(27 názorů)

69501 , Hodonín , jihomoravský

• Jiří Matuška

Internista, MUDr.

• B

Pan doktor Matuška dělá svou práci srdíčkem a je to vidět na každém kroku. Sestřička je velmi milá a ochotná a chová se tak, jak si kdo zaslouží a pokud na ni někdo není dvakrát milý, tak ať se pak nediví, jak se k němu chová. Aspoň je vidět, že není falešná. Falešné lidi nemám ráda, usmívají se na Vás a přitom to tak vůbec nemyslí! Já jsem velmi spokojena i se sestrou i s panem doktorem. Profesionální přístup na nejvyšší úrovni! Více takových doktorů, doktorek a sestřiček. Ordinace taky moc pěkná a příjemná.

• A

Je to velký odborník, troufám si říct i velký člověk. Má opravdu hodně pacientů a určitě ví, proč spolupracuje s takovou sestrou , kterou tam má. Chodím k NIM OBĚMA ráda a s důvěrou.

Podívejte se na všechny názory (23) na lékaře

• Bibiana Banárová

Internista, Praktický Lékař, MUDr.

• P
      Umístění: jiné místo

Výborná doktorka, své práci rozumí, o pacienta a jeho zdraví jeví opravdový zájem. Ale důležité je, že se k pacientům nechová povýšeně, vzácný to úkaz v českých ambulancích....

• M

Nejlepsi doktorka, co jsem kdy poznala! Nejen ze je to clovek na svem miste co se odbornosti tyce, nalezne i to, co doktori pred ni prehledli, snazi se problem pochopit do hlouby, dokaze doporucit na spravne misto. Zaroven je uzasne lidska, pamatuje si Vas a to, o cem jste se bavili, i pri navsteve za nekolik mesicu a kazde vysetreni je velmi prijemna zalezitost.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Marián Jankovič

Internista,

• I
      Umístění: MATMED s.r.o. - vnitřní lékařstvíSlužby: Jiný

S horším chováním jsem se ještě u lékaře nesetkala.K tomuto lékaři už víckrát nepůjdu.Nejdříve mě malém vyhodil s tím ,že tam není od toho ,aby léčil ten můj problém,nicméně po vyšetření mě poslal ještě na scintigrafii,po přineseni výsledku ,jsem si připadala ,že mi zbývá pár dní života.Nyni navštěvuji pracoviště v Brně a jsem spokojena.