Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Střelniční 964, Frenštát pod Radhoštěm
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor má sice nízké ceny, ale to je tak všechno. Působí velmi nepříjemně, až arogantně a upřímně mě zarážejí pozitivní názory na něj. Jako by se mluvilo o někom jiném.
K pejskům se prý chová líp, ale tak to si má otevřít ordinaci jen pro ně, když je pro něj problém ošetřit králíka, či morče. Nevím, jeho chování se mi jednoduše nelíbí a to si o sobě nemyslím, že bych byla "přecitlivělý" chovatel...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J
Umístění: jiné místo Jiný

K p. MVDr. Konvičkovi chodíme s naším basetem již osm let. Za tu dobu mohu p. doktora každému rozumnému majiteli zvířátka jen doporučit . Vždycky pejskovi pomohl, i když jeho problémy byly a jsou často vleklé. Nikdy nás neodmítl, ordinuje často nad rámec své ordinační doby, profesionální přístup, nekouká na "vyhrazený" čas. O úhradách za výkony nemá cenu vůbec ani hovořit. Mnohé honosné veterinární kliniky doporučované jako top (máme s nimi zkušenosti ) by se mohly u p. doktora inspirovat.

J
Umístění: Ordinace Jiný

já osobně, pán doktor skvělý - vše vysvětlí, neodbyde nás, chodíme k němu od roku 2013 - máme dvě feny, kastrace, pasparky, kýla....vše v pořádku, za nás super doktor, velmi sympatický a milý

K
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Odborně nemohu posoudit, ale pan doktor je velmi arogantní a nepříjemný člověk. Přišla jsem s nalezeným koťátkem a udělal ze mě naprostého bl... (nemám předchozí zkušenosti s kočkami), na další otázky, jsem už ani neměla odvahu se ptát. Takové chování přece není možné, pan doktor by si měl uvědomit, že je ve styku nejen se zvířaty, ale i s lidmi!!! Za mě už nikdy více.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace veterinarni pece

Nejlepsi veterinar siroko daleko a to jej srovnavam s klinikou z Bohumina. Mnohokrat mi pomohl, take se mi staral o umirajiciho psa a to, jak me dokazal pripravit na rozhodnuti pejskovi pomoct na konci, to jsem opravdu necekala.... Ceny neskutecne lidske, plati se az na konci lecby, pristup svojsky, pro citlive povahy asi ne zcela vyhovujici. Doufam, ze tu bude jeste dlouho i pro meho dalsiho darecka....

A
Ověřeny pacient

Nepěkné zacházení se zvířaty. Při kastraci naší fenky nechal nevyndaný steh + špatně zašito levným materiálem!! Rána se zanítila, infekce. Musela být operována znovu, tentokrát už jiným doktorem.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

A
Ověřeny pacient

Asi mě šálí zrak, když tady čtu ta pozitivní hodnocení. Pan doktor Konvička, jestli se mu tak dá říkat, je arogantní člověk, v telefonu sprostý, možná dobrý na pejsky, ale na větší zvířata se ani nepřijede podívat a rovnou Vás pošle do háje. Už nikdy víc!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

T
Ověřeny pacient

Clovek na spravnem miste. Se zviraty zachazi jako se zviraty, coz muze nekterym precitlivelym chovatelum vadit. Ovsem mne se tento pristup velmi zamlouva. Pan veterinar vzdy dobre poradi, nic neprehani, mnohokrat hned vi, co je se zviretem v neporadku. Odstehovala jsem se do Prahy, ale stale k nemu dojizdim se svou kockou na kontroly. Kdysi pecoval o naseho umirajiciho psa a my jsme mu za to neskutecne vdecni. Co se cen za osetreni a zakroky tyce - nesrovantelne s jinymi. Mnohdy rika: zaplatite priste...a pak jste prekvapeni, o jak nizkou sumu si rekne. Pan Konvicka na zviratech nevydelava, jak je dnes v mode, pan Konvicka se je snazi skutecne efektivne vylecit. Opravdu nenahraditelny clovek pro vsechny milovniky zvirat, ma muj veliky obdiv.

Ověřeny pacient

Jelikož jsem bydlela v Ostravě navštěvovala jsem veterinu tam, po doporučení už chodím jen k tomuto doktorovi, je neskutečně obětavý a své práci rozumí...jeho léčba a ceny se nedají srovnávat s jinými doktory. Košařová.

Ověřeny pacient

Velmi jsem spokojená s panem doktorem Konvičkou!Odborník na svém místě s lidským přístupem a navíc sympaťák.Dagmar Masliková

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti