Hepato-Gastroenterologie HK, s.r.o.

(27 názorů)
Zobrazit lékaře

O nás

Ordinace

Hepato-Gastroenterologie HK, s.r.o.

třída Edvarda Beneše 1549

50012 , Hradec Králové , královéhradecký

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Názory o lékařích ze zařízení

 • Miroslava Volfová

  Gastroenterolog, MUDr.

  • Y

   Lékařka dobrá, ale neumí si zorganizovat čas. Když jste objednaní na devátou, a ono je po dvanácté a na vás stále ještě nepřišla řada, tak už je to skutečně k uzoufání. Kdyby to bylo jednou, tak nic neřeknu, jenže ono je to pokaždé a vzhledem k tomu že tam musím chodit 6 do roka... no prostě děs. A pokud se to vážně rychleji nestíhá, tak ať objednávají pacienty v rozmezí 20 minut, když je mezi nimi takový interval, a né napsat si tam na jednu hodinu 6-10 pacientů a pak argumentovat tím že toho mají hodně, a ještě mě pak sestra okřikne, že po třech hodinách čekání si dovolím zaklepat na dveře, když tam mají napsáno "vyčkejte..". A na to se i doktorka ještě diví, když se konečně dostanu na řadu, proč mám tlak 150 a z čeho jsem tak rozčílenenej...

  • V celku s všemi názory můžu souhlasit, ale já mám trochu i jinou zkušenost. Asi před 2 roky jsem byl pozván na koloskopii. Nakonec paní doktorka na mě neměla čas, a tak mi ji provedl její kolega. Ten ještě v narkóze mi sdělil, že se léčba Crohnovy choroby pomocí Humíry nelepší, takže mi ji vysadí a ať si dám vyoperovat tlusté střevo.( Před podáváním Humíry jsem chodil na WC i 60 x za den, v době vyšetření jen 6 x.) Dále mi sdělil, že jestli chci, tak ať si na paní doktorku počkám, ale že na mne bude mít čas až po 14 hod. a stejně nic jiného mi neřekne, že výsledky budou za čtrnáct dní. Při dalším vyšetření jsem paní doktorce řekl co si myslím o slovech pana doktora. Ta mi sdělila, že on to tak nemyslel ale že mám ve střevě polyp, který se musí sledovat a zároveň mě objedná do Ostravy na jeho odstranění a že mi termín sdělí telefonicky. Když se měsíc ni nedělo, tak jsem zavolal já. Bylo mi sděleno že tam musí zavolat a připomenout se. Po dalších 2 měsících jsem kontaktoval paní doktoru znova, ta mi sdělila, že zatím nic nového. Zopakoval jsem dotaz ještě jedou, kdy mi paní doktorka řekla ať již nevolám, že má moji složku stále na stole že mi určitě zavolá. Tak čekám a asi marně a umřu i s tím polyp.

  Podívejte se na všechny názory (21) na lékaře


 • Tomáš Vaňásek

  Gastroenterolog, MUDr.

  • V září 2016 jsem podstoupila kolonoskopické vyšetření. Vše proběhlo v klidu a bezbolestně. Pan doktor i ostatní personál jsou velice příjemní. Děkuji za váš přístup k pacientům.
   Kokrdová Helena

  • K

   Nepoznala jsem lepsiho,je vyborny

  Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře