MUDr. Tomáš Doležel - Soukromá ordinace praktického lékaře

MUDr. Tomáš Doležel - Soukromá ordinace praktického lékaře

Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Adresa

MUDr. Tomáš Doležel - Soukromá ordinace praktického lékaře
Okružní 2160, Nymburk 288 02
MUDr. Tomáš Doležel - Soukromá ordinace praktického lékaře logo
Pojištění
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Specialisté

Názory o lékařích (4)

Obecné skóre

  F
  MUDr. Tomáš Doležel Jiný

  Přiznávám, že jsem udělal při návštěvě dvě chyby. Zaprvé jsem se neobjednal (předchozí den jsem měl křečovité bolesti na hrudi, chtěl jsem to řešit co nejdříve), zadruhé jsem si nepřinesl roušku (měl jsem v té době kašel, na roušku jsem zapomněl). Za obojí jsem se doktorovi několikrát omluvil. Normálně jsem, myslím si, poslušný pacient, takové věci se mi často nestávají. Bohužel mi na moji omluvu doktor odpověděl zcela vážně: „Střílet je málo“. Chápu, nepřinést si roušku s kašlem ode mě bylo neslušné, ale takové komentáře jsou, alespoň od doktora, dosti nechutné a nemístné. Doktore, za roušku se vám omlouvám, vaše nerudnost však přesahuje všechny meze.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  L
  MUDr. Tomáš Doležel Jiný

  Nekomunikují, na webu je jakýsi narvaný rezervační systém. Před 2 měsíci jsem se pokusila požádat o výpis, opět bez odezvy, tedy až na upozornění, že se za něj platí. To přišlo hned. Zato chodí maily, že neschopenku po telefonu nedají(to by mě ani nenapadlo chtít a nezajímá mě to) a chtějí být ordinace roku. Teď mám 2 měsíce prošlou prevenci, objednat se nelze. Výpis mi měli vystavit do 10 dní, nikdo se neozval. Po návštěvě asistentky jsem dostala výpis se 4 roky starými informacemi a zaplatila za okamžité vydání, paní mi nevěřila, že je objednaný, i když jsem jí ukázala mail. A minulou prevenci tam lékař ani nebyl, zastupovala ho důchodkyně, která mě vůbec neprohlédla, protože se bála covidu. Neustále mění systém objednávání, sestra Ema, tabulky a bůh ví jaké nesmysly, volání jen v určitých hodinách, děs. Nechám si vyjet výpis z VZP, co si pan doktor vlastně naúčtoval za ty 4 roky a měním lékaře, potřebuji se k němu totiž občas dostat. Mám štěstí, že jsem byla 4 roky zdravá.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  MUDr. Tomáš Doležel

  Paní si objednala výpis na soukromém e-mailu, kdy byla upozorněna, na který e-mail má psát a tam se mohla připomenout, když se teď rozepsala o naší ordinaci, kde se dá.
  Objednací systém je léta funkční a kdyby se madam objednala včas, tak místo najde. Té důchodkyni bylo 57 let ( bývalé primářce ), takže jí paní uráží a nevím, proč bychom si nesměli vzít ani dovolenou, když za sebe zajistíme zástup.
  Podle paní máme raději vyřizovat 70 telefonátů denně a pak nemít čas na ordinaci. Nebo to jinde řeší tak, že telefony nezvedají vůbec a pacient si musí 3 hodiny vysedět v ordinaci, protože žádný objednací systém nemají.
  A paní nikdo nebrání, aby se přeregistrovala jinam, je to její volba a měla to zjevně udělat už dávno, budeme jedině rádi, takové vděčné pacienty opravdu nepotřebujeme.

  L
  Ověřený profil
  MUDr. Tomáš Doležel Vstupní prohlídka

  Dnes jsem byl na 1. vstupní prohlídce a musím říct, tak skvělý přístup jsem ještě snad nikde nezažil. Objednávací systém přes webové stránky a následný "informační systém" v čekárně jsou vynikající. Jako bývalo mou běžnou zkušeností u jiných lékařů, že se objednám na 9 a jdu na řadu na 12 hodinu, když to jde jsem se vydal s objednáním na 9:10 a jestli jsem čekal 20 minut? To bylo velmi příjemné překvapení a je vidět, že systém dává víc než smysl. Následný osobní přístup a ochota, když jsem měl nějakou prosbu, to byla už jen třešnička na dortu, opravdu mohu jen a jen doporučit. Děkuji

  J
  Ověřený profil
  MUDr. Tomáš Doležel

  Po přestěhování jsem hledala v Nymburce a okolí nového lékaře pro sebe a přítele. Dle hodnocení a doporučení jsem se dostala k tomuto panu lékaři a jsem opravdu velice ráda. Nejen pan doktor ale i jeho úžasná sestřička jsou vždy velice ochotní, vždy zatím udělali vše, aby vyhověli a pomohli s daným problémem. Pan doktor je velice pečlivý a důsledný. Vřele jeho ordinaci doporučuji :-)

  Došlo k chybě, zkuste to znovu