Nemocnice Neratovice - ALMEDA, a.s.

(5 názorů)
Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Nemocnice Neratovice - ALMEDA, a.s.

Alšova 462

277 11 , Neratovice , středočeský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích (5)

Obecné skóre

  K
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Stanislav Martan Jiný

  Doporučuji. Neskutečně milý, ochotný a zkušený lékař. Přijal nás na akutní císařský řez, který dopadl na výbornou. Jizva se nádherně hojí, vše absolutně bez komplikací. Jsem mu obrovsky vděčná za péči a za to, že je náš syn (i já) v naprostém pořádku na světě :). Děkuji.

  H
  Lékař: MUDr. Stanislav Martan gynekologické konzultace

  byla jsem odkazana k p.Martanovi na zhodnoceni LPS. Byla jsem tam prvne, je prijemny, mile vystupovani. Tez nejsem baletka, ale nepadla ani jedna urazka ci pripominka. Kazda prece vime, ze 5 cm spicku se prosviti lepe nez 20cm. I tak p.Marten, delal co mohl a bylo v jeho silach.
  Myslim si, ze je zkuseny, a vi co dela.

  K
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Stanislav Martan

  Pan doktor vedl můj porod. Byl klidný, rozvážný, vše vysvětlil. Cítila jsem se v bezpečí. I přes mnoho komplikací díky jeho profesionalitě porod dopadl výborně. Dodával mi odvahu a díky jeho víře a optimismu vše proběhlo tak, jak jsem si přála. Jsem moc ráda, že mě rodil on. Děkuji!

  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Stanislav Martan Porod dcery

  Dobrý den, pan primář nám před týdnem pomohl společně paní doktorkou Javorkovou přivést přirozenou cestou na svět dceru koncem pánevním. Přesto, že to zdaleka nebyl bezproblémový porod, zvládli vše s naprostým přehledem a my bychom jim a celému kolektivu neratovické porodnice touto cestou rádi poděkovali.

  B
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Stanislav Martan porodnické operace

  Dobrý den,
  ráda bych se připojila s názorem na služby pana doktora. Setkala jsem se s ním na příjmu u porodu, kde si prohlédnul můj porodní plán, pak si prohlédl od hlavy až k patě mě a utrousil, že tu má asi nějakou metalistku (při odjezdu do porodnice jsem vážně nestihla řešit barvu svého oblečení a sáhla jsem po černých legínách a černém triku). Při samotném porodu mě velmi nešetrně a bolestivě vaginálně vyšetřil a když jsem ucukla bolestí, jen protočil oči v sloup...porod skončil akutním s.c. Po mém probuzení jsem velmi silně krvácela, sestra zavolala pana doktora, který mě začal vyšetřovat UZ a když jsem se ho ptala, jestli by mi mohl prosím vysvětlit, co se se mnou děje, neřekl mi ani slovo, ani se na mě nepodíval, až mi sestra musela říct, oč jde. Ve výsledku naprosto nelidský arogantní přístup. Podruhé bych nešla do Neratovic rodit jen z toho důvodu, abych tam náhodou na pana doktora nenarazila znovu. Pokud jsem jen odnesla jeho špatný den, měla jsem vážně smůlu, každopádně to považuji za velmi neprofesionální chování.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  MUDr. Stanislav Martan

  Bohužel, vzhledem k tomu, že není uvedeno Vaše jméno, tak nemohu potvrdit jestli jsem u Vašeho porodu skutečně byl, nebo ne. Podle mého názoru jste si mě nejspíš s někým spletla. Nemám nic proti černému oblečení a nemám ve zvyku podle oblečení řadit kohokoli za příznivce nějakého hudebního žánru, a i kdybyste byla skutečně metalistka, tak rozhodně bych neměl důvod vás nějak odsuzovat. Pokud mi sdělíte své jméno, mohu se podle dokumentace dopátrat, jestli jsem u Vašeho porodu byl nebo ne, případně, kdo tam byl..

  Došlo k chybě, zkuste to znovu