Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Nemocnice Sokolov
Slovenská 545, Sokolov 356 01
Nemocnice Sokolov logo
Pojištění
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Specialisté

Názory o lékařích (18)

Peter Šebo Jiný

Velmi profesionální a lidský přístup.
    Naprostá spokojenost s celým oddělením chirurgie při řešení mého úrazu.

Josef Mendrek Jiný

Pan doktor Mendrek je absolutně bez empatií, komunikuje zády k Vám, podívá se na Vás jen u vyšetření. Nevím, zda je to šikovný operatér, ale chování a vystupování je na bodě mrazu.

MUDr. Jan Hrubý Jiný

Komentář, že léčí jen perspektivní lidi se mě a mého otce dosti dotknul. Šlo o moji mamku , 79 let. Kde bere to právo tohle říct. Oni spolu žiji 40 let a je to pro ně dost těžké. Jsem zdravotní sestra a stydím se za takového specialistu. Je mi z toho smutno

Jana Prezmecká Jiný

Velmi mne potěšila ochota a opravdový zájem léčit a řešit problém pokud možno co nejdříve. Děkuji.

MUDr. Harald Vrečko Jiný

Absolutní spokojenost se zákrokem a přístupem k pacientovi. Maminka podstoupila ambulantně malý chirurgický zákrok. Pan doktor byl velmi pečlivý a ochotný,vše vysvětlil a výsledek dopadl na 1*. Děkujeme.

Ksenie Tverytnieva Jiný

Precizní přístup paní doktorky a jejího kolektivu. Doporučuji.

Josef Mendrek Jiný

Velice arogantní doktor.Na pohotovosti pacientovi připadá, že je panu doktorovi na obtíž . Nepříjemný, nedoporučuji.

Ksenie Tverytnieva Jiný

Už dlouho jsem nezažila tak milé a vstřícné jednání,jako u této paní doktorky.Pečlivá, usměvavá, měla jsem štěstí v neštěstí, udělala veškeré vyšetření,při kterém se ukázal malý nádor, zařídila vyšetření PET CT v Plzni, následně i plicního lékaře.Čeká mě operace, děkuji paní doktorce že mi zachránila život.

Dmytro Maryn Jiný

Nejsem vůbec s přístupem lékaře a léčbou spokojena,bez špetky empatie.Zlomené to není,tak ho to nezajímá,že se nemůžete hýbat.A nechápu,jak tu někdo může naspat,že je s ním dobrá komunikace,když skoro vůbec nerozumí,co mu říkáte.

MUDr. Harald Vrečko Jiný

Moje pětiminutová návštěva, kdy jsem se snažila panu doktorovi nastínit svůj problém byla uzavřena verdiktem, že mé problémy jsou z oparu. Ten se mi udělal až po 14-ti dnech mých příznaků. Nedoslýchavost, pocit pod vodou, bodání v uších. Nedostala jsem ani lékařskou zprávu. "Za to může opar na shledanou." Jsem zklamaná.