MUDr. Tomáš Doležel - Soukromá ordinace praktického lékaře

MUDr. Tomáš Doležel - Soukromá ordinace praktického lékaře

Okružní 2160

288 02 , Nymburk , středočeský

Lékař: MUDr. Tomáš Doležel Vstupní prohlídka

Dnes jsem byl na 1. vstupní prohlídce a musím říct, tak skvělý přístup jsem ještě snad nikde nezažil. Objednávací systém přes webové stránky a následný "informační systém" v čekárně jsou vynikající. Jako bývalo mou běžnou zkušeností u jiných lékařů, že se objednám na 9 a jdu na řadu na 12 hodinu, když to jde jsem se vydal s objednáním na 9:10 a jestli jsem čekal 20 minut? To bylo velmi příjemné překvapení a je vidět, že systém dává víc než smysl. Následný osobní přístup a ochota, když jsem měl nějakou prosbu, to byla už jen třešnička na dortu, opravdu mohu jen a jen doporučit. Děkuji

Lékař: MUDr. Tomáš Doležel

Po přestěhování jsem hledala v Nymburce a okolí nového lékaře pro sebe a přítele. Dle hodnocení a doporučení jsem se dostala k tomuto panu lékaři a jsem opravdu velice ráda. Nejen pan doktor ale i jeho úžasná sestřička jsou vždy velice ochotní, vždy zatím udělali vše, aby vyhověli a pomohli s daným problémem. Pan doktor je velice pečlivý a důsledný. Vřele jeho ordinaci doporučuji :-)

Lékař: MUDr. Tomáš Doležel

Jsem s manželkou v péči pana doktora teprve kratší dobu, ale jsme plně spokojeni s jeho lidským přístupem, profesionalitou, ochotou a nevšední vstřícností. Zvláště oceňujeme jeho zájem o naše zdravotní problémy spolu s jejich řešením. Za celý život jsme nepoznali lepšího lékaře, který by se nám takto věnoval. Proto mu patří náš veliký dík. Též děkujeme i jeho zdravotní sestře za její obětavý přístup. Vlasta a Jiří Knížkovi.

Lékař: MUDr. Tomáš Doležel

Po stěhování jsem si našel po doporučení pana doktora a jsem u něho moc spokojen.Ve všem mě vždy vyhoví.Škoda že takových přístupu k pacientům není více.Moc děkuji Alexandr Prokeš

MUDr. Tomáš Doležel

Děkuji, rádi vyhovíme :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Tomáš Doležel

Pana doktora mohu velmi vřele doporučit.Citlivý,přátelský a jeho moderní metody,zcela jistě usnadní život nám,jeho pacientům.Dlouho jsem hledala přesně takového lékaře a jsem ráda,že našla.:-)) Vzdálenost,která je trochu delší 81km, v tomto případě vůbec nehraje roli....K plusům lze přičíst i šikovnost obou sestřiček.Takže skutečně jen a jen doporučuji.

MUDr. Tomáš Doležel

Vážená paní Soukupová, doufám, že s námi budete spokojená a přeji Vám, abyste nás potřebovala co nejméně :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Tomáš Doležel

S lékařem i sestrou jsem velmi spokojený, vždy mne vyléčil k naprosté spokojenosti. V poslední době zajistil i potřebné léky v dymokurské lékárně. Děkuji a doporučuji. P.A.

Děkuji pane magistře :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Tomáš Doležel

Pan doktor je milý, příjemný, ochotný, vstřícný - perfektní komunikace přes e-mail, zasílání výsledků elektronicky, žádné dlouhé čekání v čekárně.

Děkuji, snažíme se ?.)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Tomáš Doležel

Jsme s manželem u pana doktora zaregistrováni teprve měsíc ale múžu o něm napsat jen to nejlepší.Poznali jsme za posledních několika let několik lékařú, ale tak dúkladnou nástupní i preventivní prohlídku ani jeden z předchozích lékařú nedělal.Zároveň má velmi vstřícné jednání k pacientovi a jeho profesionální přístup se nedá opomenout.Velmi jsme byli s manželem překvapeni, když ráno nám byla sestrou pana doktora nabrána krev a ještě ten den odpoledne nám pan doktor poslal na email výsledky.Pana doktora nelze nic jiného než chválit a přát i ostatním pacientúm,kteří takového skvělého p.doktora nemají ať si najdou takového jako je p.doktor Doležel.Zároveň chci poděkovat i sestřičce, která je též profesionál a velmi vstřícná.Děkuji moc A.Koutecká, L.Koutecký.

MUDr. Tomáš Doležel

Děkujeme za pochvalu, Opravdu nás moc potěšila. Dodává nám to síly k další práci :-)

Lékař: MUDr. Tomáš Doležel

Pan doktor má od počátku velmi dobrý a profesionální přístup k pacientům jsme u něj celá rodina.
    Pokud žila naše babička-ležící pacient pan doktor navštěvoval pacientku doma a za to mu moc děkuji.
    Je to úžasný pocit když se můžeme na lékaře obrátit z čímkoliv a on okamžitě reaguje.
    zažila jsem i opak a nesmírně si vážím domácího přístupu.
    Pane doktore -děkujeme rodina Veselá.

MUDr. Tomáš Doležel

Paní Lenko, mnohokrát děkuji za Vaše krásné hodnocení hodnocení :-). Pochvalu za péči o babičku si zasloužíte hlavně vy, protože jste se o ni tak dobře starala.

Lékař: MUDr. Tomáš Doležel

Po 22 letech jsem změnila lékaře a z důvodu stěhování. Je to můj třetí praktický lékař v životě. Preventivní prohlídku, kterou mi provedl pan doktor, jsem ještě nezažila. Ještě tentýž večer jsem měla mailu výsledky krevního rozboru. Jsem nad míru spokojená a v úžasu, protože s takovým to lékařem jsem se ještě nesetkala. Opravdu milý, pečlivý a důsledný pan doktor s velkým D. V 52 letech teprve vím, jak má vypadat přístup a vyšetření mého praktického lékaře. Jsem velice ráda, že jsem k panu doktorovi přestoupila.

MUDr. Tomáš Doležel

Jééé, děkuji paní Jirsová :-). Zrovna tu nastavuji možnost objednání online a najednou vidím Váše slova chvály :-) Opravdu jste mě moc potěšila, jsem rád, když vidím, že naše snaha není marná.
    Když vidím, že jste šikovná a zvládáte internet - můžete se ode dneška k mně objednávat přes zdejší kalendář. Kalendář tu bude ale pověšený jen pod nymburskou ordinací, ale dymokurské termíny určené pro objednání v něm budou odlišeny.