MUDr. Tomáš Doležel - Soukromá ordinace praktického lékaře
Služby
Specialisté
Adresa
MUDr. Tomáš Doležel - Soukromá ordinace praktického lékaře
Pojištění
- Oborová zdravotní pojišťovna
- Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
- Vojenská zdravotní pojišťovna ČR
- Všeobecná zdravotní pojišťovna
- Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
- Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
- Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
Názory o lékařích (6)
6 názorů
K.N
Absolutně nechápu kladné recenze. Začala jsem chodit k MUDr. Doleželovi kvůli recenzím, ale za mě velké zklamání.
Na běžné vyšetření dlouhá čekací doba (i přes rezervační systém- klidně až 3 týdny), když přijdu na objednaný čas, stejně minimálně půl hodiny sedím v čekárně, sama.
Pan doktor během vyšetření téměř nekomunikuje, přestože řeším dlouhodobé chronické potíže, neprojevil žádný zájem o řešení. Otázky typu “kolik vypijete vody?” a tím to končí. Na výsledky krevních testů čekám týden (přestože výsledky jsou do 24-48h). Vzhledem k věku pana doktora to vypadá, že si to chce už jen odsedět, napsat maximálně nějaký recept na prášky a tím to končí. Bohužel po pár měsících hledám jiného doktora.
Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní
MUDr. Tomáš Doležel
Dobrý den, mrzí mě, že jste měla z návštěv takový pocit. Současně ale považuji za fér uvést některé skutečnosti na pravou míru.
Praktická ordinace dnes neznamená pouze čas strávený s pacientem v ambulanci. Denně po ordinační době zpracovávám laboratorní výsledky, zprávy specialistů, recepty, pracovní prohlídky, elektronické požadavky pacientů a další administrativu do pozdních nočních hodin, běžně i o víkendech. Takže si to "odsedím" průměrně 14 hodin denně.
Objednávací časy bohužel nelze vždy dodržet přesně na minuty, protože během dne řešíme i akutní pacienty a zdravotní stavy, které nelze časově předvídat. Přesto se snažíme objednávací systém zachovat právě proto, aby pacienti nemuseli čekat několik hodin, jak je bohužel v některých ambulancích stále běžné. U řady odborných ambulancí jsou navíc objednací termíny v horizontu týdnů až měsíců.
Pro upřesnění – objednala jste se do standardního desetiminutového časového slotu a přes plánovaný čas byla konzultace výrazně delší. Podle záznamu ordinace jeste přišla do ordinace ve 14:28 při objednání na 14:00, což v běžném provozu ambulantní medicíny rozhodně nepředstavuje mimořádnou čekací dobu. Ze jste přišla dříve není naše vina.
Co se týká laboratorních výsledků – jejich zasílání a komentování mimo osobní kontrolu není automatická povinnost ordinace, ale služba navíc, kterou pacientům poskytujeme. Výsledky jsou vždy hodnoceny podle závažnosti nálezu. Pokud nejsou přítomny akutní nebo nebezpečné odchylky, není při několikaměsíčních obtížích medicínský důvod k urgentnímu kontaktování během několika hodin od zpracování laboratoří.
Konkrétní zdravotní stav ani průběh péče nemohu z důvodu lékařského tajemství veřejně komentovat. Přesto Vám přeji, aby se Vaše obtíže podařilo úspěšně vyřešit - jak píšete už u jiného lékaře.
Váš účet byl odstraněn
Slušnost, úcta, ochota pomoci, úsměv, přístup - vysvětlení TOP Děkuji panu doktorovi Doležalovi i sestřičce . Pan doktor je skvělým příkladem toho, jak by měl lékař přistupovat k pacientům. Jeho profesionalita je úžasná.
