Praktrické lékařství

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (5)

MUDr. Tomáš Doležel Jiný

Přiznávám, že jsem udělal při návštěvě dvě chyby. Zaprvé jsem se neobjednal (předchozí den jsem měl křečovité bolesti na hrudi, chtěl jsem to řešit co nejdříve), zadruhé jsem si nepřinesl roušku (měl jsem v té době kašel, na roušku jsem zapomněl). Za obojí jsem se doktorovi několikrát omluvil. Normálně jsem, myslím si, poslušný pacient, takové věci se mi často nestávají. Bohužel mi na moji omluvu doktor odpověděl zcela vážně: „Střílet je málo“. Chápu, nepřinést si roušku s kašlem ode mě bylo neslušné, ale takové komentáře jsou, alespoň od doktora, dosti nechutné a nemístné. Doktore, za roušku se vám omlouvám, vaše nerudnost však přesahuje všechny meze.

MUDr. Tomáš Doležel Běžný termín

Byl jsem objednán na periodickou prohlídku u diabetu. Pravdou je, že i když jsem se dostavil na prohlídku 15 minut před termínem, do ordinace jsem se dostal až o přibližně 40 minut později. Sedíte v čekárně, oblepené zákazovými cedulkami, a čekáte. Po příchodu do ordinace byl přítomen Dr. Doležel a ještě jakýsi jiný, mně neznámý lékař. Pomíjím skutečnost, že v době, kdy jsem seděl u toho druhého lékaře, byla do ordinace přizvána další pacientka, což považuji za neetické - mně není nic do obtíží této paní a jí není nic do obtíží mých. Fakt, že pan doktor Doležel bývá odpoledne nerudný, někdy až opravdu nepříjemný, že má nedostatek empatie, že bývá sarkastický, někdy také ironický, na to jsem si zvykl. Vadí mi z jeho strany nedostatek komunikace, protože mnohé informace k mé chorobě musím shánět jinde. Podotýkám, že do 55 let věku jsem kromě alergických obtíží netrpěl žádnou chronickou chorobou a neléčil jsem se s ničím, kromě občasných viróz atd. Takže za mě - sháním jiného lékaře.

MUDr. Tomáš Doležel

Bohužel je nával pacientů takový, že pacienti občas musí počkat, než na ně přijde řada. Ale stále to nejsou 3 hodiny, jako u některých kolegů.
    A neznámý lékař je rezident na praxi. Za to, že jsme vzali další pacientku se omlouvám, ale pokud za den přijde 50 pacientů, nelze někdy jinak, abychom v ordinaci nebyli do večere.
    A slovy jednoho aforismu od J. Suchého - jsem nerudný, neboť být rudným, těžili by ze mě. No a pokud se u pacient přes doporučenou dietu výrazně zhorší cukrovka, takže asi dieta a fysická aktivita nebude ideální, moc radosti to u lékaře nevyvolá, zvlášť když to je podobné u většiny pacientů.
    Takže přeji štěstí, při hledání jiného lékaře. Každému se nezavděčíme a těch spokojených je stále dost,

MUDr. Tomáš Doležel Jiný

Nekomunikují, na webu je jakýsi narvaný rezervační systém. Před 2 měsíci jsem se pokusila požádat o výpis, opět bez odezvy, tedy až na upozornění, že se za něj platí. To přišlo hned. Zato chodí maily, že neschopenku po telefonu nedají(to by mě ani nenapadlo chtít a nezajímá mě to) a chtějí být ordinace roku. Teď mám 2 měsíce prošlou prevenci, objednat se nelze. Výpis mi měli vystavit do 10 dní, nikdo se neozval. Po návštěvě asistentky jsem dostala výpis se 4 roky starými informacemi a zaplatila za okamžité vydání, paní mi nevěřila, že je objednaný, i když jsem jí ukázala mail. A minulou prevenci tam lékař ani nebyl, zastupovala ho důchodkyně, která mě vůbec neprohlédla, protože se bála covidu. Neustále mění systém objednávání, sestra Ema, tabulky a bůh ví jaké nesmysly, volání jen v určitých hodinách, děs. Nechám si vyjet výpis z VZP, co si pan doktor vlastně naúčtoval za ty 4 roky a měním lékaře, potřebuji se k němu totiž občas dostat. Mám štěstí, že jsem byla 4 roky zdravá.

MUDr. Tomáš Doležel

Paní si objednala výpis na soukromém e-mailu, kdy byla upozorněna, na který e-mail má psát a tam se mohla připomenout, když se teď rozepsala o naší ordinaci, kde se dá.
    Objednací systém je léta funkční a kdyby se madam objednala včas, tak místo najde. Té důchodkyni bylo 57 let ( bývalé primářce ), takže jí paní uráží a nevím, proč bychom si nesměli vzít ani dovolenou, když za sebe zajistíme zástup.
    Podle paní máme raději vyřizovat 70 telefonátů denně a pak nemít čas na ordinaci. Nebo to jinde řeší tak, že telefony nezvedají vůbec a pacient si musí 3 hodiny vysedět v ordinaci, protože žádný objednací systém nemají.
    A paní nikdo nebrání, aby se přeregistrovala jinam, je to její volba a měla to zjevně udělat už dávno, budeme jedině rádi, takové vděčné pacienty opravdu nepotřebujeme.

MUDr. Tomáš Doležel Vstupní prohlídka

Dnes jsem byl na 1. vstupní prohlídce a musím říct, tak skvělý přístup jsem ještě snad nikde nezažil. Objednávací systém přes webové stránky a následný "informační systém" v čekárně jsou vynikající. Jako bývalo mou běžnou zkušeností u jiných lékařů, že se objednám na 9 a jdu na řadu na 12 hodinu, když to jde jsem se vydal s objednáním na 9:10 a jestli jsem čekal 20 minut? To bylo velmi příjemné překvapení a je vidět, že systém dává víc než smysl. Následný osobní přístup a ochota, když jsem měl nějakou prosbu, to byla už jen třešnička na dortu, opravdu mohu jen a jen doporučit. Děkuji

MUDr. Tomáš Doležel

Po přestěhování jsem hledala v Nymburce a okolí nového lékaře pro sebe a přítele. Dle hodnocení a doporučení jsem se dostala k tomuto panu lékaři a jsem opravdu velice ráda. Nejen pan doktor ale i jeho úžasná sestřička jsou vždy velice ochotní, vždy zatím udělali vše, aby vyhověli a pomohli s daným problémem. Pan doktor je velice pečlivý a důsledný. Vřele jeho ordinaci doporučuji :-)

Kontakt

Okružní 2160, Nymburk 288 02 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda