Velkopavlovická 4310/25, Brno

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Pan doktor mně neoperoval prvního psa. Po posledním zákroku, kdy dělal v narkóze i zubní kámen, mně důkladně vysvětlil, co obnáší nález. Pes váží 2,5 kg, takže zákrok nebyl jednoduchý a bohužel se jednalo o nádor. Odmítla jsem histologii, takže nevím, zda-li je to zhoubné. Do dvou dnů jsem propadla beznaději a v podstatě jsem vezla psa ke konečnému uspání, poněvadž jsem nevěřila, že může žít dál. Pan doktor po prohlídce, ke mně velmi lidsky promluvil a potěšil. V podstatě odmítl učinit konec. Velmi mně tím pomohl. Měl pravdu, pes už dokonce žere a pije. Myslím, že je to velmi empatický člověk a za svoje zákroky- po srovnání s jinými veterináři - platíme stoprocentně přiměřené ceny. Je to dobrý diagnostik a záleží-li na šití tak - umí!-(Poznatek po odstranění tukového nádoru mému pudlovi). M.Klimešová

K doktorovi Fantovi chodíme 5. rokem a jsme spokojeni. Stará se o naše tři kočky a pejska. Velmi se snažil po 3 měsíce zachránit i čtvrtou kočičku v hrozném stavu, která se k nám po přestěhování přitoulala a ujali jsme se jí. Pan doktor k nám dojížděl i po své ordinační době, některé věci ani nechtěl zaplatit s tím, že zachraňuje zvířátko. Kočičku však bohužel krátce po naději na zlepšení něco pokousalo a kvůli dřívějšímu špatnému zdraví infekci podlehla. Doktor Fanta s námi soucítil a dodnes k nám jezdí naočkovat kočky, abychom je (bez auta) nemuseli do ordinace vozit. Za naši rodinu mohu říci, že ke zvířatům i nám, jejich páníčkům se chová opravdu lidsky a dělá postatně více, než musí. Zažili jsme více veterinářů a na tohoto nemohu říct nic špatného.

Pana doktora Fantu rozhodně nedoporučujeme. Kvůli němu nám zemřel pejsek, který byl nemocný se zoubkama a pan doktor jí je vytrhal všechny. Panu doktorovi jsme ji předávali v pořádku a živou, ale po tom zákroku nám ten den zemřela. Navíc jsme se dozvěděli, že náš pejsek nebyl první, který panu doktorovi zemřel na tenhle zákrok. Pan doktor je neprofesionální, má chladný přístup ke zvířatům. Ze smrti našeho pejska se nedokážeme vyrovnat. Tvrdil nám, že bude v pořádku, ale opak byl pravdou. Nedožila se druhého dne a ten den nám zemřela. A ona nebyla jediný případ, který takhle dopadl. Byla miláčkem celé rodiny a nikdy se s tím nevyrovnáme, že to takhle skončilo. Kdybychom ji nedávali panu doktorovi na ten zákrok, ještě dneska by byla mezi námi a živá.

Doktor je velmi neochotný a i přes to, že má napsané i zaměření na drobné savce, tak ani nevěděl jak má pomoct mému potkanovi. Byl zmatený a nepříjemný. Rozhodně nedoporučuji k němu chodit s hlodavci apod., protože jak jsem i na vlastní kůži zjistila, je opravdu nemá rád. A nejsem první, kdo to o něm říká.

Zatím jsem s veterinářem spokojená. Takže mlžu doporučit.

Vyborny veterinar, kteremu verime.Naseho psa uz 8 let leci ucelne, predepisuje leky, ktere pusobi a nesnazi se zbytecne nabizet predrazene, nebo nepotrebne leky. Ma lidsky pristup jak ke zviratum, tak k majitelum. A.Grigerova