LOGOPRIM s.r.o.

Logoped, Mgr.

• M
      Umístění: jiné místoSlužby: R a Ř

Dobrý den,
      jak jsem si pročítala hodnocení, budu se opakovat, ale i přesto bych se ráda o svoji zkušenost podělila. Syn chodil skoro 2 roky k logopedce v Praze. Potom jsme odjeli do zahraničí a schůzky s logopedkou bylo čím dál tím složitější koordinovat. Dostávali jsme spoustu cviků na cvičení s jazykem a seznamy slov pro opakování. Nulové vysledky a logopedka čím dál tím podrážděnější a nepříjemná, že to synovi pořád nejde. Nakonec nás poslala na stříhání uzdičky, ale to u 6-ti letého dítěte nechtěli dělat bez narkózy. Takže po přečtení hodnocení na této strance jsme se vybrali za paní Šimkovou. Udělala si na nás čas i během letních prázdninách. Paní Šimková je velice milá, profesionální, lidská, empatická, zkušená a má krásný přístup k dětem. Dva týdny po prvním sezení syn začal říkat R, takže na druhém sezení jsme se šťastně mohli rozloučit a moc poděkovat, protože Ř, jak nam bylo i řečeno, do pár týdnu přišlo "samo." Moc a moc paní Šimkové děkujeme a věříme, že ještě pomůže hodně dětem a rodičům.

Markéta Andersen

• Umístění: LOGOPRIM s.r.oSlužby: R a Ř

Lepšího logopeda nenajdete.

Syn chodil bez výsledku delší čas k jiným logopedům (logoped ve školce a do logopedické ordinace). Měli jsme problém s R a Ř.

Paní Mgr. Šimková zvládla náš problém odstranit za čtyři sezení.
      Její postup na mě působil velmi profesionálně. Nejdříve zjistila kde je problém a pak nám jej pomohla odstranit.

Nemám jakoukoliv výtku, nebo připomínku.
      Paní Mgr. Šimková má perfektní přístup, bohaté zkušenosti a vědomosti. Určitě paní Mgr. Šimkovou doporučuji.

Ještě jednou Vám paní Šimková za Alexe moc děkuji.

Podívejte se na všechny názory (21) na lékaře