MATMED s.r.o. - vnitřní lékařství

(26 názorů)
Zobrazit lékaře

O nás

Ordinace

MATMED s.r.o. - vnitřní lékařství

Kollárova 9/4338

69501, Hodonín, jihomoravský

Kontaktní údaje

MATMED s.r.o. - vnitřní lékařství

Horní Valy 4/3859

69501, Hodonín, jihomoravský

Kontaktní údaje

Názory o lékařích ze zařízení

 • Jiří Matuška

  Internista, MUDr.

  • B

   Pan doktor Matuška dělá svou práci srdíčkem a je to vidět na každém kroku. Sestřička je velmi milá a ochotná a chová se tak, jak si kdo zaslouží a pokud na ni někdo není dvakrát milý, tak ať se pak nediví, jak se k němu chová. Aspoň je vidět, že není falešná. Falešné lidi nemám ráda, usmívají se na Vás a přitom to tak vůbec nemyslí! Já jsem velmi spokojena i se sestrou i s panem doktorem. Profesionální přístup na nejvyšší úrovni! Více takových doktorů, doktorek a sestřiček. Ordinace taky moc pěkná a příjemná.

  • A

   Je to velký odborník, troufám si říct i velký člověk. Má opravdu hodně pacientů a určitě ví, proč spolupracuje s takovou sestrou , kterou tam má. Chodím k NIM OBĚMA ráda a s důvěrou.

  Podívejte se na všechny názory (23) na lékaře


 • Bibiana Banárová

  Internista, Praktický Lékař, MUDr.

  • P
   Umístění: jiné místo

   Výborná doktorka, své práci rozumí, o pacienta a jeho zdraví jeví opravdový zájem. Ale důležité je, že se k pacientům nechová povýšeně, vzácný to úkaz v českých ambulancích....

  • M

   Nejlepsi doktorka, co jsem kdy poznala! Nejen ze je to clovek na svem miste co se odbornosti tyce, nalezne i to, co doktori pred ni prehledli, snazi se problem pochopit do hlouby, dokaze doporucit na spravne misto. Zaroven je uzasne lidska, pamatuje si Vas a to, o cem jste se bavili, i pri navsteve za nekolik mesicu a kazde vysetreni je velmi prijemna zalezitost.

  Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře