Interní a diabetologická ordinace s.r.o.

Interní a diabetologická ordinace s.r.o.

Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Adresa

Interní a diabetologická ordinace s.r.o.
Němcové 738, Náchod 54701
Interní a diabetologická ordinace s.r.o. logo

Specialisté

Názory o lékařích (3)

Obecné skóre

  M
  MUDr. Petra Horánska Jiný

  Pred nekolika lety jsem se s důvěrou svěřil do péče Mudr. Horánské a jsem jist, že jsem se tehdy rozhodl správně.
  Paní doktorka je velmi energická, ale současně příjemná a vstřícná. Cesta do její přímé vyšetřovny vede přes , nazval bych to profesionální sesterský "sekretariát", kde to šlape jak švýcarské hodinky.
  Samotný pohovor paní doktorky se mnou, jako náročným pacientem, je věcný , strukturovaný a povzbudivý. Paní doktorka sleduje moderní trendy v diabetologii, v mém konkrétním případě mi doporučila monitoring glukózy vynikajícím systémem freestyle libre.
  Osobně se na každé vyšetření již doma raději připravím, abych věcně a přesně vyjádřil své požadavky a byl schopen reagovat na položené lékařské dotazy. Závěrem konstatuji, že s lékařskou péčí této diabetologické ordinace jsem velmi spokojen.

  J
  MUDr. Petra Horánska Jiný

  Naprosto neprofesionální přístup. Jedná se o lékařku, která nemá zájem léčit. Pacienta si vůbec jako lékařka neprohlídne. Ona se na něj vlastně nedívá vůbec. Stále hledí do monitoru počítače, opisuje staré lékařské zprávy a kdyz na ní pacient mluví, tak se na něho ani neobtěžuje podívat a dále hledí do monitoru. Ani nevím, zda vůbec poslouchá. Arogantní přístup s nezájmem o pacienty a jejich léčbu.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  J
  Ověřený profil
  MUDr. Petra Horánska

  Skvělá paní doktorka. Výborná lékařka, co má lidský přístup. Pečlivá i starostlivá s fantastickým přístupem ke svým pacientům.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu