B. Němcové 622, Podivín
Ambulance pro děti a dorost

Jsme s panem doktorem spokojeni.. neřeší každý kašel, teplotu a rýmu hned antibiotiky, ale snaží se najít pro léčbu cestu bez chem. zasahu do organizmu. Po prve jsme se taky setkali s homeopatiky, sama jsem tomu moc neverila, ale zabira to. Doporučuji.

Pro mne doktor s velkým D, je to jeden z lékařů ke kterému cítím 100% důvěru.. Dá se s ním domluvit i na alternativní léčbě, což většina lékařů neumí a umět nechce. Vždy dobře poradí, jak z homeopatického, tak medicínského hlediska, přičemž respektuje názor rodiče. Jsem moc ráda, že takový doktor na našem okrese vůbec funguje a neměnila bych. Dlouho jsem hledala někoho, kdo by nám vyhovoval a našla, jsme v dobrých rukách :).

Š

Pan doktor je výborný. S pětiměsíční dcerkou k němu chodíme od začátku a jsme maximálně spokojeni. Netlačí nás do očkování, se vším nám poradí, vyslechne, pomůže. K malé se chová velmi příjemně. Jsme moc spokojeni.

Dala jsem na osobní doporučení známé i na dané recenze...o to víc jsem zklamaná. Byli jsme s dcerou u pana doktora nastřelit náušnice a ještě teď jsem rozčarovaná a mám smíšené pocity z přístupu pana doktora. Nejen že byl zákrok pomalu beze slov (víceméně s námi komunikovala sestra), ale také bez navázání kontaktu se 7-měsíčním miminkem i s rodiči. Zřejmě nás pan doktor bral jako kusovku, když k němu nechodíme jako stálý pacienti.

Jsem s panem doktorem moc spokojená. Než jsme k němu přešli, měl syn pravidelně na podzim a jaro bronchitidy a ATB. Pan doktor nám ukázal jak tyto jeho kašle zvládat i bez ATB a už po prvním roce byl vidět obrovzký rozdíl v posílené imunitě syna. Navíc je velmi vstřícný, umí to s dětmi, dokáže si najít čas na všechny dotazy a poradí i přes telefon kdykoliv je potřeba. Dokáže kombinovat klasickou i alternativní medicínu tak, aby byl maximální zisk pro pacienta s minimálními vedlejšími dopady. Je to jeden z mála lékařů, který má moji plnou důvěru.

naprostá spokojenost, přešla jsem k němu s malou když jí bylo 14měsíců a nelituji toho. před tím jsme k němu chodili na homeopatii

Naprostá spokojenost

Jeden z těch mála doktorů, který používá nejen rozum, ale i srdce a intuici.Bez toho nelze skutečně dobře léčit. Děkujeme nejen za sebe, ale i ostatní pacienty.

S panem doktorem jsem maximálně spokojená. Se starším synem jsme přešli od jiné lékařky, která mu za 1 rok napsala 8 x antibiotika!! Od té doby, co jsme u pana doktora (už je to 3 roky) měl syn antibiotika jen jednou. Vždycky poradí, co a jak a dostaneme se z toho i bez ATB. Pan doktor je velmi příjemný a ochotný.

S lepším pediatrem, jsem se ještě nesetkala. Vstřícný, laskavý a lidský přístup.
Pracuje i s homeopatií a podporuje kojení. Radost chodit s dítětem k lékaři :o).