MUDr. Tomáš Doležel - Soukromá ordinace praktického lékaře

Nejbližší zařízení

• Tomáš Doležel

Praktický Lékař, MUDr.

• L
      Umístění: MUDr. Tomáš Doležel - Soukromá ordinace praktického lékařeSlužby: Vstupní prohlídka

Dnes jsem byl na 1. vstupní prohlídce a musím říct, tak skvělý přístup jsem ještě snad nikde nezažil. Objednávací systém přes webové stránky a následný "informační systém" v čekárně jsou vynikající. Jako bývalo mou běžnou zkušeností u jiných lékařů, že se objednám na 9 a jdu na řadu na 12 hodinu, když to jde jsem se vydal s objednáním na 9:10 a jestli jsem čekal 20 minut? To bylo velmi příjemné překvapení a je vidět, že systém dává víc než smysl. Následný osobní přístup a ochota, když jsem měl nějakou prosbu, to byla už jen třešnička na dortu, opravdu mohu jen a jen doporučit. Děkuji

• J
      Umístění: MUDr. Tomáš Doležel - Soukromá ordinace praktického lékaře

Po přestěhování jsem hledala v Nymburce a okolí nového lékaře pro sebe a přítele. Dle hodnocení a doporučení jsem se dostala k tomuto panu lékaři a jsem opravdu velice ráda. Nejen pan doktor ale i jeho úžasná sestřička jsou vždy velice ochotní, vždy zatím udělali vše, aby vyhověli a pomohli s daným problémem. Pan doktor je velice pečlivý a důsledný. Vřele jeho ordinaci doporučuji :-)

Podívejte se na všechny názory (46) na lékaře