Filip Němec
Přiznávám, že jsem udělal při návštěvě dvě chyby. Zaprvé jsem se neobjednal (předchozí den jsem měl křečovité bolesti na hrudi, chtěl jsem to řešit co nejdříve), zadruhé jsem si nepřinesl roušku (měl jsem v té době kašel, na roušku jsem zapomněl). Za obojí jsem se doktorovi několikrát omluvil. Normálně jsem, myslím si, poslušný pacient, takové věci se mi často nestávají. Bohužel mi na moji omluvu doktor odpověděl zcela vážně: „Střílet je málo“. Chápu, nepřinést si roušku s kašlem ode mě bylo neslušné, ale takové komentáře jsou, alespoň od doktora, dosti nechutné a nemístné. Doktore, za roušku se vám omlouvám, vaše nerudnost však přesahuje všechny meze.
Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní
Lucie Novotná
Nekomunikují, na webu je jakýsi narvaný rezervační systém. Před 2 měsíci jsem se pokusila požádat o výpis, opět bez odezvy, tedy až na upozornění, že se za něj platí. To přišlo hned. Zato chodí maily, že neschopenku po telefonu nedají(to by mě ani nenapadlo chtít a nezajímá mě to) a chtějí být ordinace roku. Teď mám 2 měsíce prošlou prevenci, objednat se nelze. Výpis mi měli vystavit do 10 dní, nikdo se neozval. Po návštěvě asistentky jsem dostala výpis se 4 roky starými informacemi a zaplatila za okamžité vydání, paní mi nevěřila, že je objednaný, i když jsem jí ukázala mail. A minulou prevenci tam lékař ani nebyl, zastupovala ho důchodkyně, která mě vůbec neprohlédla, protože se bála covidu. Neustále mění systém objednávání, sestra Ema, tabulky a bůh ví jaké nesmysly, volání jen v určitých hodinách, děs. Nechám si vyjet výpis z VZP, co si pan doktor vlastně naúčtoval za ty 4 roky a měním lékaře, potřebuji se k němu totiž občas dostat. Mám štěstí, že jsem byla 4 roky zdravá.
Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní
MUDr. Tomáš Doležel
Paní si objednala výpis na soukromém e-mailu, kdy byla upozorněna, na který e-mail má psát a tam se mohla připomenout, když se teď rozepsala o naší ordinaci, kde se dá.
Objednací systém je léta funkční a kdyby se madam objednala včas, tak místo najde. Té důchodkyni bylo 57 let ( bývalé primářce ), takže jí paní uráží a nevím, proč bychom si nesměli vzít ani dovolenou, když za sebe zajistíme zástup.
Podle paní máme raději vyřizovat 70 telefonátů denně a pak nemít čas na ordinaci. Nebo to jinde řeší tak, že telefony nezvedají vůbec a pacient si musí 3 hodiny vysedět v ordinaci, protože žádný objednací systém nemají.
A paní nikdo nebrání, aby se přeregistrovala jinam, je to její volba a měla to zjevně udělat už dávno, budeme jedině rádi, takové vděčné pacienty opravdu nepotřebujeme.
Váš účet byl odstraněn
Dnes jsem byl na 1. vstupní prohlídce a musím říct, tak skvělý přístup jsem ještě snad nikde nezažil. Objednávací systém přes webové stránky a následný "informační systém" v čekárně jsou vynikající. Jako bývalo mou běžnou zkušeností u jiných lékařů, že se objednám na 9 a jdu na řadu na 12 hodinu, když to jde jsem se vydal s objednáním na 9:10 a jestli jsem čekal 20 minut? To bylo velmi příjemné překvapení a je vidět, že systém dává víc než smysl. Následný osobní přístup a ochota, když jsem měl nějakou prosbu, to byla už jen třešnička na dortu, opravdu mohu jen a jen doporučit. Děkuji
Váš účet byl odstraněn
Po přestěhování jsem hledala v Nymburce a okolí nového lékaře pro sebe a přítele. Dle hodnocení a doporučení jsem se dostala k tomuto panu lékaři a jsem opravdu velice ráda. Nejen pan doktor ale i jeho úžasná sestřička jsou vždy velice ochotní, vždy zatím udělali vše, aby vyhověli a pomohli s daným problémem. Pan doktor je velice pečlivý a důsledný. Vřele jeho ordinaci doporučuji :-)