé případy je ochoten svým pacientům ošetřit i mimo ordinační dobu. Vybavení ordinace je na vysoké úrovni. Za služby provedené na vysoké úrovni si rád připlatím.

Pan doktor má 2 dny v týdnu ordinaci v Ostravě na Silesia Medical - tam chodím já. Někdy tam např. na čištění zubního kamene bývá mladý ještě nedostudovaný zubař (pro něhož je nejspíš ordinace do budoucna rozbíhaná). Oba dva jsou moc milí a sestřička také. Sice se trochu víc platí, ale za pěkné a zdravé zuby mi to není líto. Já jsem velmi spokojená.

Pan doktor byl velmi příjemný, pečlivý a hodný. Sice suma peněz, ale ty pěkné zuby za to stojí. Ikdyž nemám na utrácení, tak se vyplatído zubů invetovat. Šedé plomby nejsou okrasou. Mám bílé, a po kazech ani památka.
Lepší připlatit za dobrého a vstřícného doktora, než jít k nějakému, co Vás odbyde, zkazí, rozvrtá zuby apod. Doporučuji těm, komu na chrupu záleží.
PS: pokud nemáte velkou sumu peněz...každý měsíc jeden zub je možné zaplatit. Za rok máte krásné perličkové celé ústa :-)
A kdo mu závidí bohactví je jen závistivec.Dana

Umí pracovat rychle a úspěšně.Mám pro něj jen nejlepší doporučení.

Asi pan doktor moc dobře ví, proč nemá s žádnou pojisšťovnou smlouvu. Ale já s placením u zubaře nemám problém. Výjde to levněji, než se nechávat "odbýt" za peníze pojišťovny a po letech být bez zubů. A ty trapné řeči o tom, jak a na co potřebuje vydělat - to snad ani nelze komentovat. Nakonec - nikdo vás k nim za rukáv netahne.
Jagoš Jan, UH

Paní Ivetka narazila na nepoctivou paní doktorku, to ale neznamená že kdyby šla za jiným lékařem tak by jí taky pomohl. Jen radu pokud mě něco bolí tak trvám u kohokoliv na řešení a nenechám se odbít, zapomeňte že jste pacienti, nejdříve zákazníci. A k panu doktorovi bych dodal toto, myslím že je pár lidí kteří na něj podají trestní oznámení za podvod, obohacování je možné jen z jedné strany, ale není možné si účtovat výkony na pacientovi a zároveň na pojišťovně. V tomto případě se nedivím že funguje ja funguje, a pro primitivy, nejde o závist o jeho majetek který získal nepoctivě.

PS: Je 20 let po totalitě ale někdo jede pořád stejně, proč?

Uvedu rovnou priklad. Me kamaradce se po skousnuti bonbonu rozlomil zub (byl pod nim take kaz) . Objednala se tedy ke sve zubarce/zubari, ktera ji prijala. Nejdrive ji zub vyvrtavala a zasekla do nej nasadu vrtacky. Nic nerekla, nasadila novou a pokousela se ni vyndat prvni nasadu. Nepodarilo se, zlomila a zasekla i druhou nasadu. Skusila na potreti a i tu treti nasadu nechala me kamaradce v dasnich. Nic ji nerekla, nechala ji odejit s tim, ze je vse OK. Za dva dny mela dotycna 40tky horecky, pusu nafouklou jak meloun,jela na pohotovost do nemocnice, kde ji rekli ze je vse v poradku a dali ji na to nejaou vodu (at si pry pusu vyplachuje) na snizeni horecky ji dali paralen...Jenze po dalsim dni se nic nelepsilo a ona bolesti pomalu omdlevala, tak zavolala zubari sveho manzela - dr. Sekaninovi. Ten ji prijal i v nedeli odpoledne a diky rentgenu prisel na to, ze ma slecna v dasni 3 nasady na vrtaky!! okamzite je chirurgicky vyndal a zachranil ji zivot. Kdyby totiz prisla o pul dne pozdeji, projevila by se otrava krve a lekari by nemeli sanci poznat z ceho ji ma, tudiz by nasledovala rychla smrt. Ano, je pravda ze je drahy, ale jako lekar je vyborny . Ja si sve zuby cenim dosatecne, takze jsem u nej ochotna zaplatit nejakou vyssi sumu za osetreni zubu. Je to lekar na urovni a ma ceny, ktere jsou ve vetsich mestech bezne. Kdyz nemate penizky tak chodte jinam a nestezujte si..je jasne ze za takovou technologii kterou pouziva si bude uctovat spousty penez..je to logicke..ja bych to delala stejne..a sestry ma porad jine, protoze ma u sebe milion praktikantek a pracuje u nej i jeho zena a spol.

Pan Sekanina, si účtuje výkony pacientovi a posléze ještě pojišťovně, dále u rengenu jsem byl bez ochraných pomůcek a co je horší dokonce personál, tedy jeho sestry, které se u něj mění jak na běžícím pásu. Výkon, není nejlepší a nevysvětlí pacientovi daný zákrok. Zhrnutí: totalitní lékař, kde pacient musí být zticha a nemít žádný požadavek. Již u něho nejsem a nedoporučuji, jeho "péči".

výborný lékař, ale nepřiměřeně drahý