Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

O nás

Osm oborů zajišťuje lůžkovou péči (chirurgie, plastická chirurgie, gynekologie, ARO, interna, infekční oddělení, pediatrie a oddělení dlouhodobě nemocných) a tyto obory zabezpečují i nepřetržitou ambulantní péči.

Nemocnice Hranice
Zborovská 1245, Hranice 75322
Nemocnice Hranice logo
Pojištění
Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Specialisté

Názory o lékařích (4)

MUDr. Karel Ploc Jiný

Příjemný lékař a odborník na svém místě. Velmi kvalitní práce s citem pro estetiku

Miroslava Jelinková Jiný

Paní doktorka mne nevyslechla, nepřečetla si zprávy jiného lékaře a několikrát mne špatně diagnostikovala. U jiného odborníka mne diagnostikovali za 10minut. Proto nedoporučuji.

MUDr. Karel Ploc Jiný

Nedoporučuji p. Ploce. Byla jsem u nej na vyřezání znaménka na obličeji, kde mi zůstala škaredá jizva. Místo aby mi nabídl laser!

MUDr. Petr Maceček zmenšení prsou

Pan doktor Maceček je velmi, milý, příjemný a empatický. Jako plastický chirurg je opravdu člověk na svém místě. Pan doktor mi na hrudi přímo vykouzlil z prsou velikosti J krásná prsa velikosti D . Já se pyšním krásným poprsím a moje záda si velice oddychla od té tíhy. Po pravdě se mi o takovém výsledku ani nesnilo. Velmi jsem se celého zákroku bála ,ale díky přístupu pana doktora , úžasných sestřiček a celého operačního týmu Hranické nemocnice jsem vše zvládla v naprosté pohodě a šla bych do toho znovu. Za mě naprostá spokojenost ,vřele doporučuji !! Michaela Uničov