SADENT dentální centrum s.r.o.

(24 názorů)
Zobrazit lékaře

SADENT dentální centrum s.r.o.

Hroznětínská 350

36301 , Ostrov , karlovarský

Nejbližší zařízení

• Petr Šantora

Zubař, MUDr.

• Umístění: SADENT dentální centrum s.r.o.

Pan doktor se ujal mého jedenáctiletého vnuka a nic lepšího se nám nemohlo stát. Je nejen skvělý lékař, který má profesionální přístup, příjemné vystupování, ale je i výborný psycholog. Je to jediný lékař, ke kterému se můj vnuk vždy těší. Je to člověk na svém místě. Vždy vše trpělivě vysvětlí a jeho práce je precizní. Velmi si jeho práce a jeho osoby vážíme. Přála bych si, aby takových lékařů bylo více.

• M

K panu doktorovi jsem chodila s celou rodinou od malička. Vždy byl dost ukecaný, arogantní, egoistický, ale svou práci dělal pečlivě a poctivě. Zuby jsem měla zdravé a věděla jsem, že se mohu na jeho péči spolehnout.
      Poté, co jsem trochu vyrostla a bylo mi něco přes dvacet, měl pan doktor vůči mě dost zvláštní poznámky, že pokud si nečistím mezizubní prostory mezizubním kartáčkem, tak je to jako bych se nemyla mezi nohama. Pak už se mnou ani nekonzultoval vytrhnutí osmičky a prostě mi nechal napsat, že to tak bude, o tom jsem se dozvěděla až v recepci. Tohle už bylo opravdu moc a odešla jsem.
      Když jednou můj tatínek přinesl lístek od doktora, měl tam napsané dvě plomby, ale p. Šantora mu dělal pouze jednu a přestože je amalgámová, nechal si ji pořádně zaplatit.
      Ať se bavíte s kýmkoliv a řeknete, že jste chodili k němu, hned řekne: "To je ten drahej, že jo?" Což je naprosto přesné. Takže přes veškerou dobrou péči, kterou nabízel, jsem více než ráda, že jsem odešla. Jeho chování k pacientům je alarmující, je k nim drzý, povýšený a vymáčkne z nich všechno, co je a slyšela jsem, že i to, na co nemá právo. A to jsem bohužel slyšela z více zdrojů.

Podívejte se na všechny názory (24) na lékaře