(26 názorů)

69501, Hodonín, jihomoravský

• Jiří Matuška

Internista, MUDr.

• B

Pan doktor Matuška dělá svou práci srdíčkem a je to vidět na každém kroku. Sestřička je velmi milá a ochotná a chová se tak, jak si kdo zaslouží a pokud na ni někdo není dvakrát milý, tak ať se pak nediví, jak se k němu chová. Aspoň je vidět, že není falešná. Falešné lidi nemám ráda, usmívají se na Vás a přitom to tak vůbec nemyslí! Já jsem velmi spokojena i se sestrou i s panem doktorem. Profesionální přístup na nejvyšší úrovni! Více takových doktorů, doktorek a sestřiček. Ordinace taky moc pěkná a příjemná.

• A

Je to velký odborník, troufám si říct i velký člověk. Má opravdu hodně pacientů a určitě ví, proč spolupracuje s takovou sestrou , kterou tam má. Chodím k NIM OBĚMA ráda a s důvěrou.

Podívejte se na všechny názory (23) na lékaře

• Bibiana Banárová

Internista, Praktický Lékař, MUDr.

• P
      Umístění: jiné místo

Výborná doktorka, své práci rozumí, o pacienta a jeho zdraví jeví opravdový zájem. Ale důležité je, že se k pacientům nechová povýšeně, vzácný to úkaz v českých ambulancích....

• M

Nejlepsi doktorka, co jsem kdy poznala! Nejen ze je to clovek na svem miste co se odbornosti tyce, nalezne i to, co doktori pred ni prehledli, snazi se problem pochopit do hlouby, dokaze doporucit na spravne misto. Zaroven je uzasne lidska, pamatuje si Vas a to, o cem jste se bavili, i pri navsteve za nekolik mesicu a kazde vysetreni je velmi prijemna zalezitost.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře