Zobrazit lékaře

Typ zařízení

• klinika

• Gabriela Bončeková

Pediatr, MUDr.

• Nejlepší dětská lékařka kterou jsem poznala.S dětma to moc dobře umí,že nemají obavy ani z očkování.Snad bude ordinovat dokud nebude dcera plnoletá,druhou takovou horko těžko najdu.

• Je to nejlepší doktorka pro děti co znám, chodila jsem k ní sama a teď k jezdím i s mými dětmi i když bydlíme 20km od jejího působení. Je sice náladová ale který lékař není ale v jakémkoli dotazu na co koli vám ráda a velice dobře poradí.

• Hana Bultasová

Praktický Lékař,

• Dobrá lékařka, jsem s ní spokojen.

• S

Velmi dobrá lékařka.

• Jindřich Janeba

Praktický Lékař, MUDr.

• S dr. Janebou spolupracuji jako nemocniční lékař a musím říci, že pokud slouží na pohotovosti, tak nemocného odesílá vždy s pečlivě strojem vyplněnou dokumentací a také jeho diagnostická úvaha je obvykle správná.

• nemá chybu

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Miroslav Bešťák

Praktický Lékař, MUDr.

• M

Byl sem u tohoto lékaře xlet nikdy mi s ničím nepomohl jen psal a pak řekl že to bude dobré

• Standart

• Lenka Mácová

• L

K PANÍ DOKTORCE CHODÍM JIŽ 18 ROK A NEMŮŽU SI STĚŽOVAT.JE OCHOTNA,MILÁ,NEMÁM S NÍ ŽÁDNÝ PROBLÉM.VŠE RÁDA VYSVĚTLÍ A POMŮŽE I DOPORUČÍ.JE PRAVDA,ŽE SESTŘIČKA BY MĚLA ZMĚNIT PŘÍSTUP K PACIENTŮM A VÍCE SE USMÍVAT,ALE JINÝ PROBLÉM S TÍM NEMÁM.KDYŽ SE MI TO NELÍBÍ,MÁM PRÁVO ZMĚNIT LÉKAŘE.

• Je to dobrá lékařka velice příjemná,jen tu sestru by měla vyhodit,je to velice zlá a nepříjemná paní a kazí to reputaci i paní doktorce,občas se snaží ordinovat za ní.

• Karel Máca

• H

Nejlepší zubař a kamarád kterého mám. Hulmák Josef

• jsem s tímto stomatologem velice spokojen.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Kateřina Jarošíková

Fyzioterapeut,

• Umístění: jiné místoSlužby: Rozlámanej po dvou motonehodách

Jednoduše super po všech stránkách ,můj operatér nevěřil ,že po takových úrazech budu takto pohyblivý a díky Katce jsem to dokázal a nadále pravidelně docházím :-D

• Vladimíra Kubínová

Pediatr, MUDr.

• Umístění: Poliklinika BorSlužby: Registrace novorozence

Dnes jsme byly s dcerkou na první návštěvě po propuštění z porodnice. Paní doktorka i sestřička byly milé, hodně nám vysvětlily. Paní doktorka je velmi trpělivá a příjemná jak k dětem, tak k rodičům. Jsem ráda, že jsem pro malou vybrala zrovna jí.

• S paní doktorkou jsem velmi spokojená.

• Jiří Procházka

Umístění: Poliklinika BorSlužby: Jiný

Mám opravdu nejúžasnějšího pana doktora, pan doktor Procházka je bezkonkurenčně nejlepší a opravdový profesionál a se sestřičkou jsou dokonalý tým. Moc za Vás děkuji, s nesmírnou úctou vaše pacientka E.M.

• M

Velmi dobrý lékař. Jsem s ním moc spokojenej. Ochotně poradí a není nikdy problém kdykoliv přijít.I paní Procházková je velice ochotná.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře