Sam. ordinace PL - gynekologa
Masarykovo náměstí 323, Nová Paka

Pan doktor Hep mě přivedl na svět, takže od dob svého aktivního sexuálního života chodím jen k němu co každý půlrok. Jsme na sebe zvyklí, on ví, že nezhubnu a nepřestanu kouřit a já vím, že mě to při každé návštěvě připomene. Ale dost už srandy, je velmi pečlivý, ale nekompromisní. Avšak s jakýmkoli problémem za ním můžete jít a nemusíte se stydět. Lepšího gynekologa určitě v JC není. Všem ho vřele doporučuji.

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa

Pan doktor mé vleklé a velmi bolestivé menstruace nikdy nebyl schopen vysvětlit a řešit. Předepsal silná analgetika a vnucoval hormonální antikoncepci, což je pouze zastírání problému, ale ne jeho řešení.

Když jsem před lety HA vysazovala, jeho komentář byl "A co jako budete dělat? Půjdete na potrat?!", jako kdyby krom HA neexistovaly jiné způsoby ochrany a já byla hloupá žába, co nic neví.

Každoroční prohlídky jinak probíhaly v pořádku, vždy mi ultrazvuk pečlivě popsal.

já si nemohu stěžovat. je moc hodný,příjemny,a v celem gyntriu nemaji chybu. sestricka je hodna,mila,a pan doktor je stary praktikr

Skvělý lékař,mám ho moc ráda, někdy se i spolu zasmějeme

Perfektní odborník a při tom citlivý člověk

nemohu si stěžovat, pokud máte nějaký problém dámy, máte se zeptat na co potřebujete, a asi s vámi nebude klábosit jako vy někde s kamarádkami v kavárně, ba naopak dělá jen svojí práci.

S panem doktorem jsem naprosto spokojená. Vyzkoušela jsem v Jičíně několik gynekologů a tento je opravdu nejlepší. Pečlivý, sice sám o sobě málomluvný, ale pokud se zeptáte, rád vše vysvětlí. Jen jeho sestřička by mohla být občas milejší, ovšem od té doby, co jsem těhotná, musím přiznat, že se její přístup trochu zlepšil.

Jsem spokojená.

Naprosto perfetkní lékař!!Vyzkoušela jsem v JC skoro všechny a jedině s ním jsem spokojená!Moc nemluví,ale co by taky přehnaně mluvil-na prohlídce nejsem s kamarádkou u kafe.Co je potřeba vysvětlí a popíše. Jsem těhotná, vždy poradí, odpoví na dotazy, vysvětlí...A hlavně vždy pomůže! :)

Nepříjemný člověk. Po první návštěvě u něj jsem nemohla týden normálně chodit,jak mě bolely vaječníky. Byl velmi neopatrný a hrubý.