Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Masarykovo náměstí 323, Nová Paka
Sam. ordinace PL - gynekologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor Hep mě přivedl na svět, takže od dob svého aktivního sexuálního života chodím jen k němu co každý půlrok. Jsme na sebe zvyklí, on ví, že nezhubnu a nepřestanu kouřit a já vím, že mě to při každé návštěvě připomene. Ale dost už srandy, je velmi pečlivý, ale nekompromisní. Avšak s jakýmkoli problémem za ním můžete jít a nemusíte se stydět. Lepšího gynekologa určitě v JC není. Všem ho vřele doporučuji.


P
Ověřeny pacient
Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa

Pan doktor mé vleklé a velmi bolestivé menstruace nikdy nebyl schopen vysvětlit a řešit. Předepsal silná analgetika a vnucoval hormonální antikoncepci, což je pouze zastírání problému, ale ne jeho řešení.

Když jsem před lety HA vysazovala, jeho komentář byl "A co jako budete dělat? Půjdete na potrat?!", jako kdyby krom HA neexistovaly jiné způsoby ochrany a já byla hloupá žába, co nic neví.

Každoroční prohlídky jinak probíhaly v pořádku, vždy mi ultrazvuk pečlivě popsal.


Ověřeny pacient

já si nemohu stěžovat. je moc hodný,příjemny,a v celem gyntriu nemaji chybu. sestricka je hodna,mila,a pan doktor je stary praktikr


B
Ověřeny pacient

Skvělý lékař,mám ho moc ráda, někdy se i spolu zasmějeme


Ověřeny pacient

Perfektní odborník a při tom citlivý člověk


nemohu si stěžovat, pokud máte nějaký problém dámy, máte se zeptat na co potřebujete, a asi s vámi nebude klábosit jako vy někde s kamarádkami v kavárně, ba naopak dělá jen svojí práci.


S panem doktorem jsem naprosto spokojená. Vyzkoušela jsem v Jičíně několik gynekologů a tento je opravdu nejlepší. Pečlivý, sice sám o sobě málomluvný, ale pokud se zeptáte, rád vše vysvětlí. Jen jeho sestřička by mohla být občas milejší, ovšem od té doby, co jsem těhotná, musím přiznat, že se její přístup trochu zlepšil.


Jsem spokojená.


Naprosto perfetkní lékař!!Vyzkoušela jsem v JC skoro všechny a jedině s ním jsem spokojená!Moc nemluví,ale co by taky přehnaně mluvil-na prohlídce nejsem s kamarádkou u kafe.Co je potřeba vysvětlí a popíše. Jsem těhotná, vždy poradí, odpoví na dotazy, vysvětlí...A hlavně vždy pomůže! :)


Ověřeny pacient

Nepříjemný člověk. Po první návštěvě u něj jsem nemohla týden normálně chodit,jak mě bolely vaječníky. Byl velmi neopatrný a hrubý.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti